Змінюй хід війни! Допомагай ЗСУ!

27.08.14 вторжение войск РФ

🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180661
The Economist: Танці з вовками

ad160acb7243041b57a0c27b3081583d.jpg


Зручний альянс президента Ердогана та ультраправих

Турецькі націоналісти рідко знали такі сприятливі часи, як тепер. Уряд президента Реджепа Таїпа Ердогана втілює в життя їхні головні ідеї: бомбить курдських повстанців у Туреччині й за кордоном, запроваджує мілітаризацію освіти та використовує менталітет обложеної фортеці як зовнішньополітичний курс. Їхні прибічники пожинають переваги альянсу з владною Партією справедливості та розвитку (ПСР). Ці ulkuculer («ідеалісти»), як їх називають у народі, запопали десятки посад у владі в процесі масових чисток, які почалися після невдалого перевороту 2016 року. З президентських і парламентських виборів, що проводилися одночасно 24 червня, вони вийшли ще сильнішими.


Електорат «ідеалістів» допоміг проштовхнути Ердогана до впевненої перемоги в першому турі. Партія націоналістичного руху (ПНР), їхнє основне політичне угруповання, набрала понад 11% на парламентських виборах — удвічі більше, ніж прогнозували майже всі опитування. ПСР, якій після виборів забракло кілька місць до абсолютної більшості, не може обійтися без підтримки націоналістів. Попри всі очікування, Ердоган, який склав присягу 9 липня (в оточенні таких мастодонтів демократії, як президент Венесуели Ніколас Мадуро та лідер Судану Омар аль-Башир), не взяв нікого з членів ПHP у свій уряд. Натомість поставив свого зятя, колишнього міністра енергетики, міністром економіки. Турецька ліра вже за кілька годин відсвяткувала це призначення девальвацією на 4% до долара США, хоча потім дещо піднялася.

«Ідеалісти», багато з яких пов’язані з турецьким криміналітетом, відзначають такий приємний для себе розвиток подій із розмахом. Через два дні після виборів давній лідер ПHP Девлет Бахчелі розмістив у низці газет списки всіх соціологічних служб і журналістів, які критикували його напередодні голосування. «Ми ніколи не забудемо, що ви зробили», — дорікнув їм. Інший відомий «ідеаліст» Алаттін Чакіджи, ватажок мафії, засуджений за замовлене вбивство своєї колишньої дружини, пішов ще далі й пригрозив одному з журналістів зі списку Бахчелі (а за компанію й ще шістьом) убивством.

Історія ПHP, заснованої в 1960-х, тягнеться ще з XIX століття, коли частина османської еліти вважала етнічний націоналізм і пантюркізм засобом порятунку імперії від розпаду. Збройне крило ПHP, відоме під назвою «Сірі вовки», довгі роки проводило смертоносні теракти проти лівих. У 1990-х «ідеалісти» підтримали тактику «випаленої землі» проти озброєної Робітничої партії Курдистану (PПK), що супроводжувалося численними порушеннями прав людини, і виступали проти будь-якого вияву курдської ідентичності.


У перші роки правління ПСР, коли Туреччина розпочала перемовини про вступ до Європейського Союзу й запровадила низку демократичних реформ, вони відійшли в тінь. Їхні загравання з політичним ісламом, що почалися наприкінці 1970-х, відновилися після 2010-го, коли Ердоган покинув своїх ліберальних союзників, припинив мирні перемовини з PПK і почав воювати з ґюленістами. Спроба державного перевороту 2016 року, яку очолювали ґюленісти, допомогла оформити ці відносини.

