Статус: Онлайн
Реєстрація: 14.01.2012
Повідом.: 2581
Реєстрація: 14.01.2012
Повідом.: 2581
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Чудова експедиція! Відкрили нові для себе місця! Вперше в Харківщині побачила рослинність субтропиків, це нереально красиво! А ще й давню мрію здійснили: намокнути наскрізь під дощем))Цієї суботи, 28 червня відбудеться невелика експедиція незвіданими місцями нашої прекрасної області!
Да он с нами пол маршрута проплыл !Ви бачили живого бобра????
Була в Одесі на вихідних (20-22.06) Всі пляжі готові для відпочиваючих (вперше за період активної фази війни). Вхід на пляжі безкоштовний, але людей всюди багато. Ціни на їжу, як в Харкові. В Затоці двоє загинуло через міни.Хто в Одесі був зараз що по цінам де є пусті пляжі.. думаю може сім'ю відправити розвіятись. Поки приціл туди на Затоку подалі від зальотів шахедів і т.д
Четвертый год предпочитаю лиман (глубина до 1,5 метра, солёность воды как в море, бомбы не плавают) в Сергеевке за Днестром. Чуть дальше на море есть Курортное, там на всех бесплатных пляжах мало народу. Если интересует, пиши в личку, дам телефоны хозяек и в Сергеевке и в Курортном. Цены на жильё более, чем демократичные.Хто в Одесі був зараз що по цінам де є пусті пляжі.. думаю може сім'ю відправити розвіятись. Поки приціл туди на Затоку подалі від зальотів шахедів і т.д