Статус: Офлайн
Реєстрація: 27.02.2005
Повідом.: 80697
Реєстрація: 27.02.2005
Повідом.: 80697
От ба. 50 - 70 000 грн за три місяці виявляється не ті гроші щоб підняти сраку і піти попрацювати.
СУКА!!!!!!!!! ДО сліз![]()
Я досі в шоці.
За три місяці заробити в тричі більше ніж "подруга" ТСки за рік.
І Сука, не годиться








Я в шоке, она так спокойно спрашивала сегодня, как ей попасть на прием в Померках . В общем, куда-то пойдем и к чему-то придем..
