Вывешивайте флаги на балконы!

припаркованную машину с привязанной георгиевской ленточкой на зеркале заднего вида
«Гео́ргіївська стрі́чка» (рос. Георгиевская ленточка) — громадська акція з роздачі символічних стрічок, присвячена святкуванню Дня Перемоги у Німецько-радянській війні, що проходить з 2005 року
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
)
 
вывесили
123.jpg

Адрес не подскажешь?
 
Ещё неделю назад повесил флаг на балконе у себя в Малиновке, прямо напротив постсовета.
 
А у меня символика всегда на мне!!
 

Вкладення

  • футболка 1с116.jpg
    футболка 1с116.jpg
    80.3 КБ · Перегляди: 121
  • футболка 1с174.jpg
    футболка 1с174.jpg
    81.5 КБ · Перегляди: 128
А можно я Совэтський вывешу? Не, ну, а шо? Я родилась в большой стране, гордилась ею. Мне как-то на все ваши новосделанные резервации (шо украинские, шо российские) глубоко чихалось. Играйтесь и дальше в солдатиков, дети.
 
А можно я Совэтський вывешу? Не, ну, а шо? Я родилась в большой стране, гордилась ею. Мне как-то на все ваши новосделанные резервации (шо украинские, шо российские) глубоко чихалось. Играйтесь и дальше в солдатиков, дети.

так ссср давно не существует. осталась горстка маразматиков на него дрочащая.
 
тоді намалюй.... візьми фарбу жовтого та синього кольору... пензлик та шмат непотрібної тканини... і вперед)))) Чи в тебе рученята з дупи повиростали?))))
че така зла? я собі купила. а написала, щоб людина просто так не шукала.
і руки в мене нормальні. макраме, флористика, шити, навіть хрестиком вишивать вмію))
 
ото досягнення..... аж охреніла))))
Зи. Безкоштовна порада - вишивай хрестиком прапори для тих хто невстиг затаритися своєчасно))))
взагалі-то відповідь була шутливою. ну та ладно. хрестиком вишивати довго. я на машинці пошию, якщо комусь буде потрібно
 
Назад
Зверху Знизу