Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
Так ото ж. Насолоджуйтесь. Ви нами, а ми вами.

Дякую за дозвіл.


Тим паче, що як я бачу, тямочки у вас не вистачає зрозуміти навіть найпростіші речі, що не вкладаються у ваші шаблони поведінки і будь який їх розрив відразу викликає непорозуміння та безліч запитань.

Я для того і прийшла до розумних людей, щоб набути "тямочку" та розуміння.
А як же я зможу те зробити , не ставлячи запитань?


От тільки облиште у спокої дописувачів теми. Не цікаво читати хто на вас що сказав, хто на кого трикутники жмакав та хто на кого схожий за вашим визначенням.

Я, конєшно ізвіняюсь, але нехай і дописувачі мене залишать в спокої.
Бо "тямочка" одного з них чогось визначає мене як ригу, вату і шоколадницю.

Окрім того, ізвіняюсь ще більше, саме цей дописувач з "тямочкою" вже другий день з"ясовує хто жмакав трикутнички, хто має право це робити, а хто ні.

Я просто чесно відповідаю на його запитання - я жмакала і жмакатиму!
 
Тиждень буде холодним – синоптик
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
нежданно зима прийшла.

Як в Новосибірськ.
Завтра краще не виїжджати
 
Дмитрий Тымчук
около часа назад
Это заразно: тесное общение с ФСБ РФ привело к атрофированию мозга у белорусского КГБ
Сегодня представитель КГБ РБ заявил, обвиняя задержанного в Минске украинского журналиста П.Шаройко в «шпионаже»: «С учетом опыта его работы в качестве руководителя пресс-службы Главного управления разведки Минобороны, для прикрытия ему была определена должность корреспондента Общественной национальной телерадиокомпании Украины».
В прежние времена в СССР корреспонденты советских СМИ за рубежом, действительно, повально были офицерами КГБ или ГРУ. Но даже в СССР не догадывались посылать работать под журналистским прикрытием шпионов, которые ранее публично «светились» как офицеры спецслужб.
Павел Шаройко, военный журналист по образованию, действительно, многие годы назад был руководителем пресс-службы ГУР МО Украины. Ключевое слово здесь – «пресс-служба». Т.е. он выступал на брифингах и пресс-конференциях как официальный представитель ГУР МО, давал комментарии, занимался аккредитацией журналистов, работал со СМИ. Был более чем публичен именно как официальный представитель ГУРа. Затем уволился, и пошел в «гражданскую» журналистику (для наших военных журналистов, к слову, дело обычное).
Посылать такого «засветившегося» офицера спецслужбы агентом под прикрытием, который к тому же якобы создал в Беларуси еще и собственную агентурную сеть - это был бы полный бред.
Но в КГБ РБ нам этот бред втюхивают, как правду. Что ничем не отличается от бреда про «украинских диверсантов в Крыму», которым регулярно потчует публику ФСБ РФ.
Вывод один: спецслужбы Беларуси активно подключились к российским попыткам дискредитации Украины, как «агрессивного государства», под руководством ФСБ. И, зная белорусские реалии, невозможно поверить в то, что это какая-то своя игра КГБ РБ, осуществляемая не по указке высшего руководства страны.
 
Якого дидька напалы на жиночку?

Про Папу Рымського розчулыло до слиз.:ги:
 
У гуньки ума не хватает в зеркало посмотреть...

«Сегодня не то время, чтобы раскачивать лодку человеческих страстей — сегодня время сплочения всех здоровых сил, и церковь, и искусство, и культура, наши писатели, ученые, все те люди, которые любят Родину, должны быть сегодня вместе, потому что мы входим в критический период развития человеческой цивилизации», — сказал предстоятель церкви.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
aaee1h.jpg


Олександр Ружанський
Вчера в 10:24
Що я мушу сказати відносно переслідування діючою владою громадян Грузії? Скажу те, про що казав вже давно і не раз:

РЕЖИМ ПОРОШЕНКА Є ВАСАЛЬНИМ КРЕМЛЮ, ЗРАДНИЦЬКИМ І ЗЛОЧИННИМ РЕЖИМОМ.
І це не лозунг. Це факт, усвідомлення якого дає логічні відповіді на будь-які незрозумілості у поведінці нинішньої української влади.

