Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 21

Ну и чем плохо??? Пусть хуйлостан вкладывает бабки в этого пидараса, а не в производство мясомолочки. Я только за. Больше цитируем, народ. Пусть озолотится. :D

Поддерживаю! Пусть от предъявленного им счёта офигеет вся их троллеконтора!
 
ну так , пусть и ябидничают своим и хай свои и тапом восстанавливают города да и пенсии тоже платят им
Так отож.
Нахуй этих предателей. Долбают их "свои", а армия типа "украинская" - вот и прекрасно. Мы им ничего не должны.
 
из курса истории знаю про Малоросию.. про Новоросию не знаю

Fh5jdpZ4T-0.jpg
 
#Донецк 17:40 попадания в Шахтар Плазу и Донбасс Арену, валит дым
 
кто то говорил про массу бандеровцев? сильно сомневаюсь в их большом количестве в Харькове

а мы по твоему кто? самые настоящие бандеровцы, а ты иди на хуй отсюда, шавка хуйловская
 
Люди, я пооффтоплю, можно?
Как расширить дырку в стеклянной бусине?
 
Так отож.
Нахуй этих предателей. Долбают их "свои", а армия типа "украинская" - вот и прекрасно. Мы им ничего не должны.
стреляют СВОИ ДНРовцы, а значит Нацгвардия это чужие, ну ну , тогда нахрне вы претесь расползаетесь по всей стране как тараканы:незнаю:


:незнаю: слов нет , эмоции закончились:confused:
 
Українські санкції щодо Росії можуть ускладнити постачання газу через Словаччину. Про це заявив сьогодні прем’єр Словаччини Роберт Фіцо на зустрічі членів уряду з представниками словацьких компаній SPP та Eustream.

«Україна – наш безпосередній сусід, зрозуміло, що громадян цікавить розвиток ситуації в Україні. Нашим обов’язком є, з однієї сторони, звернути увагу на можливі ризики, які є, й назвати їх», – вважає словацький прем’єр. При цьому, Фіцо зазначає, що «потрібно готувати рішення, які переконають, що їм немає чого боятись, якби дійшло до зупинок у постачанні газу».

Словаччина домовилась з компаніями SPP та Eustream, наголосив Роберт Фіцо, що за розвитком подій в Україні та Росії будуть і надалі уважно стежити. «Ми не хочемо бути заручником російсько-українського конфлікту, ми не можемо жертвувати нашими інтересами в ім’я якогось поєдинку, якого Словаччина ніколи не хотіла», – наголосив словацький прем’єр, передає Радіо Свобода.

На думку Рроберта Фіца, Словаччина володіє достатніми резервами газу, щоб забезпечити ним як потреби співгромадян, так і промисловість.

«Ми навіть можемо реалізувати резервний потік газу в Україну», – наголосив прем’єр Словаччини.

28 квітня Київ та Братислава підписали меморандум про реверсне постачання газу в Україну. За словами українського прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, меморандум передбачає постачання до 8 мільярдів кубів газу на рік, але після певних досліджень ці обсяги можуть бути збільшені.

Словацький коридор, який може пропускати в Україну понад 10 мільярдів кубів газу щорічно, блокував «Газпромом».

На сьогодні Україні доступні два реверсні напрямки постачання газу – через Польщу та Угорщину. Але обсяги прокачування палива цими коридорами незначні.
 
Назад
Зверху Знизу