Збір на FPV! Спільнота Стерненка

Автомайдан Харків проведе автопробіг у День Незалежності України

  • Автор теми Автор теми kkk1111
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 29.06.2012
Повідом.: 1035
Автомайдан Харків проведе автопробіг у День Незалежності України

b3658.jpg


Автомайдан Харків проведе урочистий автопробіг до Дня Незалежності України.

Запрошуємо прийняти участь!

Автопробіг відбудеться у неділю, 24 серпня
Місце зустрічі: парковка супермаркета Білла на вул. 23 серпня
Час зустрічі: 11:00


IMG_615146431833502.webp


УВАГА!
Групу харківського Автомайдану у Фейсбуці було оновлено (змінено). Тепер єдиною офіційною групою Харківського Автомайдану на Фейсбуці є група https://www.facebook.com/groups/AUTOActionKharkiv/
Усім хто бажає отримувати достовірну та найсвіжішу інформацію - долучайтеся до групи.
 
Останнє редагування:
Зачем напрасно палить дорогое топливо ?

Почему активистам не съездить в зону АТО и отвести что-нибудь нужное на своих авто для людей?

А к депутатам с требованиями сходить пешком.
 
Зачем напрасно палить дорогое топливо ?

Почему активистам не съездить в зону АТО и отвести что-нибудь нужное на своих авто для людей?

А к депутатам с требованиями сходить пешком.
На шашлыки ездишь? А мог бы в АТО.;)
 
Почему активистам не съездить в зону АТО и отвести что-нибудь нужное на своих авто для людей?
а кто тебе сказал,что они не ездят туда???
еженедельно туда отвозятся продукты, обмундирование, предметы личной гигиены..
если не знаешь - не трави воздух, сам то что сделал ,кроме пиздежа на форуме...
 
а кто тебе сказал,что они не ездят туда???
еженедельно туда отвозятся продукты, обмундирование, предметы личной гигиены..
если не знаешь - не трави воздух, сам то что сделал ,кроме пиздежа на форуме...

воу-воу полегче.... например я не знал, что они туда возят помощь...

Ни сколько не сомневаюсь в полезности их действий.

...просто предложил высказывать протест без машин, а освободившееся топливо отдать для АТО, вроде так рациональней.
 
Зачем напрасно палить дорогое топливо ?

Почему активистам не съездить в зону АТО и отвести что-нибудь нужное на своих авто для людей?

А к депутатам с требованиями сходить пешком.
в кожній темі обов,язково хтось та задає таке питання. та їздять вони в ато, їздять. і ще багато де їздять. і багато чого збирають-возять-розвозять. а автопробіги по визідним - це віддушина, для підняття настрою собі і оточуючим і для поповнення своїх рядів
 
в кожній темі обов,язково хтось та задає таке питання. та їздять вони в ато, їздять. і ще багато де їздять. і багато чого збирають-возять-розвозять. а автопробіги по визідним - це віддушина, для підняття настрою собі і оточуючим і для поповнення своїх рядів

...ну если отдушина - тогда согласен. Просто смотря на цены на заправках и возникают такие вопросы.
 
Просто смотря на цены на заправках и возникают такие вопросы.
хтось кожного вечора випиває пляшку-дві пива (або не пива), палить кожного дня пачку цигарок, а хтось зальє на ці гроші палива в авто, візьме прапор синьо-жовтий і проїдеться з автомайданом. хто що вибирає
 
Назад
Зверху Знизу