Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 21

Савик Шустер @saviik_shuster · 1 мин
Сегодня активно продолжилось падение стоимости нефти - за 1,5 месяца минус 12,5% и уже ниже 96$ #нефть #санкции
BvBKwHvIMAIoeBV.jpg:large

если не изменяет память - раше пиздец при 105
 
россия (страна-террорист)не скупают продукты в Польше

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Правий Сектор @19012014ps · 24 мин
Порошенко через Кучму та ін. веде подвійну гру... З путіним можна проводити переговори тільки по Криму. Всі інші таємні переговори це зрада!
 
Ну, що. Розповідаю по порядку.
Вчора хлопці звернулись з проханням. В їхнього побратима сьогодні День народження. 39років. Просили купити торта, щоб поздоровити Ігора. Я пообіцяла допомогти. Та по дорозі додому подумала, що зараз, в цю спеку, магазинним тортом дуже легко отруїтися, тим паче, що в нашому селі їхній вибір зовсім невеликий, до того ж вони геть несмачні.
Так що сьогодні мої хлопчики отримали цілком домашній двокілограмовий тортик з кремом із згущеного молока і арахісу.
Довго думала як би його прикрасити. Хотілося щось незвичайне, але не маю путнього кондитерського шприца, тому вирішила спробувати працювати з мастикою. Тільки одного разу, на День народження доні, я робила їй квіткову поляну з мастики. Тепер було складніше.
Отже, вийшло, якщо чесно, не дуже) Трохи не вистачило, десь доточували малесенькі кусочки, але загалом ми з чоловіком дуже старалися)
Коли везли, дуже хвилювалась, чи сподобається)
Хлопці забрали і понесли поздоровляти іменинника, а потім він і сам до нас вийшов і ми йому вручили 7 жовто - блакитних повітряних кульки (взагаліто я надувала 10, але три по дорозі лопнули))))) і святкову листівку. Дуже дякував. А ще знаєте, в нас такі галантні солдати, навіть руку мені поцілував)))) Я запишалася))))
І коли вже розійшлися, згадала. що нікого не сфотографувала))) Прийшлось кликати всіх бажаючих)
Володя пригостив нас печивом, яке вислала йому його дружина. Дякую, Володь, дуже смачне, так і передай)
І ще закинув пляшку з медом, довго розказував, що той мед, то в них робить якийсь дід дяк (Володь, ти так довго розказував, що мені все перепуталось в голові)))))))
І подарував нам шеврончик з гербом Тернопіля, дуже дякуємо.
Ось так ми сьогодні святкували День народження Ігора.
Давайте усі привітаємо його. Нехай у нього і у всіх наших хлопців усе буде добре.
А цей вірш я сьогодні придумала спеціально для іменинника, бо хлопці сказали, що він дуже сумує за своє. донечкою.

Щиро вітаєм від всього серця,
Хай вам у всьому добре живеться.
Вірим, що скоро настане хвилина,
Що дочекається батька дитина.
Як після дощику вигляне сонечко -
Татка обійме улюблена донечка.
Вже не залишите більше дитину,
Рідний свій край і кохану дружину!

І підписала: "від народу України".

Ігор, з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

пи.си тортик тіпа камуфляжний :)))))))))))))))))

10431485_466278936842603_4133380216903073433_n.jpg


10593071_466279043509259_1233878847198045843_n.jpg


10574291_466279096842587_782893707351051875_n.jpg
https://www.facebook.com/natashechka.kabarovskaya
 
наткнулась на такое
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Медведев может уйти в отставку-чи то правда?Как думаете?
 
Пока не подтвердились в новостной ленте. Или подтвердились?

Журналистов (украинских, во всяком случае) в городе сейчас нет, все источники новостей на уровне того юзера.
А про колонну из 180+ единиц техники в Снежном вчера писали, и речнiк РНБО говорил.
Она ведь зашла позавчера ночью - все сходится.
 
Стой до конца и не вздумай сломаться!
 
наткнулась на такое
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Медведев может уйти в отставку-чи то правда?Как думаете?

Бред, взломали утром его твиттер.
 
Журналистов (украинских, во всяком случае) в городе сейчас нет, все источники новостей на уровне того юзера.
А про колонну из 180+ единиц техники в Снежном вчера писали.
Она ведь зашла позавчера ночью - все сходится.

Фейк то. Ничего не сходится. Писали про 148 или про 149 единиц. Но нигде, повторяю, нигде подтверждения этому не было. Даже от пресс-центра АТО. Смотрю регулярно вечером
 
Ледокоин Гетьмана‏@YevhenS ·
Такое впечатление, что в рашен-конвое большая половина грузовиков пустые...

дык запускали инфу что половину уже разграбили.часть при загрузке,часть в дороге
 
наткнулась на такое
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Медведев может уйти в отставку-чи то правда?Как думаете?

Хакеры его страничку взломали, в новостях было
 
105 заложено в бюджет, ниже дефицит.
во-первых, дефицит - это нормально. даже полезно. во вторых, когда утверждался бюджет, курс дол/руб был ниже, чем сейчас. поэтому, терпимо. будет невмоготу, опустят курс рубля и опять выйдут на нужные показатели.
 
Подробности ‏@podrobnosti 4 мин.
Ещё
Конвой Путина россияне саме сняли и выложили в Instagram. Смотрите, что к нам едет #гумконвой #АТО #новости
BvBNaXsIQAI2YCT.png
 
InfoResist @InfoResist · 34 с
Швейцария отменила визит спикера Госдумы России в связи с политической ситуацией
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу