Збір на FPV для «Птахів Мадяра»
Наскільки я знаю - вже є. Доставка - а потім вони все самі :)
так звичайно, перші кроки вже здійснені. ті ж хорнет з частковим керування ШІ. але до загального застосування ще дещо далеко (ну може пару років :))
 
photo_101162.webp
 
Назад
Зверху Знизу