а найбільш розумним - у 2019му
Це моя особиста думка, вважайте нереальна та видумана або просто потік свідомості
Якщо ви бажаєте чогось досягти то зробити все можливе, або неможливе, щоб досягти своє мети. Тож постає питання — може мета не та? Або підхід інший?
Основних підходів до досягнення мети є декілька: результативний або популістичний (силовий опускаємо, при умові неможливості його застосування). Тобто, результативні люди опираються в першу чергу на себе, пріоритет на результат/ціль, шукають і реалізують конкретні/чіткі рішення. Популісти — фокусуються на емоційну складову, популярність, дають швидкі рішення, які можуть бути нереалістичними в майбутньому. Чи можуть популісти привласнити собі здобутки результативних? Звичайно можуть і роблять це, використовуючи весь доступний ресурс — активізм, лозунги, пропаганду, маніпуляції тощо.
Тепер повертаємось до історії:
— віддали ядерну зброю при Клінтоні
— розпилили стратегічні бомбардувальники — Клінтон
— помаранчева революція — Буш
— евромайдан/анексія криму та ордло — Обама
— вивід військ з Афганістану — Байден
— відрита війна — Байден
Ключові події нашої історії за виключенням 2004 року були при демпартіі сша, але навіть перший майдан підтримували активно також демократи (Байден, Х.Клінтон, Нуланд, Сорос через своїх представників типу Фіали) Хто ж такі демократи? Чому в принципі Сполученим Штатам цікаво приділяти увагу такій країні? Ну була б умовна Ефіопія, яка їм різниця або яка їхня мотивація? Демократія — це лозунг, за лозунг хліба не купити, тож є ще якийсь інтерес. Йдемо далі, а хто ж тоді такі республіканці? Чим вони відрізняються? Насправді я поняття не мав, які відповіді на всі ці питання, тож спробував знайти відповіді.
Громадянська війна в США — боротьба ідей чи бачення стосовно рабства. Тож конфедерати проти союзу, южани проти сіверян. Перемогли сіверяни, які були проти рабства включаючи президента Лінкольна, який як виявилось був... республіканцем, а южани які підтримували рабство, партію (вігів залишимо в історії) демократичну.
Звичайно порівняння примітивне і часи змінились, тож я спробував проаналізувати «мову справ», а не «мову розмов». Популізм, маніпуляції використовую і ті і інші, але основа/ядро — відрізняється: республіканці більш консервативні, більш релігійні, більше за самозабезпечення (приклад, ініціатива демократів ObamaCare — держава фінансує малозабезпечених, республіканці при Трампі відмінили програму), менше держави, більше покладатись на себе, демократи — більше податків, соц програм, пітримують ЛГБТ і таке інше.
«Їздити на інших чи покладатись на себе»? Це ключова відмінність. Тож стає зрозумілий підхід цих партій до нашого питання і зрозуміла позиція Трампа який ще раніше натякав на вихід з НАТО тому що деякі країни не виконують норму 2% на оборону, стіну з Мексикою, або заява Майкла Джонсона — вони штовхають нас на самостійні кроки. А що ж демократи?
Повертаємось до України.
У 2019 році зрозуміло , що після виборів в Україні представників демпартіі буде більшість — подивіться на перше оточення президента: Гончарук, Рябошапка, Лещенко, Данилюк, Нефьодов — всі ці люди це представники Сороса, який активно підтримує демократів. Це все активісти (де вони зараз?) і це логічно, що було таке шоу на всю країну, це якраз в стилі — багато галасу, а результат де? А результат є тільки не для «працівників плантації», а для спонсорів заходу. На що натякає путін — мабуть на те що він воює саме з демпартією, бо починаючи з 2000 року вони почали прибирати до себе активи які контролювали раніше росіяни, активно розпалюючи перший майдан. До речі Манафорт який займався піаром нашого біглого був... республіканцем, демократам був не вигідний вітя...ну а далі пішли вже силові методи, другий майдан
Тож чому так ведуть себе наші партнери — або не ефективні самі по собі (не можуть прийняти рішення, бо не результативні) або just a business
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.