Особливо нині, за нової Конституції, яка віддала всю виконавчу владу в руки Ердогана, ПHP ставить свою владу в державному апараті набагато вище за будь-які міністерські портфелі, вважає експерт із турецької правиці Кемаль Джан. На його думку, націоналісти, ймовірно, не захочуть відігравати активну роль в економічній та зовнішній політиці, але простежать, щоб Ердоган і далі тримав країну в залізному кулаці. І хоча уряд скасував надзвичайний стан нещодавно, на зміну йому прийдуть жорсткі нові закони. У листі з в’язниці Чакіджи хвалився владою, яку його люди мають у поліції та війську. «Держава вам не належить, — написав він, звертаючись до Ердогана. — Ідеалісти — ось фундамент держави».

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180662
Нові громадяни. Кому потрібен український паспорт

Принципи, за якими іноземцям надають громадянство України, незрозумілі більшій частині суспільства. Це породжує страхи та конфлікти, які особливо небезпечні під час війни

Бути громадянином України стало вигідніше. Принаймні про це свідчать дані різноманітних аналітичних та консалтингових агенцій у всьому світі. Наприклад, компанія Henley&Partners, яка визначає сферу діяльності як «планування місця проживання для заможних людей», щороку складає Індекс громадянств світу (Quality of Nationality Index, QNI). В останньому рейтингу, опублікованому у квітні 2018-го, Україна піднялася одразу на 19 позицій і тепер перебуває на 80-му місці серед 168 країн. Лідери — Франція, Німеччина та Ісландія. Українське громадянство належить до категорії «високої якості». Причини покращення позицій нашої країни очевидні. Дається взнаки угода про безвізовий режим із ЄС. Однак нинішнє 80-те місце не найвище для українського громадянства. У 2013-му воно було на 74-му. Причини падіння відтоді також очевидні: Україна багато втратила за критерієм внутрішньої безпеки через окупацію Криму та війну.
Статистика Державної міграційної служби свідчить, що після початку війни іноземців, які стають громадянами України, поменшало. У 2014-му громадянство за територіальним походженням та на підставі указу президента (два можливі способи) набули 7777 осіб. У 2015-му таких було вже майже вдвічі менше — 4723 особи. У 2016-му та 2017-му кількість була практично та сама — відповідно 4803 і 4581. Чисельність іммігрантів, які перебувають на обліку ДМСУ, також майже незмінна: 252 тис. у 2014-му й 262 тис. у 2017-му.

У публічному полі питання набуття громадянства, навпаки, стали порушувати куди частіше. Найвідомішим прикладом іноземця, який став громадянином України за попередньої влади, є Вадим Новинський. Росіянин отримав український паспорт у 2012-му з формулюванням «як особа, яка має визначні заслуги перед Україною». Про які конкретно заслуги йшлося, в указі президента Віктора Януковича не уточнили. Уже наступного року Новинський став народним депутатом й залишається ним досі у складі фракції Опозиційного блоку. Також він відомий своєю активною участю в просуванні інтересів Української православної церкви Московського патріархату.


Після революції прецедентів побільшало. Пояснення в указах президента змінилося. Тепер українцями за документами стали «особи, прийняття яких до громадянства України становить державний інтерес». Саме з таким формулюванням отримали паспорти вже підзабуті екс-міністри Айварас Абромавичус та Наталія Яресько, екс-голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе та екс-заступник голови МВС Ека Згуладзе, колишній голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі та близький до нього екс-кандидат у мери Одеси Олександр Боровик. Для повного переліку «легіонерів» у владі не вистачило б місця на шпальті. Багато хто з цієї плеяди вже встиг вийти з громадянства України. В активній політиці залишається хіба що в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Фактичним наслідком історії з масовим залученням іноземців до влади стало утвердження в Україні подвійних стандартів у питанні набуття громадянства. За словами адвоката й керівника громадської приймальні УГСПЛ Олега Левицького, коли не йдеться про «політичних легіонерів», люди стикаються з непрозорою бюрократичною системою Державної міграційної служби. Саме вона є головним посередником між претендентом на отримання українського паспорта та указом президента, який завершує процедуру.


