Статус: Онлайн
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40004
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40004
так звичайно, перші кроки вже здійснені. ті ж хорнет з частковим керування ШІ. але до загального застосування ще дещо далеко (ну може пару роківНаскільки я знаю - вже є. Доставка - а потім вони все самі![]()
)