Статус: Онлайн
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40101
Реєстрація: 23.07.2009
Повідом.: 40101
це нормально... вплив Британії на світ остаточно був втрачений у 50ті... Америка ще довго зберігатиме економічні, технологічні важелі впливу, але політично здувається зараз завдяки недолугим "лідорам", які не усвідомлюють взаємозалежності цих трьох складових... їбуча панда таки вміє грати у довгу (((Как по мне - это крушение стереотипов про американскую нацию.
Все только в боевиках и блокбастерах осталось, да и то у Крепкого орешка деменция, как говорят, прогрессирует.
Новые времена наступили.
И для Америки.

Не лучше ли сделать без анонсов, чем быть всегда готовым?