Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

Упрощенцы в НК - законопроект 8521. Закон № 4014-VI

  • Автор теми Автор теми Kodu
  • Дата створення Дата створення
Простыми словами для единщиков сегодня ничего не изменилось, мы ждем принятия 8521.
 
Слуги народа сильно устали и теперь тока после отпуска в сентябре!!!
 
Пока эта власть - ничего не поменяется..
 
а придут другие - думаешь шота измениццо? :):):):)
 
а придут другие - думаешь шота измениццо? :):):):)

Риторический вопрос: Что делать?

Забить на все ничего не делать, налоги не платить (пенсия хрен доживешь, работать не дают загоняют в рамки).

И ждать когда все развалится. что ли.:)
 
час назад Тигипко в твиттере пообещал публично до осени закрыть оффшоры
https://twitter.com/abubukin
Ха, в твиттере! Потом скажет, что это не он, а хакеры *****ли.
И что ему - свое бабло уже там, можно и закрыть. Хотя за такое однопартийцы и рыло могут начистить.:)
 
т.е. они выждали время чтоб свои бабки оттуда перепрятать и теперь решились закрыть....ай маладцы! :):):)
 
Враки. Во первых на фацебооке он это не подтвердил, а во вторых час назад он ещё сидел в ВР.
А я что говорил? Хакеры *****ли (потому, что ,видно, пообещали рыло начистить;)).
 
Хакеры старой закалки: комсомольцы-взломщики-IBM
 
Риторический вопрос: Что делать?

Забить на все ничего не делать, налоги не платить (пенсия хрен доживешь, работать не дают загоняют в рамки).

И ждать когда все развалится. что ли.:)
А вариантов нет! Детям потом роскажем, что все было как в 90-е!
 
Ха, в твиттере! Потом скажет, что это не он, а хакеры *****ли.
И что ему - свое бабло уже там, можно и закрыть. Хотя за такое однопартийцы и рыло могут начистить.:)

Вы автора оцените - https://www.kharkovforum.com/showthread.php?p=21131482&posted=1#post21131482

abubukin - это его же ник.

Да и Тигипко, офшоры и твиттер - как то не вяжется
 
Отзвонился Киев. 8521 принят. Инфы в инете и даже на сайте ВР пока нет. Говорят, голосовали "с голоса". Кто смотрел канал Рада до утра, подтвердите.
 
Будем ждать с нетерпением хоть какой нибудь иформации по 8521



вот нашел юрлицам вернули право относить на расходы их платежи упрощенцам. от сюда
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Останнє редагування:
Понимаешь, это ссылка на интернет-новости, но не на официальную инфу с сайта Рады. Такому, к сожалению, верить нельзя, хотя и очень хочется.
 
Киевляне редкие чудаки. Мы тут знаем больше чем они. Конечно 8521 никто не принимал,а 8217 нас касается только совсем немного.


5. Частину 15 статті 106 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 49-51, ст. 376; 2004 р., № 49, ст. 528; 2005 р., № 6, ст. 137, 2007 р., № 27, ст. 361; 2008 р., № 5-8, ст. 78, № 27-28, ст.253) доповнити абзацами такого змісту:
“Фінансові санкції (штраф, пеня) та адміністративні стягнення, а також примусові стягнення органами виконавчої служби, за несплату внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування, не застосовуються.
Нараховані органами Пенсійного фонду суми фінансових санкцій, зазначених в абзаці другому цієї частини, та не сплачені фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування, підлягають списанню”.


“4. Особи, зазначені у пункті 4 частини першої цієї статті, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування”.


10. Статтю 22 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (Відомості Верховної Ради України, 2007 р., № 29, ст. 389) після пункту 1 доповнити пунктом 11 такого змісту:
“11. Установити, до введення в дію положень щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва, мораторій на здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності органами державної влади та органами місцевого самоврядування, їх посадовими чи службовими особами щодо фізичних осіб – підприємців, які не зареєстровані платниками податку на додану вартість, діяльність яких не віднесена до високого ступеня ризику відповідно до цього Закону (далі – фізичні особи – підприємці), та юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, що передбачає включення податку на додану вартість до складу єдиного податку, діяльність яких не віднесена до високого ступеня ризику відповідно до цього Закону (далі – юридичні особи).
До введення в дію положень щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва щодо фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб:
органи державного нагляду (контролю), їх посадові особи проводять позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням санітарного законодавства;
органи захисту прав споживачів проводять позапланові перевірки за скаргами споживачів.
До введення в дію положень щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва щодо фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, діяльність яких віднесена до середнього ступеня ризику, органи Пенсійного фонду України проводять планові та позапланові перевірки”.



