Статус: Офлайн
Реєстрація: 05.01.2017
Повідом.: 66711
Реєстрація: 05.01.2017
Повідом.: 66711
Иди боярышник пей, козломордый.
Кацапи тільки цим і займаються останні пів-тижня. Особливо ті шо в Сирії перебувають.
Як відомо настоянка глоду ефективна при стресових ситуаціях і високому психо-емоційному навантаженні.
