Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

Кстатє хлопці а сіньйор вполнє ж неплохой жєніх. От смотріть. Навариш йому в бадєйкі 15 кг макаронів на неділю, нафасуєш в лоточки з совусами якими і ковбасой, запхаєш в морозілку і вуаля - лежи вверх пузіком павуків розглядуй або ящерок яких. А заплатну карточку отобрать канєш і под жопку спрятать. І здраствуй щасліва жизнь👍
 
Ну а если шахтер или стройбан какой, то надо вечером лысину чтоб подушка черной не была, ну или навлочку черную покупать изначально.
Ну я не стройбан і не шахтьор канєш потому не задумувалась...
А я вам сразу казав. Стерпися слюбится.
А скіко ви за каморку платите?
 
Кстатє кажуть шо у нємцов вода отвратітєльна очінь і можна лисим стать аж бігом.
То у восточних нємцов. Ті, шо в совкє жили. У гамбурскіх нємцов в кранє вода як у нас очіщена в бутлях.
 
А я не на вас сказал.
Кстатє вспомнила...в меня один хороший друг стройбан, так не вспіває женицця...і кажна жена младше бившой і богатше. Так шо задумайтесь.

А чего вы по минимуму считаете, я писал 2400 - 2600.
Я все равно не понімаю с якого каморкі такі дорогі у вашой дирє???
То у восточних нємцов. Ті, шо в совкє жили. У гамбурскіх нємцов в кранє вода як у нас очіщена в бутлях.
Не может буть.

2600 - 1200=1400
1400 - комуналка, страховка.
остаєцца пятіхатка напожрать. оттого і макарони. мдєєєє.
Ну допустім шо в 400 комуналка влізе, яка страховка??? Непойму.
1000- 300 на потрєскать, ще 200 допустім на всяке разне і тіко 500 в тумбочку... печаль.
Тре іпотєку брать 🤷‍♀️
 
Комуналка 50
Необязательная коммерческая траховка 57. Есть страховка от моей конторы, есть государственная бесплатная для прописанных.
Пєрєсчітуєм. В свєтє открівшихся подробностєв про страховку і комуналку.
1400-50=1350.
На остальне Хішпанєц явно забіл і вот он - вигодний женіх.
 
Пєрєсчітуєм. В свєтє открівшихся подробностєв про страховку і комуналку.
1400-50=1350.
На остальне Хішпанєц явно забіл і вот он - вигодний женіх.
Ну 1400 - 150 допустім на ці діла. На шо ше?
це тока на фісташкі і туалєтну бумагу.
Тувалєтку ми давно обсосали, нема таких цен. 20є на мєсяц вполнє хвате.
Ми с їм незнакомі🤷‍♀️
 
Назад
Зверху Знизу