Тут могла бути ваша реклама

Лавочка Форева.

  • Автор теми Автор теми Пошляк
  • Дата створення Дата створення
Я папрашу. ПривОзили мнє нємєчєскоє піво в банках. Гувно гувном. А шоби чєх нє подавався - і чєськє прівєзлі. Такоє же гувно.
Я реально понімаю, чому нємци у нас, нажираюцця пивом до пивної коми. Потому шо, наше обичне пиво, нічим не гірше їхнього. Але на порядок дешевше.
Я в основном зараз HORN DIZEL пью.
 
20260624_173842.webp
Точно,я на таком уровне немецкий понимаю.
 
Назад
Зверху Знизу