Збір на FPV для «Птахів Мадяра»

Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

  • Автор теми Автор теми Іронія
  • Дата створення Дата створення
Так на мене ж діє :) Це ж я пишу таке, що тебе дратує :d

До речі, іноді потрібен смайлик, який не здригається від реготу. Мені, в сенсі, потрібен :). А тобі іноді буває треба, щоб смайлик не підскакував?
Доводиться тепер користуватися цим - : d Раніше він називався "вumbarash".
 
У Золкіна на каналі інтерв'юери-колаборанти - ось у кого суцільні когнітивні вікривлення :суперечка:
Не можу таке дивитися - бісить неймовірно. :диявол: А зробити нічого не можна. Тож краще й не дивитися.
 
Не можу таке дивитися - бісить неймовірно. :диявол: А зробити нічого не можна. Тож краще й не дивитися.
Це своєрідний підзаряд для мене.
Ці істоти хочуть, щоб їх обміняли (щоб не відсиджувати строк в нашіх тюрьмах)..., але мені здається, навряч це станеться
 
До речі, іноді потрібен смайлик, який не здригається від реготу. Мені, в сенсі, потрібен :). А тобі іноді буває треба, щоб смайлик не підскакував?
Тут зрозуміло, що тобі :)
Ні, мені вистачає підскакуючий і ги.
 
Ось зараз просто з ранку, просто в ліжку наїмся шарлотки... еее... з чаєм? Мабуть з чаєм.
Мені не вистачає слова. Що сказати замість красотєнь чи лепота?
 
IMG_2033.webp
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-09-30-15-31-19-466_com.miui.gallery.webp
    Screenshot_2023-09-30-15-31-19-466_com.miui.gallery.webp
    183.4 КБ · Перегляди: 69
Напевно білявчик.
А чому взагалі виникло таке питання? :) Ти про себе писав, що ти блондин з блакитними очами, і все було ok, а тепер чомусь переклад знадобився :)

Невже збираєшся комусь написати, що ти білявчик з блакитними очами? :-) Ой, не варто. Занадто слово смішне. Нехай буде блондин, як раніше.
 
А чому взагалі виникло таке питання? :) Ти про себе писав, що ти блондин з блакитними очами, і все було ok, а тепер чомусь переклад знадобився :)

Невже збираєшся комусь написати, що ти білявчик з блакитними очами? :-) Ой, не варто. Занадто слово смішне. Нехай буде блондин, як раніше.
Не, не писав.
 
Читаю чергову академку-магічку. І вперше за 100500 книг зустрічаю сюжет, де дівчина видає себе за хлопця, і відповідно, її селять разом з хлопцем в кімнату. :-) Зрозуміло, що тут буде багато смішних ситуацій :d
Здивувало те, що сюжет- то на поверхні, але чомусь раніше не траплялося :)
 
дівчина видає себе за хлопця, і відповідно, її селять разом з хлопцем в кімнату. :-) Зрозуміло, що тут буде багато смішних ситуацій :d
Так, це має бути цікаво. Автора і назву, будь ласка :)
Хоча в мене є невеличкі сумніви, бо можливо я таке читала.
 
Назад
Зверху Знизу