Звукоізоляція. Куди звернутися?

Статус: Offline
Реєстрація: 25.09.2012
Повідом.: 43
Звукоізоляція. Куди звернутися?

Власне, надумав зашумити усе авто. Порадьте хорошу контору у Харкові, де у людей прямі руки, з адекватними цінами. Хотілося б у 20000грн вкластися. Дякую:)
 
Власне, надумав зашумити усе авто. Порадьте хорошу контору у Харкові, де у людей прямі руки, з адекватними цінами. Хотілося б у 20000грн вкластися. Дякую
скрытая реклама? по делу, таких фирм в Харькове вагон, гугль в помощь.
 
Власне, надумав зашумити усе авто. Порадьте хорошу контору у Харкові, де у людей прямі руки, з адекватними цінами. Хотілося б у 20000грн вкластися. Дякую:)
Яке авто?.....хоча байдуже! Навіщо паплюжити авто ?
 
Напевно десятос.
Вкласти у шумку 20к це явно хвора людина
 
Кто шарит в звукоизоляции.
Мне стеклоподъемник ремонтировали и отодрали всё от двери.
Обратно прилепить на соплях окей будет? :) Сопли - это черная фигня, она ещё немного липкая.
Как она правильно называется и где её купить? Или забить и так сойдет?

cdagf7.jpg
 
Кто шарит в звукоизоляции.
Мне стеклоподъемник ремонтировали и отодрали всё от двери.
Обратно прилепить на соплях окей будет? :) Сопли - это черная фигня, она ещё немного липкая.
Как она правильно называется и где её купить? Или забить и так сойдет?

cdagf7.jpg

в таком количестве это не изоляция чего либо)) лепи что было
 
скрытая реклама? по делу, таких фирм в Харькове вагон, гугль в помощь.
Форуми наче для того і придумані, щоб обговорювати різні фірми, виконавців і т.д.
Гуглом умію користуватися, знайшов з десяток різних, але хочеться реальні відгуки почитати:)
 
Чому ж паплюжити?
99% наших "майстрів" не зможуть нормально розібрати а потім зібрати до купи салон авто. Тихше можливо і стане, але шкоди від маніпуляцій більше. Більшість технологічних отворів для вентиляції будуть зачинені, іржавіти\гнити буде більше. Деякі андпаки зламають і 100% оригінальми не замінять. Робив не бюджетну шумовку два рази. Викинуті гроші та час.
 
В одну автівку вкладено було 150 кг. шумовки,(професійно зашумлено все) а за рік купив інше авто трохи вище класом, і зрозумів шо вся ця шумовка то лайно)))
 
Гуглом умію користуватися, знайшов з десяток різних, але хочеться реальні відгуки почитати
хреново искали, в Харькове всего 3 конторы реально нормально делают шумку. Хотя лично я предпочитаю ее делать самому.
И да послушайте совета другого форумчанина и примите его к сведению
99% наших "майстрів" не зможуть нормально розібрати а потім зібрати до купи салон авто. Тихше можливо і стане, але шкоди від маніпуляцій більше. Більшість технологічних отворів для вентиляції будуть зачинені, іржавіти\гнити буде більше. Деякі андпаки зламають і 100% оригінальми не замінять. Робив не бюджетну шумовку два рази. Викинуті гроші та час.
Я с этим мнением полностью согласен. Лично я делал шумку дверей авто самостоятельно, в местах технологических отверстий делал отверстия, какая мастерская так будет заморачиваться?
 
Форуми наче для того і придумані, щоб обговорювати різні фірми, виконавців і т.д.
Гуглом умію користуватися, знайшов з десяток різних, але хочеться реальні відгуки почитати:)

Машина какая? Обычно спецы работают по марке машины. Тогда есть и андапки и опыт и инструмент,.
 
хреново искали, в Харькове всего 3 конторы реально нормально делают шумку. Хотя лично я предпочитаю ее делать самому.
И да послушайте совета другого форумчанина и примите его к сведению

Я с этим мнением полностью согласен. Лично я делал шумку дверей авто самостоятельно, в местах технологических отверстий делал отверстия, какая мастерская так будет заморачиваться?
Ніхто таке не робить, і не знають де і навіщо ті отвори, здебільшого шумка це колхоз, як не крути це той тюнінг який не має нормального технічного обґрунтування, це не вали чи числа в мкпп заміна яких врахуванні інженерами.
 
Ніхто таке не робить, і не знають де і навіщо ті отвори, здебільшого шумка це колхоз, як не крути це той тюнінг який не має нормального технічного обґрунтування, це не вали чи числа в мкпп заміна яких врахуванні інженерами.
От того что на крыше, на полу будет лежать лист битума - ниче не будет плохого.
В дверях возможны нюансы. Ну и мало кто читает инструкцию, катают 100% , типа чтоб лучше было, а по факту деньги клиента переводят и время свое.:збентежений:
Ну и 20000 абстрактная сумма относительно результата. На фиесту знакомый купил материал на 2000 и поклеил сам. Разница с неклееной машиной существенная. Пробовал сам .
Другой зашумил на 16000, но там я не ездил. По отзыву получилось капец как тихо.
 
Варіант робити самому теж розглядав, але для цього треба доволі таки багато часу і місце. Те, що шумка дає результат - думаю усім ясно:)
От з приводу того, що наші "майстри" можуть розібрати салон, але потім криво зібрати - згоден і хвилююся за це. Тому і прошу поділитися досвідом у тих, хто уже робив собі таке
 
Тому і прошу поділитися досвідом у тих, хто уже робив собі таке
я клеил шумку сам, начал с дверей. еще думаю поклеить на крышу, во всех остальных местах стоит заводская шумка, она меня полностью устраивает.
и я согласен с epic-komp:
спецы работают по марке машины.
. Универсальные мастера либо будут делать быстро но не качественно, либо качественно, дорого и медленно.
П.с. присмотритесь к фотке Димокса, на ней одна из контор которые занимаются именно шумкой авто, к тому же они являются авторизированным партнером производителя шумоизоляционных материалов.
 
Варіант робити самому теж розглядав, але для цього треба доволі таки багато часу і місце. Те, що шумка дає результат - думаю усім ясно:)
От з приводу того, що наші "майстри" можуть розібрати салон, але потім криво зібрати - згоден і хвилююся за це. Тому і прошу поділитися досвідом у тих, хто уже робив собі таке

ТС , кажіть вже що за авто :) а то не зрозуміло потрібно ланос зашумити чи інфнініті QX35 2016 року.
 
Назад
Зверху Знизу