Торі, тобі самій не остогидло оте зубожіння?
Я розумію, в тебе погана ситуація зі здоров'ям та усе бачиться у чорному кольорі, але не настіки все й погано! І зміни є на краще. Так, хотілося б більше, і в мене є багато питаннь і до Пороха, і до верховної влади, за місцеву взагалі мовчу. Але, бляха-муха, хоча б спробуй побачити різницю між тим, що було за часи Яника та зараз. Прірва, їби її мать.
А якби не бабусі та інші ватні мудили, що обирають до влади гєп, та різниця взагалі була б неймовірною! Але куди ж ту вату дівати на виборах?
І я б залюбки обрав би когось іншого замість Пороха, хто продовжив би його працю, але не тому, що я дуже незадоволений його результатами, а тому, щоб позакривали свої єбала усіляки юлєдрочери, міходрочери та інші зубожілі *-дрочери. Бо я дуже хочу, щоб країна ніколи не повернулася до раші, а вони мають саме цю мету!