Електроніка з крилатих ракет кацапстану

Статус: Offline
Реєстрація: 30.11.2007
Повідом.: 941
Електроніка з крилатих ракет кацапстану

Де знайти інфу по Х-101, калібрах і іншому кацапському літаючому металобрухту? Або уламки, придатні для реверсінжинірінгу.
Конкретику плз в приват.
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

Де знайти інфу по Х-101, калібрах і іншому кацапському літаючому металобрухту? Або уламки, придатні для реверсінжинірінгу.
Конкретику плз в приват.

В нихх різний мотлох Як старий, так і новий.. Інфу - тільки в тихенько залишаючьому цей світ кацапському рунеті, але там конкретики не буде. Тільки принципи.

Уламки я б і сам подивився, особливо останіх, с телевізійним корегуванням на фінішному етапі. Я ХЗ що вони мали на увазі.
А ще цікаво куди вони карту місцевості там пхають, і де зберігають. Звісно, якщьо не пиздять і вона там взагалі є.

Тільки, це все різні ракети.
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

десь чув шо там нічого з вишепереліченого нема, там якийсь резонансний локатор на металеві предмети ,типу летить по напряму до цілі а на фінішному єтапі корегується на великй шмат металу, всі інші методи теле наведення та інше то вже фантазії
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

десь чув шо там нічого з вишепереліченого нема, там якийсь резонансний локатор на металеві предмети ,типу летить по напряму до цілі а на фінішному єтапі корегується на великй шмат металу, всі інші методи теле наведення та інше то вже фантазії

Там повинно бути три етапи - стартовий - інерційний - кінцевий.

На інерційному вона вимикає РЛС і користується інерційними сенсорами, вираховуючи "розрахункову координату".
Це для приховування від ППО.

Як вона корегує маршрут (бо навіть при високій точності сенсорів - розрахункова помилка буде накопичуватись і стане фатальною) - пока ХЗ.
Вангую, шо там відшукається китайський GPS/GLONAS чіп, але це неточно.
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

Курс -- жпс однозначно. Ну може паралельно з глонасом, не знаю, що воно собою являє і яку дає точність і надійність покриття. І мали б бути маячки на прилеглій до цілі місцевості для корекції похибки. але глобально з жпсом ти нічого не зробиш, бо при великій локальній похибці воно перейде на інерціалку, трохи впаде точність, при виході з зони впливу воно вернеться на курс і зкоректується. А малювати фіктивне навігаційне поле по всьому курсу -- нереально.
Але думаю, що дещо зробити можна, при наявності інфи відповідної.
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

с телевізійним корегуванням на фінішному етапі. Я ХЗ що вони мали на увазі.
А ще цікаво куди вони карту місцевості там пхають, і де зберігають.
На плівці, з оптичним корелятором. Можливо. Але навряд. Скоріше жпс.
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

Система наведения Х-101 комбинированная: инерциальная навигация с оптоэлектронной системой коррекции по эталонным участкам местности, на конечном этапе полета включается головка самонаведения, принцип действия которой засекречен.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

На плівці, з оптичним корелятором. Можливо. Але навряд. Скоріше жпс.

Судячи з останього влучання кінжала в супермаркет в Києві - останя коррекція відбувається по даним дрона. Вони виклали відео влучання, зроблене з їх БПЛА, і, собсна, куди дивився приціл БПЛА - туди й вдарила ракета.

Тому я схиляюсь до того, що вони саме це мали на увазі. Взагалі, є думка, що телевізійне - це коли стрім іде з самої ракети, але, боюсь, для гіперзвука буде пролблемою це через допплера, бо сама суть вміщує наявність змінення траекторії (бо це коррекція) і зсування спектру буде суттєвим безпосередньо під час керування.

Та й коли бачиш стрім на швидкості М8 - не думаю, що оператор в щьось там встигне навестись.