Чому Гіркін спокійно вийшов з оточення в Слов'янську, а українські військові і добровольці були розстріляні московитами при виході з оточення під Іловайськом? - А ось саме тому.

Чому потім сталося вельми прогнозоване оточення української армії у Дебальцево і не було зроблено жодної спроби контратакувати на інших ділянках фронту, де сили ворога були послаблені, для виправлення ситуації і запобігання ганебній втечі наших військових з "Дебальцевського котла"?

Чому діючою владою переслідуються добровольці і військовослужбовці - патріоти і чому нею були вбиті віддані Україні патріоти Олександр Музичко і Олег Мужчиль?

Чому відбулися зрадницькі мінські угоди і чому у Мінську Україну представляє кум загарбника української землі Путіна - кадебістський вилупок, українофоб Медведчук?

Чуму в кінці кожного серпня влада вшановує пам'ять чотирьох загиблих нацгвардійців, які цю владу захищали і зовсім не згадує про сотні загиблих під Іловайськом українських вояків, які захищали Україну?

Чому Україна і досі не просто не розірвала дипломатичні відносини з агресором, а ще й має з Росією діючий договір про дружбу, співробітництво і партнерство?

І таких "чому" можна задати і згадати ще не один десяток. Тому, сьогодні, коли режим розпочав полювання на грузинів, які захищали Україну у війні з Росією, питань, чому це відбувається не повинно бути. Питання є тільки одне : чому цей пропутінський режим в Україні і досі існує?
 
Обозреватель Блоги
4 ч ·
"Метят территорию... Президент РФ 18 ноября 2017 открыл на территории парка Ливадийского дворца в Ялте памятник Александру III под "Коль славен наш Господь в Сионе"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Mikheil Saakashvili
2 ч ·

Все сходится: давние агенты ГРУ в Грузии, власть Иванишвили - крупнейшего частного акционера Газпрома, канал кореша Путина - Берлускони, Медведчук-Рабинович тут и геббельсовская фсбшная пропаганда. Против нас борется путинская россия (страна-террорист) со своими филиалами в разных странах. К сожалению, с подачи украинской власти, пятая колонна в виде Медведчука, Ахметова, Рабиновича и других, резко активизировалась.
В Москве очень переволновались по поводу размаха нашего движения в Украине и принимают контрмеры, заодно помогают своему ставленнику (и давнему, близкому другу Порошенко) Медведчуку.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
А от про чиєсь визначення особисто вас - мабуть комусь дали якийсь привід. Диму без вогню не буває.

Єдиним приводом було слово "жопа".
Воля ваша, але навіть для моєї недолугої "тямочки" того замало, щоб записувати будь- кого у вату, ригу чи шоколадники.

Я би порадив робити це у крайньому випадку, коли вже дійшло до крайнощів. Але право ваше. Ви ж маєте право жмакати трикутник на кожен допис того, хто вам не подобається. :незнаю: Навіть на оцей мій.:)

Жмакатють не тих, хто не подобається, а тих, хто "аскарбляєт" (доречі - цікаве спостереження - в укаїнській мові немає перекладу слів "оскорблять" і "избивать")

Ще раз - я нікому нічого поганого не зробила і не збираюсь мовчки читати матюки на свою адресу від емоційнонестабільних організмів.
 
В нас доща немає і +6

У нас літо і осінь дуже сихими були, так що хай дощі йдуть. А то у людей в криницях навіть рівень води знизився. :збентежений:

***

Злоумышленники под Бердичевом отобрали у участников ювелирной выставки 30 кг золота на 15 млн гривен, - Нацполиция. ФОТОрепортаж
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу