4000 грн на місяць

Янукович в Давосе

  • Автор теми Автор теми CountDown
  • Дата створення Дата створення
Написано в 2008 році.

Проаналізуємо розклад сил, які заповнили Верховну Раду. Є три головних епіцентри на даний час, навколо яких сформувалися головні політичні зграї - Ющенко, Тимошенко та Янукович. Перший і друга побудували свою політику на антикучмізмі, тому що Л.Кучма не дав в свій час їм "розгулятися" коло загальнонародного корита (поки «пахан» дозволяв – мали його за батька). Якщо в Ющенка щось ще з дитинства закладалося хоч трохи патріотичне, яке потім підсилилося навчанням в Тернополі, то Юля випадково попала в ряди "патріотів" з задвірків русифікованого Дніпропетровська. Як Московія і турки освоювали згнивші володіння Золотої Орди, так і Ющенко з Юлею залізли погосподарювати на занедбаній території Народного руху. Ексбільшовик Ющенко (без продажу совісті через партквиток кар’єру не зробив би) привів "доцю" на цю ниву, як його в свій час витяг в політику Кучма. Але своєю недолугістю фактично зробив з неї володарку розвалин Руху. Якщо відносно Ющенка народ вже зрозумів свою помилку, по якій пробачив «синочку» Кучми підпис під «фашистами» в час подій «Україна без Кучми», то жінку цьому народові не так просто розшифрувати. Так ось цей "фарбований лис" (казковий персонаж з різними зовнішнім обліком і внутрішньою суттю) з косою, згуртувавши навколо себе частину економічних та фінансових шакалів (грошові мішки), які збагатилися на розграбуванні України, прикривши їх ідеологічно політичними банкрутами з Руху та відкинувшими свій юнацький “ідеалізм” Шевченками, збудувала свою політичну імперію і мріє стати ... українським Путіним чи Лукашенко. «Фарбованість» (нещирість) Тимошенко я відчув ще тоді, коли контрольована партією БАТЬКІВЩИНА газетка «Вечірні вісті» мою статтю «Сповідь українського безробітного» без моєї згоди чомусь переклала на «общепонятный язык» і в такому вигляді опублікувала. Тоді я зрозумів, що у нас з Юлею «батьківщини» по суті різні і погляд на майбутнє України теж. За політичною тріскотнею цієї популістки я ще ні разу не чув навіть натяків на потрібні для України реформи. Єдине, де вона якось розуміється, це сфера податків, митниць та газоторгівля, тому що перші вчилася в свій час обходити, а на непрозорості останньої сколочувала свій капітал. А ось головного для державотворця їй не дано зрозуміти - державі потрібно в першу чергу обмежити “беспредел” вирвавшогося на волю жлоба, направити його в цивілізовані рамки життя та дати можливість реалізуватися достойному творцю якісного продукту. В неї є характер, по якому вона стоїть вище за наступних “героїв”. Але для лідера нації одного характеру мало, на ньому можна стати лиш хорошим наглядачем в в’язниці. Отже ті, які моляться на “тверду руку”, можуть за неї голосувати. Ось тільки ця малоцивілізована “тверда рука” може вгріти в першу чергу по них.
Ющенко виявився повним політичним банкрутом, зруйнувавши надії обдурених людей з Майдану. Не маючи задатків державного лідера (розумна мама казала - "не лізь, Вітю, не лізь"), він повністю спустився на колію політичного батька - Л.Кучми. Так замість Медведчука на Банкову прийшов черговий пройдисвіт - Балога. І найбільша помилка Ющенка в тому, що він сперся на Балог, а не на той люд, який виніс його до влади. Скільки неприємностей принесли ці «патріоти» Україні, що нашому "добродію" Путіну і не снилося. Парадокс, але факт, що Путін своїм невіглаським гонором найбільше зробив для підштовхування народу України в НАТО. А Ющенко, сам того не розуміючи, своєю недолугістю навпаки гальмував цей процес. Так що в зовнішній політиці Ющенко та Путін по суті близнюки по негативному результату, хоча путінський ще тільки повинен проявитися "пересічним" людям. Ці два недорослі в політиці мають гонор Наполеона, ось тільки для реалізації його в них бракує розуму (в Путіна хоч замість нього є енергоносії).
Янукович - чистого вигляду продукт теперішнього Донбасу. Не знаю хто міг би зараз бути на його місці, якби не вбили попереднього "господаря" краю - А. Брагіна. Але доля фортуни в вигляді теракту на стадіоні посміхнулася Р. Ахметову та В. Януковичу. "Регіони України" - це проект захисту захоплених під час "безпредела" 90-х років позицій в Донбасі, а при нагоді і розширення їх на теренах України. Хлопці, далекі від політики, не маючи своїх наробок, скористалися лозунгами Москви та її "5-ї колони" - мова та НАТО. Тим самим вони залізли в електоральне поле інших представників "5-ї колони" - комуністів. Навіть партійні кольори підкреслюють це - "білий з голубим" доповнюються "червоним" і представляють прапори любимої ними бувшої метрополії. Але якщо "симоненківці" в чистому вигляді є агентами Москви, то Ахметову ближче до серця особисті здобутки, які часто не співпадають з імперськими інтересами північних сусідів. А ось Янукович при згадуваному П.Шелесту професійно далі завгара так і не піднявся б. "Регіонали" повинні пам'ятник поставити Ющенку. Лиш завдяки його недолугості вони ще раз побували при владі і тримаються зі своїми 30% електорального поля. При достойному лідерові нації вони б вже давно зникли з політичної палітри, бо виборець зрозумів би в порівнянні за ці роки про політичну фальшивість і недолугість цього проекту.
Далі я не буду характеризувати більш дрібні політичні зграї. Зупинюсь лиш на найбільш близькій мені по ідеології – патріотичній. Я вже вказував, що Рух зруйнувала безмозгла, зате через міру говірлива верхівка його. Ще були «націоналісти» такого собі пройдисвіта Івченка, який в нинішніх досить спокійних умовах мав більше охорони ніж справді цінний покійний С.Бандера. Не для «понта» цей сурогатний націоналіст любив і шикарні автомобілі. Тепер з’явилась «Свобода» під орудою такого собі п. Тягнибока. Якщо зрівняти останнього також з Бандерою, то висновки робіть самі по наступному. С.Бандера мав постійний ідеологічний вплив на свій народ через різного роду публікації, які давали певну просвіту людям. А Тягнибок, прочитавши рукопис цієї книжки, висловився мені: «А що мені робити з нею?». Тому я з цього зробив висновки, що націоналізм досить серйозний важіль, щоб довіряти його подібним людям. Ці люди просто експлуатують тему націоналізму, як Симоненки – марксизм. Вони не працюють на ідею, а ідею заставляють працювати на них. І я не здивуюся, що зі своїм інтелектом Симоненко стане Симоненковим, а Тягнибок своє приз віще трансформує в Тягнибік.
 
