Іронія
Куратор теми
Статус: Офлайн
Реєстрація: 28.01.2013
Повідом.: 53584
Реєстрація: 28.01.2013
Повідом.: 53584
Святкую кінець робочого тижня - сарделькою та шоколадом
Ну от ще за книжку сяду, а то я щось тільки працюю і не розважаюся.
Трохи побігала сьогодні - шукала оправу для окулярів. Ну, дві знайшла - більш-менш. Якщо нічого кращого не підшукаю, то буду з них обирати. Так що вже трохи легше, а то прям нема з чого обрати.
А ще ходила дивитися срібло, бо наївно думала, що можна здати старе на обмін, трохи доплатити і взяти собі новий ланцюжок. А воно дешево здавати! Там у виробах ціна в основному за роботу, бо сам матеріал дешевий.
Ну от ще за книжку сяду, а то я щось тільки працюю і не розважаюся.Трохи побігала сьогодні - шукала оправу для окулярів. Ну, дві знайшла - більш-менш. Якщо нічого кращого не підшукаю, то буду з них обирати. Так що вже трохи легше, а то прям нема з чого обрати.
А ще ходила дивитися срібло, бо наївно думала, що можна здати старе на обмін, трохи доплатити і взяти собі новий ланцюжок. А воно дешево здавати! Там у виробах ціна в основному за роботу, бо сам матеріал дешевий.

(облизуюся, тільки що допила 

