Тут могла бути ваша реклама

Пойдем туда не знаю куда!

Прогулянка!
На неділю, 22 червня, я запланував недовгий екскурсійний тур романтичними місцями Старої Покровки!
Електричка о 8 30 вирушає зі станції Левада !!! /колишнє метро Гагаріна /
Маршрут 10 км. або більше, за настроєм. Можливе багаття. Фініш на станції Мохнач 16 30 / 20 00 /,.. або автобус.
 
Нам щастить !
Щастить що е таки місця де відчуваеш себе щасливим .
Щастить бо завжде е чудова компанія , хоч і маленька .
Щастить бо пройти 15 км - в кайф .
Щастить знайти різні дивовижні стежки .... і все ж таки повертатись до дому .
Щастить що ти усвідомлюеш що щастить !

 
Прогулянка

Цієї суботи, 28 червня відбудеться невелика експедиція незвіданими місцями нашої прекрасної області!
Тільки для досвідчених туристів!
Повна невідомість, пильність, складність!
Хто пройшов заплутану теорію і полегшену практику у колег і уявив, що готовий до наступного рівня - наш поїзд з південного вокзалу відправляється в 9 57 у бік Жихор /прибути до 9 30/
Якщо Ви зможете дістатися кінцевої точки маршруту , то Вам приз - поїзд назад у 16 30 !
 
Кожного разу я чекаю можливость піти до ланів ,лісу ,рвчки ,...
Кожного разу я радію ціеі краси, та хочу більше ввібрати в себе подих вітру та шелесті листя .
Неможливо напитатись .
Неможливо находитись .
Мабуть це гарно ,.....

 
Цієї суботи, 28 червня відбудеться невелика експедиція незвіданими місцями нашої прекрасної області!
Чудова експедиція! Відкрили нові для себе місця! Вперше в Харківщині побачила рослинність субтропиків, це нереально красиво! А ще й давню мрію здійснили: намокнути наскрізь під дощем))
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


IMG_20250628_110512.webp
IMG_20250628_113456.webp
IMG_20250628_110654.webp
 
Можливо писати немає сенсу, але літо йде і треба щось вирішувати.
Я подумав і вирішив на ці вихідні поїхати машиною в розвідку на Старий Салтов!
Там, за обстановкою. Пляж бази Соїча.
Вийде заїхати - скуповуюсь, шашлик,.. в максимальному варіанті залишуся на 1, 2,.. 3,.... ночівлі в наметі і милуватимуся затокою, теплом, заходом сонця, зірками,......
Сподіваюся, все буде добре
 
Хто в Одесі був зараз що по цінам де є пусті пляжі.. думаю може сім'ю відправити розвіятись. Поки приціл туди на Затоку подалі від зальотів шахедів і т.д
 
Хто в Одесі був зараз що по цінам де є пусті пляжі.. думаю може сім'ю відправити розвіятись. Поки приціл туди на Затоку подалі від зальотів шахедів і т.д
Була в Одесі на вихідних (20-22.06) Всі пляжі готові для відпочиваючих (вперше за період активної фази війни). Вхід на пляжі безкоштовний, але людей всюди багато. Ціни на їжу, як в Харкові. В Затоці двоє загинуло через міни.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
(альбом робила для себе на згадку, може, щось корисне для себе побачите)
 
Останнє редагування:
Хто в Одесі був зараз що по цінам де є пусті пляжі.. думаю може сім'ю відправити розвіятись. Поки приціл туди на Затоку подалі від зальотів шахедів і т.д
Четвертый год предпочитаю лиман (глубина до 1,5 метра, солёность воды как в море, бомбы не плавают) в Сергеевке за Днестром. Чуть дальше на море есть Курортное, там на всех бесплатных пляжах мало народу. Если интересует, пиши в личку, дам телефоны хозяек и в Сергеевке и в Курортном. Цены на жильё более, чем демократичные.
 
В нас з тобою є значно ближче чистка річки Жихорець) Вже другий рік кожну суботу
І там також можна прокласти тропу. Я там вже ходила. Від витока з труби і до Федорецького озера. І потім далі, до Епіцентра, але там вже не так щоб зовсім вздовж русла тропа йде. Зате, на відміну від Удянської стежки, безліч джерел, деякі з яких обладнані для набору води.
 
Мое любимое место наверное уже небесопасно.Мрази кацапы пуляли по всей округе. Может кто узнает где это?.
 

Вкладення

  • IMG_20190618_122624.webp
    IMG_20190618_122624.webp
    3.2 MБ · Перегляди: 87
  • IMG_20190618_123112.webp
    IMG_20190618_123112.webp
    2.6 MБ · Перегляди: 96
  • IMG_20190618_124039.webp
    IMG_20190618_124039.webp
    3.1 MБ · Перегляди: 87
Назад
Зверху Знизу