зачем исправили название темы?
 
"Праффессар"
 

Вкладення

  • .webp
    .webp
    8.8 КБ · Перегляди: 69
Янукович в Давосе

в ПолитЛОЛе не нашел, в последних темах тоже. Может ее запрещено упоминать? ну рискну...

Поїздка Віктора Януковича до швейцарського Давоса мала засвідчити причетність українського президента до світової політики. Однак зрештою виявилося, що на самому Всесвітньому економічному форумі Віктор Янукович за два дні провів трохи більше години - для участі в не дуже представницькій панелі „Енергетичне майбутнє Європи”.
Там же він обмінявся рукостисканнями з прем’єр-міністром Великобританії, яке зафіксував особистий фотограф Януковича. Протокол українського президента до останнього моменту працював над тим, щоб організувати це кількахвилинне побачення в кулуарах. Досі Девід Кемерон прохолодно реагував на пропозиції Києва до зближення, і анонсована до кінця 2010 року поїздка Януковича в Лондон так не відбулася.
...
Віктор Янукович прибув до Давоса разом зі своїм багаточисельним ескортом. Оскільки у президентський „Аеробус 319” потрапила тільки частина супроводу, іншим довелося купляти квитки на рейсові літаки.
Отже, у Давосі Януковича супроводжували одинадцять (!) охоронців, що є абсурдом не лише з огляду на рівень мінімальної злочинності в цій країні. Сам Давос під час Всесвітнього економічного форуму, в зв’язку з приїздом безлічі vip-персон, перетворюється силами швейцарської поліції на найбезпечніше місце на планеті. Блок-пости встановлені за декілька кілометрів до цього курорту, вулиці постійно патрулюються підсиленими нарядами поліції, а небо - гвинтокрилами.
...
Промова перед гостями Давоса була гарною нагодою для Януковича щонайменше ознайомити з конкретними планами на 2011 рік. Однак виступ Януковича в Давосі мало чим відрізнявся від попередніх - таке враження, що спічрайтери переставляють йому цілі абзаци з однієї шпаргалки в іншу.
Янукович довго розповідав про приріст ВВП на 4,5% за підсумками 2010 року, спрощення ведення бізнесу в Україні та створення привабливого середовища для інвестицій. З часом починало здаватися, що президент описує якусь іншу державу, а не свою рідну.
...
Ну а далі з Януковичем стався традиційний вже конфуз, без якого не обходиться жоден його публічний виступ. Янукович вирішив нагадати інвесторам гасло промо-компанії „Увімкни Україну”, рекламні ролики якої транслюються на каналах Євроньюс та CNN.
- Цей слога́н – увікни..., уві.. увікни... увікни – вікнить для себе України – це слога́н нашої держави до Євро-2012. Для того, щоб увікнути Україну, достатньо подивитися на неї власними очами, коли почнуть квітнути каштани в Києві, коли почнеться тепло і в українських містах почнуть роздягатися жінки. Побачити таку красу - це чудово..
IQbsWnxwNu8



