Картоха 2018 или готовь сани летом

Статус: Offline
Реєстрація: 16.08.2006
Повідом.: 4502
Картоха 2018 или готовь сани летом

Шо, хде, почём? :ги:
 
картоха привозная из сум 5 гривен кило.
 
На ЦР по 5.Славянка и еще какие то сорта.
По улице возили по 6,50 и рассказывали что дешевле не будет.
 
По зомбоящику говорили шо в Киеве сетками по 4.50
 
картохуу не закупаю. в супере проще покупать по надобности
 
У нас по дворам еще не видела
 
В мене зовсім протилежне враження.

Ринок дорожчій, антисанітарний, не зручний і гірший на смак у більшості випадків, бо береться найдешевше.

Домашня картопля має перевагу над супермаркетовою. :любов:
 
не советую запасаться картошкой в больших количествах. в этом году массовое заражение фитофторой. покупал в разных местах и везде до 50% картошки заражено. храниться она не будет , вся погниет.

Так майже кожен рік.
МИ коли навіть свою вирощували, то на весні все одно пару мішків викидали бо погнила.

На щастя зараз порозумнішали і купуємо по 2-4 кг по мірі потреби.
Враховуючи що так майже не має втрати - то виходить не значно дорожче.
 
Домашня картопля має перевагу над супермаркетовою. :любов:

На ринку немає домашньої в більшій мірі.
В меншій є, проте я буваю в селі і бачу як вирощують на продаж. Я краще буду з полів їсти і вам раджу.
Досить довго ми вирощували свою. Проте стало дуже не вигідно вирощувати її натурально. Виходить майже в двічі дорожча за супермаркетову.
Висновки робіть самі - що ви купуєте під виглядом домашньої та ще й дешевше ніж у сіпермаркеті що купує її вантажівками.
 
не советую запасаться картошкой в больших количествах. в этом году массовое заражение фитофторой. покупал в разных местах и везде до 50% картошки заражено. храниться она не будет , вся погниет.

Та ладно. Фитофтороз всегда был, надо смотреть шо покупаешь.
 
На ринку немає домашньої в більшій мірі.
В меншій є, проте я буваю в селі і бачу як вирощують на продаж. Я краще буду з полів їсти і вам раджу.
Досить довго ми вирощували свою. Проте стало дуже не вигідно вирощувати її натурально. Виходить майже в двічі дорожча за супермаркетову.
Висновки робіть самі - що ви купуєте під виглядом домашньої та ще й дешевше ніж у сіпермаркеті що купує її вантажівками.

Сперечатись не буду, може ви і маєте рацію. :пиво:
 
Назад
Зверху Знизу