Entombed
Куратор теми
Статус: Онлайн
Реєстрація: 18.11.2004
Повідом.: 11809
Реєстрація: 18.11.2004
Повідом.: 11809
Раз ішов я по вулиці,поламана нога, дрочіть і нє заважала.
Підійшла циганка –
Чорні очі-блискавиці,
З ОРЗ дитятко.
Щастя й долю погадати
Мою руку взяла,
Потім скліщились трамваї –
Дико так кричала.
© Брати Гадюкіни ("Волосся на долоні")