Присутні західні жінки, коли почули в перекладі цей уривок Януковича, почали здивовано озиратися. Такі пасажі не могли пройти повз увагу Христі Фрилянд – у Нью-Йорку, де вона зараз живе, подібні сексистські заяви президента спричинили би гучний скандал.
- Як ви помітили з президентських ремарок, політична коректність ще не сягнула України. Але було приємно почути про красу українських жінок, - вийшла Фрилянд(модератор – редактор агентства Reuters Христя Фрилянд) з ситуації.
Виступаючи на ланчі, Янукович також зробив амбіційний анонс про те, що до проведення Євро-2012 візовий режим з Шенгенською зоною буде скасовано.
- Ми все зробимо, щоб це стало реальністю в 2011 році, - сказав він
До самого ж Євро-2012, як повідомив Янукович, Україна готується „з випереджальними темпами”
...
источник:
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.


Цитаты должны лишь подтолкнуть прочитать источник - я не пытался передать всю суть.
Свое мнение выскажу одним словом - печально.
 
пусть будет стыдно тем, кто возвел это существо на престол
 
)) а я обновил и обалдел - 4 листа постов за 10 минут... низзя так пугать
 
Лидеру фракции Партии регионов нравятся женщины на улицах и в машинах.

Высказывания Президента Украины Виктора Януковича относительно раздетых украинских женщин весной на форуме в Давосе "следует относить к приятному юмору". Об этом заявил лидер фракции Партии регионов Александр Ефремов.

"Мне как мужчине приятно, что весной у нас расцветает природа и (приятно) смотреть на наших женщин. Для того чтобы понять этот юмор, необходимо жить в Украине", - сказал он.........



........И когда приезжают из других стран и видят то, что у нас есть на улицах... А то, что возят в машинах - еще лучше ... Поэтому это наверняка так", - сказал лидер фракции Партии регионов Александр Ефремов...........


⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.



Президента упрекнули в скрытой рекламе секс-туризма

Правозащитники и исследователи гендерных вопросов в Украине возмущены призывом Президента Виктора Януковича к иностранцам приезжать в Украину посмотреть, как раздеваются женщины.

Президент харьковского фонда "Общественная альтернатива" Мария Ясеновская назвала такие высказывания неполиткорректными. На ее взгляд, реплика Президента является сексистской...........

........................сследовательница гендерных вопросов Тамара Марценюк говорит, что так Президент сводит функции украинских женщин к красоте, природе, а значит, отождествляет женщин с вещами, которые являются сексизмом..............

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Результати поїздки є якісь чи як завжди: "світ подивитись, себе показати"?
 
Дупло такое дупло:)

Результати поїздки є якісь чи як завжди: "світ подивитись, себе показати"?
Результат буде навеснi, коли сюди наприiде умикнути Украiну, I подивитись, що за голих жiнок украiнцi в машинах возять. Поряднi жiнки будуть пересуватись на бульдозерах:)
 
пусть будет стыдно тем, кто возвел это существо на престол

Пусть будет гнусно и болезненно тем, кто вытащил из ада оранжевых демонов и не оставил выбора для тех, кому должно быть стыдно, как голосовать за это существо, воровавшее шапки. Тут полный форум стыдильщиков, которые в свое время с энтузиазмом на майдане нагавкали беды для своей страны и теперь винят и клянут невдалого вора шапок и его электорат.
 
Януковичу не дано :ги:
 
Пусть будет гнусно и болезненно тем, кто вытащил из ада оранжевых демонов и не оставил выбора для тех, кому должно быть стыдно, как голосовать за это существо, воровавшее шапки. Тут полный форум стыдильщиков, которые в свое время с энтузиазмом на майдане нагавкали беды для своей страны и теперь винят и клянут невдалого вора шапок и его электорат.

Какой беды? Окстись! Уже сейчас видно, что при Ю+Т было лучше, чем при Я. Точнее, что

1) при Я еще хуже.
2) Никаких шансов на изменения, т.к. они не дадут себя переизбрать
 
Да он реально Фемен имел ввиду. Только они разделись рановато. Но думаю весной они сделают повтор и не один.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Назад
Зверху Знизу