Все про переносні (туристичні) газові плитки

Re: Все про переносні (туристичні) газові плитки

Нащо той вітрозахист, якщо збираєтесь використовувати в квартирі? А для вулиці існує металева ширмочка, що складається гармошкою - власне вітрозахист.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Все про переносні (туристичні) газові плитки

Нащо той вітрозахист, якщо збираєтесь використовувати в квартирі?
В мене вітрозахист - це як лепістки знизу. Воні розкриваються на діаметр кастрюлі. Тож фокусують та відбивають все тепло на дно кастрюлі.
Я не заміряв, але мій котелок приблизно вдвічі бистріше закипів на новій плитці із вітрозахистом.
Я кажу ось про таку:
788f4dfa16e4c354f8ac.jpg

Крім того, не гріється стіл, на якому все це стоїть.
тож, як на мене - то воно того варте!
 
Re: Все про переносні (туристичні) газові плитки

Норм! Доречі, про відбивання тепла на дно посудини я і не подумав. А ще існують такі, як на фото, але під 450 грамовий балон, а не під цанговий. Шлангом балон під'єднуються.
 
Re: Все про переносні (туристичні) газові плитки

Нащо той вітрозахист, якщо збираєтесь використовувати в квартирі? А для вулиці існує металева ширмочка, що складається гармошкою - власне вітрозахист.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

та піч + окремий вітрозахист,який на мій погляд не дуже зручний і продуманий, дорівнює отой ,з складним вітрозахистом, за ціною.І не тільки,з захистом вона краще,як на мене. І безпечніше.

Мене більш цікавить стосовно безпеки піч без вітрозахисту. Думаю що треба робити захисний екран від вогню,над балоном.
 
Re: Все про переносні (туристичні) газові плитки

А ще є така цікава штука - пічка-щіпочниця.
Є класична, а є з вентилятором. Остання горить навіть на вогких паличках і щіпках. Головне розпалить, а потім така тяга утворюється, що паливо висихає і горить. Доречі, швидкість закіпання води трохи менше за газову. Але паливо - під ногами. Єдине, що треба батарейки чи пауербанк.
Ось моя, звичайна.
 
Re: Все про переносні (туристичні) газові плитки

...
 
Re: Все про переносні (туристичні) газові плитки

Мене більш цікавить стосовно безпеки піч без вітрозахисту. Думаю що треба робити захисний екран від вогню,над балоном.

ха,знайшов на Промі отакий варіант :)
 

Вкладення

  • IMG_20220930_031528.jpg
    IMG_20220930_031528.jpg
    113 КБ · Перегляди: 33
Re: Все про переносні (туристичні) газові плитки

С круглым тур балоном так себе вариант. Дихлофосник по цене газа в 3 раза дешевле. Куча видео как перелить газ в такой балон с дихлофосника. Это разве что понты поколотить.
 
Re: Все про переносні (туристичні) газові плитки

С круглым тур балоном так себе вариант. Дихлофосник по цене газа в 3 раза дешевле. Куча видео как перелить газ в такой балон с дихлофосника. Это разве что понты поколотить.

Там на картинке просто переходника не хватает. И можно юзать любой баллон. Да и любой туристический баллон можно заправить от большого, если захотеть.
Переглянути вкладення 13203528
 
Re: Все про переносні (туристичні) газові плитки

Дихлофосы -удобнее и безопаснее. Я сам себе их заправляю. Выдерживают 3-4 перезаправки, потом клапан начинает травить...
 
А ще є така цікава штука - пічка-щіпочниця.
Є класична, а є з вентилятором. Остання горить навіть на вогких паличках і щіпках. Головне розпалить, а потім така тяга утворюється, що паливо висихає і горить. Доречі, швидкість закіпання води трохи менше за газову. Але паливо - під ногами. Єдине, що треба батарейки чи пауербанк.
Ось моя, звичайна.
Для квартиры/комнаты на аварийный случай отключения электроэнергии или тепла предпочтителен вариант с дымоходом, кмк
 
Re: Все про переносні (туристичні) газові плитки

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Все про переносні (туристичні) газові плитки

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Ракета будет чуть эффективнее, имхо не но и тут респект!
 
Оптимальный вариант для квартиры туристическая плитка под "дихлофосник" с штуцером под большой баллон.Плитка на Лоске обошлась 800 и баллон на 8 литров с OLX 1300 c пересылкой.
 
Оптимальный вариант для квартиры туристическая плитка под "дихлофосник" с штуцером под большой баллон.Плитка на Лоске обошлась 800 и баллон на 8 литров с OLX 1300 c пересылкой.
нужен редуктор, т.к. подключив этот баллон к плите туристической на прямую не выйдет. Причем редуктор нормлаьный нужен, а не те дешманские. В общем советую видео:

 
Я и без видео в курсе.Редуктор "лягушка" не катит.Нужен с регулировкой давления 200-350 грн.
 
подключив этот баллон к плите туристической на прямую не выйдет
Естественно.Встроенный редуктор плитки не потянет давление газа в баллоне.В принципе комлект можно удешевить.Обычная бытовая плитка на 1-2 конфорки и редуктор "лягушка" за 150 грн.
 
Я и без видео в курсе.Редуктор "лягушка" не катит.Нужен с регулировкой давления 200-350 грн.
так если ты такой умный и в курсе, хули сразу не пишешь про редуктор? Многие после твоего поста побегут покупать тур.плиту и баллон газовый на 5-20л. А потом пытаться все это в единую системы воткнуть.
 
Назад
Зверху Знизу