За словами Левицького, перед початком процедури набуття громадянства ДМСУ перевіряє законність отримання попередніх документів. У більшості випадків знаходять формальні недоліки. «Переважно відшуковують недоліки, пов’язані не з теперішнім керівництвом служби, а з попередниками — 7, 10, 15 років тому. У результаті замість того, щоб набути громадянство, людина втрачає взагалі всі документи», — каже адвокат.


Прикладом такої ситуації стала історія уродженця Грузії, який проживає в Україні з 1994-го. Його судова тяганина з ДМСУ тривала понад два роки, а крапку Верховний Суд поставив зовсім недавно — у червні 2018-го.

Згідно з матеріалами справи ще 10 років тому мешканець України отримав дозвіл на імміграцію та посвідку на постійне проживання безстроково. А в травні 2015-го звернувся до ДМСУ із заявою про набуття громадянства України. Натомість виявився взагалі без документів, оскільки міграційна служба скасувала рішення про видачу посвідки на постійне проживання. Її анулювали, оскільки позивач не надав оригіналу паспорта громадянина СРСР під час процедури її отримання. Абсурдність ситуації в тому, що згаданий уродженець Грузії в принципі не міг надати паспорт, оскільки його загубили в київському ВВІР (попередник нинішньої ДМСУ за деякими функціями. — Ред.) ще в 2000‑му. Туди радянський паспорт позивача потрапив після того, як його вилучили міліціонери, які й направили документ на перевірку. Судді Верховного Суду стали на бік позивача й у вердикті зазначили, що рішення ДМСУ незаконне, тому що «особа без громадянства залишилася на території України без відповідних документів та не може бути видворена до будь-якої іншої держави у зв’язку з відсутністю країни громадянської належності». Інакше кажучи, людина опинилася взагалі поза державною системою, а відповідно без гарантій дотримання бодай базових прав.


За словами Левицького, основна проблема для іноземців в Україні полягає саме в тому, що вони залишаються взагалі без будь-яких паперів. «З громадянством особисто я не бачу проблеми. Людина може жити без нього. Однак часто визнають недійсними інші документи з формальних причин. Наприклад, це може бути неправильний переклад з екзотичних мов, із чим якось зіткнулася одна моя клієнтка з Ефіопії. Переплутали графи з ім’ям і прізвищем. Людина пішла з цими документами отримувати громадянство, і це стало перешкодою. Їй відмовляють і в громадянстві, і в продовженні перебування в Україні», — розповідає адвокат. Наявну в Україні систему він називає вкрай непрозорою.


Органи влади іншої думки. У МВС, яке координує роботу міграційної служби, систему назвали аж занадто прозорою. «Ми зараз проводимо величезну перевірку рішень судів, знаходимо абсолютно кричущі прецеденти, приймаємо рішення і скасовуємо громадянство, видане на підставі таких фіктивних рішень. Але це питання реакції, тоді як треба закрити дірку в законодавстві системно, на корені зарубавши корупційні можливості», — заявив в інтерв’ю виданню ЛІГА.net міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у квітні цього року. За його словами, достатньо було привести до суду свідка, який підтвердить проживання особи на території України до розпаду СРСР (нині це одна з підстав набуття громадянства України. — Ред.). Судді ухвалювали рішення без належної перевірки, чим користалися шахраї. Тиждень звернувся до МВС із проханням надати кількісні результати оголошених Аваковим перевірок. Там відповіли, що моніторили тільки рішення про набуття громадянства України за територіальним походженням відповідно до міжнародних угод про спрощений порядок із Білоруссю, Таджикистаном і Киргизстаном за останні п’ять років (до 2017-го включно). Із загалом майже 30 тис. таких рішень перевірили 2975 випадків і в 1781 виявили «окремі факти порушень». Також у МВС додали, що всі ті факти потребують додаткового дослідження, тому казати про завершення процесу зарано.

Щодо «дірок у законодавстві», які призвели до порушень, у відомстві зазначили, що вони умовні, оскільки проблеми створили передусім недобросовісні судді. Наприклад, рішення ухвалювали не лише щодо громадян колишнього СРСР, а й навіть щодо вихідців з інших країн.

Міністерство пропонує обмежити перелік підстав для набуття громадянства України. Це питання пов’язують із протидією загрозам національній безпеці. Заява Авакова майже збіглася в часі з активним обговоренням змін до закону про громадянство. Через два тижні по тому Петро Порошенко вніс відповідний законопроект на розгляд Ради. Чинний закон ухвалили ще в 2001-му. Кілька разів до нього вносили зміни, але несуттєві. Законопроект президента передбачав скасування можливості набуття громадянства на підставі проживання в Україні до 1991 року, заборону надавати громадянство України за територіальним походженням злочинцям тощо. Серед іншого документ мав на меті врегулювати питання подвійного громадянства. Як відомо, воно в Україні не дозволене, але фактично й не заборонене. Немає юридичного механізму виявлення таких випадків. Інакше кажучи, наявність паспорта іншої країни одночасно з українським із погляду закону не означає встановлення факту подвійного громадянства.


Законопроект Порошенка аж ніяк не перша спроба вирішити це питання. За даними Головного науково-експертного управління (ГНЕУ) Верховної Ради, одночасно з президентським на розгляді перебувало сім тематичних проектів. Однак ця спроба також не увінчалася успіхом. Уже в травні Порошенко відкликав свій проект, але пообіцяв доопрацювати його. Підставою для критики стала запропонована норма, що кримчани, які беруть участь у виборах на окупованому півострові, вважатимуться такими, що втратили громадянство. Механізми виявлення цієї участі в проекті не прописані. Україна не може визнати будь-які органи, а відповідно й статистику окупаційної адміністрації. Так само деякі норми законопроекту, зокрема й щодо перешкоджання випадкам подвійного громадянства, розкритикували в ГНЕУ.


Ще одна проблема — корупція чиновників. Широковідомих доведених прикладів немає, однак великого розголосу набула історія екс-заступника голови Державної міграційної служби Діни Пімахової. Наприкінці 2017-го вона опинилася в епіцентрі конфлікту різних правоохоронних органів. Усе почалося із затримання Службою безпеки України агента Антикорупційного бюро під прикриттям, коли той намагався передати Пімаховій хабар. Пізніше СБУ провела обшуки за низкою адрес, які використовують працівники НАБУ. В Антикорупційному бюро заявили про зрив масштабної операції з викриття корупції в органах, що відповідають за міграційну політику. У Службі безпеки від детальних коментарів утрималися, а генеральний прокурор Юрій Луценко звинуватив НАБУ в порушеннях під час слідства. Преса зосередилася передусім на взаєминах між правоохоронцями, тому обставини справи Пімахової виявилися в тіні. За версією НАБУ, чиновниця вимагала $30 тис. за фальсифікацію документів на отримання іноземцем паспорта громадянина України.

У березні уряд звільнив її, однак історія на цьому не закінчилася. Нині в Єдиному реєстрі судових рішень (ЄРСР) є чимало документів, що стосуються згаданої справи. Там описано й інший епізод. Наприклад, Пімахова нібито обіцяла сприяти в отриманні громадянином В’єтнаму посвідки на тимчасове проживання. Ціна питання менша — $1,8 тис.


У квітні, коли про справу Пімахової вже встигли призабути, НАБУ повідомило про затримання на хабарі $47,5 тис. працівника СБУ. Затриманий — начальник сектору контррозвідки Лівобережного міжрайонного відділу СБУ в Києві та області майор Олександр Карамушка. Історія Карамушки прикметна тим, що виявляє корупцію на всіх рівнях. Ще в травні 2017-го контррозвідка СБУ повідомила місцевих поліцейських про розкриття схеми з видачею фіктивних довідок про вагітність у Консультативно-діагностичному центрі Дніпровського району міста Києва. Виявили 58 фіктивних довідок лише за 10 місяців 2016-го. Їх нібито візували майже два десятки лікарів установи. Ці довідки потрібні для швидкого укладання фіктивних шлюбів між українками та іноземцями. Після оформлення шлюбів іноземці поверталися на батьківщину й отримували в’їзні візи до України типу «Д» (возз’єднання з родиною). За версією слідства, українки отримували за такі послуги від $100 до $1000.


Паралельно з цією історією розвивалася й спец*операція НАБУ з викриття корупції в міграційних органах. Деякі іноземці, які стали об’єктом уваги правоохоронців, вирішили залагодити справи зі слідством за допомогою хабара. Серед них були громадяни Узбекистану, Таджикистану, Ірану, Туреччини, Сирії, Грузії та Росії. Однак посередниками обрали агентів НАБУ під прикриттям, які в той час працювали в одному із сервісів, що пропонує послуги з пришвидшення видачі документів іноземцям. Вони й вийшли на головного контррозвідника лівобережної частини Києва Карамушку, який нібито запропонував залагодити справи за майже $50 тис.
Питання корупції навряд чи можна вирішити навіть найжорсткішим законом. Потрібні єдині та зрозумілі більшості правила, а також покарання за неї. І з тим, і з тим у цій сфері великий дефіцит. Нікого з фігурантів описаних історій поки що не покарано, якщо не брати до уваги відсторонення від посад. Іноземці, які бажають отримати український паспорт, одразу орієнтуються на головне негласне правило місцевого суспільства: без зв’язків і грошей від держави складно чогось домогтися.

Автор: Андрій Голуб

⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180663
А еще заставляют перед сном зубы чистить и ноги мыть. Гребаный совок! Пока Ахметов не сидит.

[/URL]

Но прикольный же пример пропаганды.. ведь классно же!!!
Под такой картинкой можно написать что угодно...
Ну.. "Всё-таки какой сюр у нас в армии: расстрелы, пытки, унижения, изнасилования, но подушки должны, блять, быть отбитыми и лежать строго в линию..."
И поверишь же.. вот же.. прямо на картинке.. подушки в линию и взбиты.. не соврали.. значит и остальное правда.
Идеально!!!

Я не знаю, как оно на самом деле в армии.. уверен, что там бардака хватает и он ещё долго будет.
Я просто про форму подачи информации и способы внедрения идей.
Потрясающе.. простенько и действенно.
 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180664
И не будет. :D

Сейчас глянул штат 95-й бригады, у них нет ни одной минометной батареи. Из артиллерии есть гаубичный артиллерийский дивизион Д-30 и гаубичный самоходный артиллерийский дивизион "Гвоздика".

Про барана мне отдельно понравилось, спасибо. :D

З.ы. В современной армейской терминологии существует такая аббревиатура, как МинДн. Это как баран артиллеристу-профессионалу.

З.ы З.ы. В современной ситуации подразделения ВСУ могут тосоваться и комплектоваться под определенную задачу как угодно. Надо будет, в течении трех суток сформируют оперативно-тактическую группу в составе минометного полка. А в 14-м году, о чем обсуждаемое кино, вообще тосовали как угодно.

З.ы. З.ы. З.ы. Я так понял, Всеравношник специалист из категории твиттерных Фальконов и Лапок -- чисто повыпенлриваться. :D Но все равно интересно. Вот сегодня новое узнал -- минометных дивизионов не существует в принципе.
Звиздец! Болезнь прогрессирует...:(

6hdgga.png

Интересно, кричащая безграмотность - это черта, характерная для всех жителей Краматорска, от кандидата наук до последнего вертухая на пенсии?:D:yahoo::yahoo::yahoo:
 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180665
я, думать? Нет конечно. Ранее тут сообщал один вежливый интелихент, что я сюда прихожу изредка и бухой.приходится соответствовать.

