Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: Для цієї функції наразі потрібен доступ до сайту за допомогою вбудованого браузера Safari.
Пам*ятаю ці крайовиди в 90х, коли банк ВТБ ще не взяв цей будинок, і стояла убога нереставрована обшарпана будівля, а на місці "Ріо" був "Караван-сарай" чи якось так - кафешка з пластиковими столами і задорними компашкамиОто гармонія була
![]()
ну так а хуля... это же кажется дипломная работа студента![]()
на Ви не требаНевже пейзажі 90тих пам*ятають лише ті, хто мають серйозний вік??
Якщо серйозно, то мені боляче дивитися на ту ж Сумську - купа прекрасної архітектури, яка абсолютно не доглянута((
Але треба раціонально дивитися на світ. Харків - місто заводів, труб і робочих. Харків, напевно, ніколи не стане туристичним містом, тобто грошей на всю цю глобальну реставрацію просто немає і ніколи не з*явиться.
Якщо займатися цієї реставрацією, то треба перекрити весь історичний центр, як це зроблено в усіх туристичних європейських містах, закрити центральні станції метро, які своєю вібрацією постійно руйнують будівлі і ДЕСЬ взяти гроші на цю реставрацію. Можливо, і включити відсоток в комунальні послуги. От Ви особисто згодні на всі ці жертви задля того, щоб було "красиво"? А інші жителі Харкова, га?
Робити все це має сенс при перспективі колись потім заробити на туристах. В Харкові ця перспектива дорівнює 1%. Ну, максимум 5%, не більше.
Вот еще уебашка:
![]()
хотя это здание в глаза не особо бросается почему-то.
Гостиница Экспресс![]()
Наш город уродуют шины вкопанные в каждом дворе в каждом садике, на каждой детской площадке. Бл..ть да везде онии их же интерпретация в виде клумб
![]()
А інші жителі Харкова, га?
Ні, мені не здається, що архітектура, вивчення історії України, читання українських авторів та знання державної мови - це одне й те саме. Тому що одне не передбачає іншого. На жаль.
Хм..обратите внимание на фото...там взади вроде колокольню начали строить, так что плитку думаю со временем отобьют.
В таком случае могу вас обвинить в лицемерии.
бля, ошибся я - СЛЕВА от градусника.Пузата Хата?
они нихера не понимают. это называется "фасадное озеленение". как сады СемирамидыОни просто не понимают, что такие здания можно реконструировать, думают их такими и построили - с деревцами на крышах и ошметками вздувшейся штукатурки.![]()
Наш город уродуют шины вкопанные в каждом дворе в каждом садике, на каждой детской площадке. Бл..ть да везде онии их же интерпретация в виде клумб
![]()
Зато бесплатно!
Вот свои откатаю - тож вкопаю - будет ещё одна клумба. Покрашу в сиреневеноький![]()