Іронія
Куратор теми
Статус: Офлайн
Реєстрація: 28.01.2013
Повідом.: 53585
Реєстрація: 28.01.2013
Повідом.: 53585
А загалом? Якщо за, то спитаю в Малювалці, може там знайдуться соавтори.Не сьогодні. Я зараз вже у ліжку з серіалом![]()