Там є проблема корегування на маршруті - він буде повинен в декількох точках отримати реальну коордінату, бо накопичена помилка буде фатально зростати в інерційній системі навігації і призведе до промаху (бо вона летить на тисячі км, там помилка сенсора встигне скластись міліарди разів за час підльоту).

Думаю, що без дрона ця хуета, або буде вразлива для РЕБ, або буде мати +/-1км точність.

P.S. Хотілося б подивитись і на БПЛА і на спизжену ракету. Глушить та хакать GPS/GLONAS вміють вже давно всі. Дивно, що не намагаються.
А ось для БПЛА в них є пересувна станція на базі КУНГу на уралі. ЇЇ теж можна глушить.
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

Х-101 літає до 5000 км, на такі відстані дрона не заженеш, а відео -- тільки через супутник.
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

Та й у випадку Яворівського полігону з дроном і відео проблеми будуть. Думаю, інерціалка з корекцією по ЖПС.
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тобто завади на WiFi під час атаки цілком можливі? Писали про таке у перший тиждень.
Коли наді мною літали, було не до WiFi. А коли сам бачив як зв'язок пропадав, то поруч не було явних активних дій.
на такі відстані дрона не заженеш
Так може дрон діверсантів або місцевих колаборантів? Підсвічував лазером локацію, яку спалив той йобаний тік-токер.
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

Х-101 літає до 5000 км, на такі відстані дрона не заженеш, а відео -- тільки через супутник.

Ну, в нашему випадку - саме дрона й загнали.
Вони люблять п'яту колону і усіляких корегувальників під видом журналістів.
Якщьо є біля цілі агентура - не проблема підняти дрона в зазначений час.
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

Та й у випадку Яворівського полігону з дроном і відео проблеми будуть. Думаю, інерціалка з корекцією по ЖПС.

Це різні типи цілей. Полігону "останя міля" взагалі непотрібна, як і для випадку з розстрілом жилої застройки в терористичних цілях.
Це ураження по площині, при цьому не стоїть питання влучання точно в якийсь невеликий обїєкт.

З танковим підрозділом така хуйня не пройде, скажімо.
З кораблем - також.

Там треба влучати точно в ціль, бо помилка в 50м вже фатальна і ціль взагалі не постраждає.
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

Вот, к стати, подробный разбор Орлана-10
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Диапазон передачи данных на частоте 902–928 МГц. Управление модулем реализовано на базе микроконтроллера ATxmega256A3 американской компании Microchip. Высокочастотный усилитель RF3110 американского производителя Quorvo. Приемник DP1205-C915 немецкой компании AnyLink с наклейкой российского дистрибьютора ImoTech. Антенна – 2/3 классический четвертьволновой диполь на 915 МГц, вертикальная поляризация, установлена в хвостовой полости.

Очень странно, что выбран американский ISM диапазон.

P.S. К стати, сейчас новая плата у них, на альтере. Старые вожможно, наверное, ещё встретить, но новые тоже есть. Не думаю, что диапазон сильно отодвинули- для их сопровождения же целые станции кузовные сделали. Там антенна серьёзная, переделывать - жеппо.

Думаю там и сидят на 915МГц
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану


Так то телеметрия.
В сумме там 3 кативных радиоканада (в смысле, кроме геолокации и мобильной сети) - Видео, ещё какой-то клон (очень похожая компоновка с видео) и телеметрия.

Жаль я не вижу антенное хозяйство.
Интересно просто, где у него что сидит.
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

Тиждень тому 4 калібри за 2 км по прямій від мого дому гепнули. Точність -- 100% жпс, хоча вікі тільки про радіолокаційні ГСН пише.
На фоні грози не виділялися, єдине, що дитятко меншеньке підмітило -- блискавка, грім, а радіо на СХ не затріщало.
 
Re: Електроніка з крилатих ракет кацапстану

До речі, дитина переселенців з Харкова постраждала...
 
Назад
Зверху Знизу