Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

Блин, замутите себе чат уже :D
 
А де це ви надибали стіко неохайних жінок? Дуже інтєрєсно мінє з професійної точкі зрєнія.
Це не неряшлівость а завісимость. Раз напилив, потом як ідіот постоянно коректіруєш. І з брОвями так точно. А тьотки такі всюди, просто ви хрєн отлічіте наліплені от нормальних патаму шо мальчик🤷‍♀️
 
Там пиздят обо всякой хуйне без смысла и перерыва. Прям как ваша троица :D
Ну от лежу я пузіком наверх і павука созєрцаю... шо ше дєлать кромі як тута триндіть? В чатіках тіко про сєрьйозне мона.
 
Це не неряшлівость а завісимость. Раз напилив, потом як ідіот постоянно коректіруєш. І з брОвями так точно. А тьотки такі всюди, просто ви хрєн отлічіте наліплені от нормальних патаму шо мальчик🤷‍♀️
Та ну. Брови справжні од наліплєних я отлічу. По ширінє. А з манікюром я так скажу - пєдікюр в три рази бистрєє і в полтора раза дорожеє.
 
Там пиздят обо всякой хуйне без смысла и перерыва. Прям как ваша троица :D
А хулі нам робить. Закон о мобілізації підписаний. Стало бить через мєсяц буде на уліцах бєспрєдєл.
 
Ну от лежу я пузіком наверх і павука созєрцаю... шо ше дєлать кромі як тута триндіть? В чатіках тіко про сєрьйозне мона.
А я думал, про серьезное - это форумы, а в чатиках как раз пиздят ни о чем :D
 
А я думал, про серьезное - это форумы, а в чатиках как раз пиздят ни о чем :D
Другі хфоруми може і серьйозні. Ну в меня тіко єтот.🤷‍♀️
А что если это я читаю лекцию?
От зачім брехать? Там мучачо такій шо аж сюда видно😍

Нє. У мене родня цим промишляє і от манікюра отошла в бік пєдікюра з углублєнієм в подологію. отак.
А...а я вапще от єтого отошла. І так красіва...ну і економно😳
 
Назад
Зверху Знизу