Статус: Офлайн
Реєстрація: 23.03.2012
Повідом.: 30610
Реєстрація: 23.03.2012
Повідом.: 30610
Шо для вас понапрасну, а шо стоящее переживаний?Правильно.
Ты , главное, не переживай понапрасну.
