Судьба обличителя "сотрудничавших с фашистами" - учиться у "Старшего Брата"

  • Автор теми trilobit
  • Дата створення
1. Я десь писав, що служив у ВВ???:eek:
(далі нічого писати не хочу, тому що суцільна маячня почерпнута з газет накшталт "Масковьский камсамолець")

А копипастить отрывки из газетенки "Дуэль" даже без указания источника - это значит не сплошной бред? :D

Невозможно читать эти высеры на языке села и быдла.
Учи украинский язык, неграмотный! ;)
 
1. Я десь писав, що служив у ВВ???:eek:
Нет. Потому и написал "что звыняйте если что не так."
(далі нічого писати не хочу, тому що суцільна маячня почерпнута з газет накшталт "Масковьский камсамолець")
Ну как-бы ставить знак равенства между "желтой прессой" и крупнейшей правозащитной организацией.... по меньшей мере странно. Примерно так-же как и писать о стрельбе из-за угла в Спитаке во время ликвидации последствий землетрясения.
2. Задайте самі собі питання і дайте відповідь- куди подівся РУХ, за яким наприкінці 80-х йшли мільйоні українців?
Після вбивства В. Чорновіла я б сказав що "Рух" вже не той, бо в його скаладі нажаль немає лідерів його калібру. Зараз партія "НРУ" в складі блоку "НУ-НС". Та все ж на жаль я не почув про жодного "Рухівського" міліардера, може тому що їх немає? І писанина про "демократів" які щось там вкрали, просто маячня? Адже як показує історія основними крадіями були(і є) колишні функціонери КПСС та ВЛКСМ. Може праві були "рухівці" з їхнім - "Комуняку на гілляку"?
 
Назад
Зверху Знизу