Шо, опять нажрался, солдат? Упал - отжался! А потом от забора и до обеда пойдешь тиски мне искать! Молчать, я тебя спрашиваю!...
 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180666
Краматорец то не зрада з «дітьми ато» то наслідки власних рішень. На виборах до міської ради та мера був вибір но люди обрали... старих ригів, то чому тепер волають що ті ведуть себе як ригі? Не розумію.
 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180667
Подольский районный суд Киева признал незаконным и отменил решение Энергетической таможни ГФС оштрафовать председателя правления НАК «Нафтогаз Украины» Андрея Коболева на 7 млрд грн. Такое решение было вынесено 23 июля и обнародовано накануне.

Суд не нашел правонарушений в действиях «Нафтогаза» как компании и Коболева как должностного лица и закрыл начатое Энерготаможней дело о нарушении таможенных правил, в рамках которого был выписан штраф.

Штраф 7,027 млрд грн был выписан начальником Энерготаможни Игорем Пиковским в феврале 2018 г. Таможня обвинила Коболева в том, что он не обеспечил подачу дополнительной таможенной декларации с полным пакетом сопутствующих документов при оформлении импорта газа из росиии в 2015 г., что привело к неуплате НДС на суму 2,3 млрд грн.

Речь идет о покупках природного газа у «Газпрома» в октябре 2015 г. «Нафтогаз» до сих пор не закрыл таможенную декларацию по этому импорту, поскольку стороны не пописали акта приема-передачи. НАК объясняет это тем, что «Газпром» включил в этот акт объемы газа, который несанкционированно поставляются российской компанией на неподконтрольные Украине территории Донецкой и Луганской областей. Эти объемы «Нафтогаз» не признает и отказывается подписывать выставленный «Газпромом» акт.

До официальной публикации решения, Энерготаможня заявила, что намерена обжаловать это решение суда.

Напомним, что в феврале этого года Энерготаможня выписала 2 штрафа Коболеву — на 7 млрд грн и 1,3 млрд грн. Оба они были обжалованы главой «Нафтогаза» в судебном порядке, решения по штрафу на 1,3 млрд грн судом еще не вынесено.

Справка enkorr

«Нафтогаз» прекратил поставку газа на неконтролируемые территории Донецкой и Луганской областей 19 февраля 2015 г. С того времени поставки газа на эту территорию осуществляет российский «Газпром» и до 2018 г. выставлял счета по его оплате «Нафтогазу». Украинская компания не признает эти поставки, поскольку они осуществляются без ее контроля и ведома. Этот газ был предметом спора в Стокгольмском арбитраже и по заявлению «Нафтогаза» арбитраж стал на сторону украинской компании. После вынесения решения арбитражем, «Газпром» прекратил выставлять «Нафтогазу» счета за этот газ.
 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180668
Но прикольный же пример пропаганды.. ведь классно же!!!
Под такой картинкой можно написать что угодно...
Ну.. "Всё-таки какой сюр у нас в армии: расстрелы, пытки, унижения, изнасилования, но подушки должны, блять, быть отбитыми и лежать строго в линию..."
И поверишь же.. вот же.. прямо на картинке.. подушки в линию и взбиты.. не соврали.. значит и остальное правда.
Идеально!!!

Я не знаю, как оно на самом деле в армии.. уверен, что там бардака хватает и он ещё долго будет.
Я просто про форму подачи информации и способы внедрения идей.
Потрясающе.. простенько и действенно.

