Збір на FPV для «Птахів Мадяра»
  • Автор теми Автор теми Dimoks
  • Дата створення Дата створення
эта правда или нит??? если правда, то где наши биолаборатории???

частично, лабаратории были/есть, патогены были/есть со времен совка их ф-я
1781356603579.webp
 
Хорошо, что не бегемот или носорог, те б могли волю по большому излить , разбрызгивая всем вокруг пропеллером хвоста
:D


Давно понятно, что символом республиканской партии есть желтый осел в посудной лавке..))
 

частично, лабаратории были/есть, патогены были/есть со времен совка их ф-я
для долбойобів з "розвідки" (яка раніше була солдатом) у Харкові вже 150 років існує цілий інститут мікробіології при АМН. що там якісь "лабораторії", які при кожній лікарні є.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
Останнє редагування:
Давно понятно, что символом республиканской партии есть желтый осел в посудной лавке..))
????!!!!@@@славік, ти повний довбойоб. жовтий віслюк - то сорт томатів)))!!!???
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
????!!!!@@@славік, ти повний довбойоб. жовтий віслюк - то сорт томатів)))!!!???
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Больше одного варианта в твоей башке не помещается??
 
Назад
Зверху Знизу