Іронія
Куратор теми
Статус: Офлайн
Реєстрація: 28.01.2013
Повідом.: 53585
Реєстрація: 28.01.2013
Повідом.: 53585
На мене ж не дієТак Повня ж![]()


А зробити нічого не можна. Тож краще й не дивитися.
