Статус: Офлайн
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40116
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40116
та будуйте, вже! тільки піздити гаразди!. а заодно і фабрики створіть по виробництву сереверів та обладнання.