3. Штрафні санкції (фінансові санкції, штрафи) пеня, адміністративні стягнення, а також примусові стягнення органами виконавчої служби не застосовуються за неправильне визначення загальної суми доходів, що нараховані (виплачені, надані) на користь платників податку, загальної суми податку на доходи фізичних осіб, утриманої з цих доходів, перерахованого податку до бюджету, що був визначений у декларації з податку на доходи фізичних осіб, встановленої підпунктом “д” пункту 176.2 статті 176 Податкового кодексу України, а також за несвоєчасне подання такої декларації.
Нараховані органами державної податкової служби суми фінансових санкцій, зазначених в абзаці першому цього пункту, та не сплачені до бюджету платниками податку на доходи фізичних осіб підлягають списанню.



72) пункт 182.1 статті 182 доповнити абзацом другим такого змісту:
„Особа, статутний капітал або балансова вартість активів (основних засобів, нематеріальних активів, запасів) якої перевищує 300000 гривень, та яка не є платником податку відповідно до пункту 181.1 статті 181 цього Кодексу, може добровільно зареєструватися незалежно від наявності здійснених нею оподатковуваних операцій та обсягу постачання товарів/послуг іншим платникам податку”;



пункт 183.4 викласти в такій редакції:
“183.4. У разі переходу осіб із спрощеної системи оподаткування, що не передбачає сплати податку, на загальну систему оподаткування, за умови, якщо такі особи відповідають вимогам, визначеним пунктом 181.1 статті 181 або пунктом 182.1 статті 182 цього Кодексу, з початку календарного року, реєстраційна заява має бути подана не пізніше 10 січня цього календарного року, у випадках, коли такий перехід здійснюється упродовж календарного року, реєстраційна заява подається одночасно з поданням заяви про відмову від застосування спрощеної системи оподаткування.
При реєстрації осіб як платників податку, які обрали спрощену систему оподаткування, що передбачає сплату податку, за умови, що такі особи відповідають вимогам, визначеним пунктом 181.1 статті 181 або пунктом 182.1 статті 182 цього Кодексу, реєстраційна заява подається одночасно з поданням заяви на право застосування спрощеної системи оподаткування ”;
пункт 183.5 викласти в такій редакції:
“183.5. Особи, зазначені у пунктах 183.3 та 183.4 (у разі добровільної реєстрації) цієї статті, можуть навести у заяві бажаний (запланований) день реєстрації як платника податку, що відповідає даті початку податкового періоду (календарний місяць), з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на виписку податкових накладних.
При цьому, реєстрація осіб, зазначених у пункті 183.4 цієї статті, здійснюється не раніше дати зміни системи оподаткування”;
пункт 183.7 після слів “безпосередньо керівником” доповнити словами “або представником”;
пункт 183.10 викласти в такій редакції:
„183.10. Будь-яка особа, що підлягає обов'язковій реєстрації як платник податку, і у випадках та в порядку, передбаченому цією статтею, не подала до органу державної податкової служби реєстраційну заяву несе відповідальність за ненарахування або несплату цього податку на рівні зареєстрованого платника без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування”;


ну и др.
 
"Нараховані органами Пенсійного фонду суми фінансових санкцій, зазначених в абзаці другому цієї частини, та не сплачені фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування, підлягають списанню”.

То есть за то, что я не заплатил побор в ПФ за 4-й кв. 2010 г. меня никак не оштрафуют и пеню не начислят? И что известно вообще по эти доплатам - будут ли их "списывать" или все-таки исполнительная служба заипет и прийдется заплатить?
 
Назад
Зверху Знизу