Тут могла бути ваша реклама

отношение украинцев к выехавшим за границу согражданам

  • Автор теми Автор теми VOLAT
  • Дата створення Дата створення

Кого з вказанних людей ви засуджуєте?

  • 38-річну жінку, яка має неповнолітню дитину. Вони виїхали до Європи, а її чоловік залишився тут

    Голосів: 10 2.6%
  • 25-річну дівчину, яка незаміжня та не має дітей і яка виїхала до Європи.

    Голосів: 20 5.3%
  • 72-річного професора, який на момент вторгнення перебував у Європі і залишився там

    Голосів: 4 1.1%
  • 31-річного чоловіка, який на момент вторгнення працював у Польщі і вирішив поки не повертатися

    Голосів: 33 8.7%
  • никого из перечисленных не осуждаю

    Голосів: 339 89.2%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    380
не военкомату, а "задонатил" погранцам
Ну да. Там не пускали. Плюс у меня машина за мной ехала - меня попросили в кабину пересесть, а погранец в смене вывез мне тачку. Пришлось задонатить смене на чай с маслом. Чтоб машина без проблем прошла. Потом словаки не досматривали практически. У меня рассыпные патроны 12 кал так проехали. Я выкидывал после заезда, кстати зачем то выкинул два противоосколочника бундес и каску митч(зачем то вез) короче такое
 
Шо, Зе нарушил Минские и начал стрелять? Или перестал?
Перестав відповідати. "Просто пєрєстать пострєлівать"

Говорить что х-ла чем то там "связали" смешно, он после Грузии 2008-го и Крыма 2014-го поверил в свою полную безнаказанность.
Тим не менш після Мінськів він не став нападати далі. Що зараз Зет-довбні пред'являють йому. Мол тоді мали змогу все занарбати без спротиву.


И в итоге то что Украина во главе с "клоуном" Зе надавала ему по сусалам и держится уже 5-й год вопреки всем расчётам,

С будь-ким іншим во главє було би не гірше. А скоріше за все й набагато краще.
 
Коли він всунувся в 14му, то він чомусь не пішов далі. Бо його пов'язали Мінськами. А далі аж по 19й рік він був ними зв'язаний.
Але ж потім прийшов любітєль "просто пєрєстать пострєлівать" та "сойтись посєрєдінє".
Хвате вже про этого.
 
научитесь отличать факты от домыслов и предположений и различать времена (прошлое, настоящее и будущее).:пиво:
Навчіться не обожнювати ПівШостого та не нести сюди тупу пропаганду.
А, ще добре було б навчитися розумінню економіки. Чому при Пороху було менше можливостей, а при ПівШостому більше і хто в цьому винен. Але це вже завдання з зірочкою.
 
Хвате вже про этого.

1780412979404.webp
 
Никто никого не пытается отмыть.

Я констатирую факты - Зе личность которая войдёт в Историю наравне с Черчиллем.

И не потому что он "лучший президент Украины всех времён".
Він ввійде в історію як перший президент України, який буде засуджений.
 
плевал он на минские, о чем постоянно заявляли, и обвиняли Украину в нарушении этих договоров.
и подтверждением того что плевал есть раздача рос. паспортов.

да. по линии фронта приостановилось.
Є факт - далі він не пішов. Все інше - шмарклі з цукром.
 
никакие "мински", которыми неоднократно подтирались обе стороны
Щось тхне кацапщиною. У порушенні Мінськів обвиняли лише кацапів. Ну, якщо ми звертаємо увагу на тих, хто не має репутацію кацапні.
 
Я не думаю что Зе захочет баллотироваться в будущем. Если да, то он - полный идиёт.
Я тільки він покине посаду - він отримає підозру. І не одну. Тому, попри всі свої обіцянки (була обіцянка йти лише на один термін) - він буде триматися зубами за посаду.
 
Назад
Зверху Знизу