Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
🎉 Форуму - 23 роки!
З нагоди 23-річчя форуму даруємо знижку 23% на рекламу!
Використовуйте промокод 23YEARS під час замовлення реклами та отримуйте знижку 23%.
Промокод діє до 1 вересня 2026 року.
Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некоректно. Необхідно оновити браузер або спробувати використовувати https://www.google.com/chrome/
не воспринимаешь..........да от такой музыки можно заснуть или в транс войти!!!!Вам конечно все равно что играет заходите на пол часа максимум,а люди работают по 12 часов и хочешь не хочешь,а слушаешь по 20 разу один и тот же мотив.
Пожалуйста,пожалуйста ,пожалуйста ну измените вы музыку!!!!!Ну не возможно слушать одно и то же каждый день.Заснуть же можно или войти в транс с такой музыкой и настроения никакого((((.Существует более энергичная,веселая и бодрительная музыка,неужели не хватает фантазии.ПОЖАЛУЙСТА!!!!