Та херня якась, по подушки не лежать у лінію:ганьба:
Перша далеко, друга криво, четверта далеко, п’ята вилізла. Ніякого порядку що той Фалкон можє якщо вони навіть подушки не можуть рівно покласти :незнаю
 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180669
Последнее время замечаю, как роспропаганда раз за разом снимает постановочные видео и запускает через своих консерв. Сначала была история "СБУ положило мордой в асфальт патриотов", следом за ним — "накачаные бычки опечатали квартиру пенсионерки за долги по коммуналке". Бдите!
 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180670
Та херня якась, по подушки не лежать у лінію
Перша далеко, друга криво, четверта далеко, п’ята вилізла. Ніякого порядку що той Фалкон можє якщо вони навіть подушки не можуть рівно покласти :незнаю

Та там вообще піздєц! Бардак в расположенії! Де днєвальний? Де старшина? Хіба то заправка коєк? То якась хуйня а не заправка! А єслі враг нападьот? А в казармі на койках кантіки не отбиті! Хто Родіну защищать буде? Комбат з замполітом? Та нахуй воно їм нада!:ганьба::D:D:D
 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180671
bd5jje.png
 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180672
про танчики -

маленькие шалости людей которые могут позволить себе.

 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180673
Последнее время замечаю, как роспропаганда раз за разом снимает постановочные видео и запускает через своих консерв. Сначала была история "СБУ положило мордой в асфальт патриотов", следом за ним — "накачаные бычки опечатали квартиру пенсионерки за долги по коммуналке". Бдите!

уже к выборам готовятся... видят, что на "мальчиков в трусиках" уже не ведутся, поэтому снимают тоже жесть, но более приземленную... чтобы не резко в глаза бросалась ложь, а постоянно нарастал градус недовольства властью! плюс наши местные подконтрольные рашикам СМИ начали применять их же методику манипуляции сознанием населения: постоянно крутят по телеку нарисованные рейтинги партий и отдельных депутатов... и в них лидеры конечно Бойко, Йулька, Рабинович, Кернес - типа поддержка 55-75%... а всякие Порошенки, Гройсманы, и прочие Яценюки где-то в конце рейтинга с 3-5% поддержки... и это крутят изо дня в день! и таким образом вбивают в головы людей мысль, что вот так думает большинство... что если вдруг ты думаешь не так, то какой-то ты неправильный, "белая ворона"! и люди потихоньку меняют своё мнение, чтобы быть "как все"...
 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180674
Никто не любит наваросцев:плачу:

hcjhf0.jpg
 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180675
Перша далеко, друга криво, четверта далеко, п’ята вилізла. Ніякого порядку що той Фалкон можє якщо вони навіть подушки не можуть рівно покласти :незнаю
Є в мене підозра, шо фелкон і ромаскількийоготам - це одна і та ж особа)))))
 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180676
Є в мене підозра, шо фелкон і ромаскількийоготам - це одна і та ж особа)))))
Вряд ли. Рома простой, шо угол дома. Тут скорее с рыбодиком схожесть прослеживается-- хитрожопый, корыстный говнюк и паскуда.
 
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180677
jjejh3.jpg
bhcdb8.jpg
 

Вкладення

  • jjejh3.jpg
    jjejh3.jpg
    99.4 КБ · Перегляди: 24
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180678
jjejh3.jpg
bhcdb8.jpg

Ща начнется - вот раньше был город, а ща застроили, ну и далее по тексту.
"Эх, такую страну развалили!" - постсовок
"Раньше это была великая страна..." - американский старпер))))
 

Вкладення

  • jjejh3.jpg
    jjejh3.jpg
    99.4 КБ · Перегляди: 19
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180679

Вкладення

  • jjejh3.jpg
    jjejh3.jpg
    99.4 КБ · Перегляди: 22
  • 🟢 13:05 Відбій тривоги в м. Харків та Харківська територіальна громада.Слідкуйте за подальшими повідомленнями.#м_Харків_та_Харківська_територіальна_громада
  • #180680
"До партії “За життя” Вадима Рабіновича приєднаються ще низка одіозних політиків та діячів."

похоже мордор сделал свою ставку на 2019 год.
 
Назад
Зверху Знизу