Выбор масла

Что Выбрать


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    31
Ну за эти деньги наверное это лучшее.
Та отож, я в магазині покрутився, подивися що є в наявності, і тому за HX7 5w40 написав. Ладно будем пробувать, раніше теж напівсинтетика була, думаю при таких пробіг все буде гаразд.
 
Та отож, я в магазині покрутився, подивися що є в наявності, і тому за HX7 5w40 написав. Ладно будем пробувать, раніше теж напівсинтетика була, думаю при таких пробіг все буде гаразд.
Дивись тільки маркування перевіряй всі на каністрах включаючи QR не пошкодуй часу.. Бо тестю замовляв, то по інтернету чуть на новій пошті не підробку отримав... Походу можна замовляти тільки в офф.точка продажу Шелл.. повівся на шарову доставку.
 
А що це за новини, я не поняв WTF? Вони там що попухли.. :суперечка: Лазив на нашому драйві і побачив цю новину.. Хлопці рішили ізі мані зробить чи що?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
А що це за новини, я не поняв WTF? Вони там що попухли.. :суперечка: Лазив на нашому драйві і побачив цю новину.. Хлопці рішили ізі мані зробить чи що?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Не мабуть побачили що всі топи пішли типу Мобіл, Шелл, Кастрол і т.д, Залишився тільки лукойл і інший місцевий шерпотреб, тому вони рішили трохи грошей "підзаробить" мене вже нічого не дивує. Не подобається шо робить бренд, не купуєш та й все.
 
Назад
Зверху Знизу