Життя в СРСР з фото

Я в 97 році замовив рукастому мастєру собрать мнє тєлік. З філіпсовською начинкою і самсунговським кінєскопом. Все було срощєно і тєлік добре працював. Тока при повишеной вологості в комнатє тріщав. Мабуть шось всередині іскріло. :)
Коштувало це якихось 300 баксов. В 97му році. :)
 
вуаля!
elektronika404-d.jpg
ля
що ця вуаля показувала? на Роганском ж/м нух₴я від слова зовсім. хтось казав, що хіба під вежею щось впімаєш )))
 
що ця вуаля показувала? на Роганском ж/м нух₴я від слова зовсім. хтось казав, що хіба під вежею щось впімаєш )))
на салтовкє нормально сигнал приймав. я ще к такому ЗХ спектрум підключав. тілько ні в срср а в 90ті
 
Я в 97 році замовив рукастому мастєру собрать мнє тєлік. З філіпсовською начинкою і самсунговським кінєскопом. Все було срощєно і тєлік добре працював. Тока при повишеной вологості в комнатє тріщав. Мабуть шось всередині іскріло. :)
Коштувало це якихось 300 баксов. В 97му році. :)
Тю! У крамниці на розі Шляпного та Квітки-Основ'яненка (біля Успенського собору) восени 1995 "Daewoo" 21" брав.

За 46'400'000 скупоно-карбованців. $320.

А ще за два тижні він подешевшав до $296, скотиняка! :)

Що цікаво, й досі працездатний. Хоча після нього вже два інших з'явилося.

У квітні 2005 у "МКС" на Гагаріна" сподобався LG 32", рідкокристалічний, але люмінесцентними трубками підсвічувався, світлодіодних моделей ще не було. Та й знижка на цю модель 17% була. На честь 17-річчя МКС.

Це вже згодом з'ясувалося. Коли приїхав придбати. 4995₴, тобто $1000. Витягуємо з батьком до проспекту - таксист. "- Скільки візьмеш? - 70 гривень! - Зрозуміло."

Півтори гривні (здається) - метро, ще три - автобус. Дещиця, але приємно :D
 
Тю! У крамниці на розі Шляпного та Квітки-Основ'яненка (біля Успенського собору) восени 1995 "Daewoo" 21" брав.

За 46'400'000 скупоно-карбованців. $320.

А ще за два тижні він подешевшав до $296, скотиняка! :)

Що цікаво, й досі працездатний. Хоча після нього вже два інших з'явилося.

У квітні 2005 у "МКС" на Гагаріна" сподобався LG 32", рідкокристалічний, але люмінесцентними трубками підсвічувався, світлодіодних моделей ще не було. Та й знижка на цю модель 17% була. На честь 17-річчя МКС.

Це вже згодом з'ясувалося. Коли приїхав придбати. 4995₴, тобто $1000. Витягуємо з батьком до проспекту - таксист. "- Скільки візьмеш? - 70 гривень! - Зрозуміло."

Півтори гривні (здається) - метро, ще три - автобус. Дещиця, але приємно :D
Ви дядьку, з кінця 80-х, десь по 500-600 дерев"яних заробляли. А ми, скорбниє умом гуманітарії, по 200+-. :)
Не зрослось у мене з точними науками.
 
що ця вуаля показувала? на Роганском ж/м нух₴я від слова зовсім. хтось казав, що хіба під вежею щось впімаєш )))
три программы как на обычном телевизоре в квартире. Я же не на телескопическую антену ловил, а на обычную коллективную.
 
В совке были еще стеклянные шприцы, с тупыми и толстыми иглами.
 
В совке были еще стеклянные шприцы, с тупыми и толстыми иглами.
Иглы были охуенными. Просто Вы не умеете их готовить.
На кончик пластиковой маслёнки обрезанная игла надевалась четко в размер, из маслёнки масло выливалось, маслёнка отмывалась и заливалась туда спиртоканифоль. И через эту иголку очень удобно наносилось точно на место пайки. А чтобы игла не забивалась засохшей спиртоканифолью, был лайфхак. Через нее продлевался кусочек эмалированного обмоточного провода, пошевелив который игла прочищалась. А ещё из обрезанной иглы делалась приспособа для выпаивания ножек микросхем, по одной ножке, не спеша, но с гарантированным результатом. Щас такую толстую иголку пойди отыщи, чтобы на ножку надеялась и в окружающее отверстие в текстолита пролезла.
 
Пороха и взрывчатку могли бы делать, щас пригодилось бы это
Как раз, в Шостке есть пороховой завод. Раньше назывался казенный завод Звезда. А езе был завод импульс, тоже что то военное выпускалось
 
Иглы были охуенными. Просто Вы не умеете их готовить.
На кончик пластиковой маслёнки обрезанная игла надевалась четко в размер, из маслёнки масло выливалось, маслёнка отмывалась и заливалась туда спиртоканифоль. И через эту иголку очень удобно наносилось точно на место пайки. А чтобы игла не забивалась засохшей спиртоканифолью, был лайфхак. Через нее продлевался кусочек эмалированного обмоточного провода, пошевелив который игла прочищалась. А ещё из обрезанной иглы делалась приспособа для выпаивания ножек микросхем, по одной ножке, не спеша, но с гарантированным результатом. Щас такую толстую иголку пойди отыщи, чтобы на ножку надеялась и в окружающее отверстие в текстолита пролезла.
та не пизди.. Я регулярно бегаю по аптекам и беру шприцы от 20 кубов -50 и сто. В некоторых нет тостых игоок, но в большинстве есть.
У мну сотни экспериментов со шприцами и каждый день без них никак.
 
Иглы были охуенными. Просто Вы не умеете их готовить.
А ещё из обрезанной иглы делалась приспособа для выпаивания ножек микросхем, по одной ножке, не спеша, но с гарантированным результатом.
А кстати, да..:yahoo:, я так радіо86рк паял, и випаівал мікросхеми их спізженіх плат на кафедре у товарища ..:D
 
Назад
Зверху Знизу