Обсуждения событий в Украине - Part 43

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
... 7157.shtml

В Нижнем Новгороде пенсионерка купила центнер соли «про запас»
21.02.2015, 08:41 | «Газета.Ru»
В Нижнем Новгороде пожилая женщина купила 100 кг соли «про запас». Об этом сообщает FlashNord.

«Солью я посыпаю дорожки вокруг дома, еще запасла для засолки и, чтобы обрабатывать летом кустарник от вредителей», — подчеркнула пенсионерка.

Отмечается, что единовременная покупка была сделана из опасений, что цена на соль в ближайшее время резко возрастет.

Ранее жительница Нижегородской области из-за падения курса рубля потратила четыре пенсии на покупку 320 кг гречневой крупы. Позднее стало известно, что власти готовы выкупить крупу у пенсионерки.








Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


22:04, 20 февраля 2015 В России предложили ввести униформу для учителей

В России может быть введена форменная одежда для преподавателей общеобразовательных школ, заявляют производители школьной формы. Об этом сообщил сайт «Брянские новости».

«Несколько российских регионов высказались за разработку формы не только для учащихся, но и для учителей», — заявил глава российского объединения производителей школьной одежды «Союзформа», совладелец «Брянского камвольного комбината» Евгений Томак. По его словам, с такой инициативой выступили три субъекта РФ — Брянская, Воронежская и Тамбовская области.
 
а у нас что в прошлом году мало долбоёбов было покупающих соль ящикаии и мешками,тем самым спровоцировав панику в этом сегменте рынка?
 

img5007s.jpg
 
Значит запись разговора Суркова и Януковича все же есть... Та самая запись. И Порох ее уже прослушал... Ждемс!!!

— Хуевый Слуцк (@patriotbelarus) February 20, 2015
 
Та не было, вроде, никакой паники
Не, была летом паника. Занесло меня прошлым летом на Конный, там шухер среди продавцов был - скупали 1,5-килограммовые пачки соли по 12 грн, за счастье считали.
 
Київ і Донбас повинні шукати можливості і домовлятися мирним шляхом, і якщо влада України хоче бачити Донбас у своєму складі, їм варто припинити дискримінацію жителів цього регіону. Про це під час інтерв’ю каналу Росія повідомив український екс-диктатор Віктор Янукович.

«Я впевнений, що немає іншого шляху», — сказав Янукович, відповідаючи на запитання, чи є ще шанс на повноцінні переговори між Києвом, Донбасом і Луганськом.

На думку Януковича, якщо Київ хоче бачити території Донбасу у складі української держави, необхідно припинити по відношенню до них дискримінацію.

«Кому могло взбрести в голову, наприклад, у той час, коли я був президентом України, що Янукович позбавить пенсіонерів західних регіонів пенсії? Як це так? Як можна позбавити соціальних гарантій, які прописані в Конституції?», — сказав він в інтерв’ю телеканалу «Росія -1″.

«Багато накопичилося образ, багато накопичилося недовіри і ненависті сьогодні у тих людей, чиї сім’ї постраждали. Дуже багато загинуло людей, дуже багато людей принижених. І щоб сьогодні ми могли дійти до такого рівня довіри, яка дозволить нам жити разом, потрібно час. Тому потрібен і перехідний період. І треба крок за кроком йти по шляху завоювання довіри. А для цього, насамперед, потрібно припинити війну», — заявив колишній президент.

Ріа-Новини.
 
Почему люди не выезжают из "ДНР" и "ЛНР"?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Та не было, вроде, никакой паники - покупал соль без проблем, в обычном режиме.
Ну, порадовались торгаши, было дело. Хотя на соли они и не сильно зарабатывают, так, сопутствующий товар

я как раз застал)пошел в магаз потому что она банально закончилась и узнвл про этот бум....видел как весь привоз загружали прямо в частную машину.а обывателям уй.
 
Футурологічне. Союзники Москви: хто воюватиме на боці Росії?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
"..Центр Донецка. Пешеходный переход. Светофор. Зеленый свет на табло. Ни*уя не смеркается. По переходу топает дедушка с гуманитаркой в пакетах. В метре от него пролетает бомжмашина со включеной аварийкой. Дедушка бросает пакеты и начинает крыть освободителей. Машина с обдроченцами, неожиданно дает задний ход. И едет к деду. Люди зАмерли. Из машины высовывается морда обдроченца. Какое-то никто в камуфляже спрашивает: дед,а можешь повторить сейчас вслух,что ты там сказал
Дед,недолго думая выдает: сынок, на зеленый свет ездят только пида**сы. Ты как стрелять собрался, если цвета не различаешь? - обдроченкц, покраснев от такого ответа, жмет газ в пол и уезжает в неведомые края.
Дед, заметив, что ему выпала честь стать героем на пешеходном переходе, гордо оглядываясь вокруг, выдает контрольный в голову: гейропа-гейропа.... Пида**сов полный город, а они они гейропы боятся...."
 
Колишній президент України Віктор Янукович заявив, що готовий «з Божою поміччю» повернутися в Україну.

«Я дуже багато провів безсонних ночей. Мені боляче за все те, що відбулося, відбувається зараз на Україні. Не хочу багато говорити, якщо Господь Бог мені збереже життя, якщо Господь Бог дасть мені можливість зробити те, що потрібно сьогодні людям, щоб захистити їх права, захистити їх від свавілля та беззаконня, яке є в країні, я зроблю все, що буде в моїх силах», — сказав він в інтерв’ю телеканалу «Росія-1″.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
и сразу консерва его рекламировать кинулась
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Посібник з Верифікації - новий інноваційний ресурс для журналістів та організацій, які надають допомогу, що містить покрокові інструкції щодо того, як під час надзвичайних ситуацій працювати з контентом, отриманим від читачів.

У кризових ситуаціях соціальні мережі перевантажені оновленнями інформації щодо стану ситуації, запитами про допомогу, звітами про розвиток подій і рятувальною інформацією. Повідомлення коректної інформації часто є критичним для точного спрямування допомоги від громадян та рятівників; це, буквально кажучи, може бути справою життя або смерті.

Посібник надає кращі практичні поради щодо того, яким чином перевіряти та використовувати інформацію, отриману від широкого кола людей, а також дієві рекомендації щодо організації підготовки ньюзрумів до роботи під час лиха.

Незважаючи на те, що посібник призначений для журналістів та фахівців з надання допомоги, він може бути використаний будь-ким. Його поради і покрокові інструкції є цінними незалежно від того, ким ви є - журналістом-новинарем, громадським репортером, надавачем допомоги, волонтером, студентом школи журналістики, спеціалістом з кризових комунікацій чи науковцем, який досліджує соціальні медіа.

Посібник розроблено і підготовлено Європейським Центром Журналістики, який базується у Голандії, в рамках ініціативи Журналістики надзвичайних ситуацій.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу