Вопросы по субсидии

Добрый день! Я студент, живу в общежитии (4 человека в комнате на 20кв.М) получаю стипендию 700 грн. Плачу за общежитие 200 грн/мес.
1)могу ли я оформить субсидию?
2. Если да,то куда обращаться ( живу на Алексеевке)?
3. Какая полагается скидка? %
4. Какие необходимы документы?
5. Прочие нюансы и ограничения.
Спасибо. Буду ждать ответов.
 
а какое общежитие институтское
 
да институтское, государственное. хпи
 
да вряд и чего ты получишь ты же не собственик
 
А я думаю что есть шанс. Т.к. Я плачу за камунальные услуги и трачу на это больше чем 20% (200/700=28%)
 
Возврат субсидии...

Предыстория - моя бабушка проживает в своей однокомнатной квартире, как и все пенсионеры оформила субсидию, спустя 2 года было принято решение переоформить квартиру на меня (дарственная). Нас ожидал сюрприз, нас заставили вернуть тело субсидии докопейки.

Вопрос - как обстоят дела с созратом субсидии на данный момент, так как об этом все умалчивают, а государство неразу нечего на холяву не давало...
 
тоже об этом задумывался, есть же закон, который даёт право на субсидии, но как это работает - не знаю(
 
Что, и за тот период, когда квартира числилась за бабушкой?
 
А если стипендию не получаешь, то и за общагу платить не надо? Дохода ведь нет.
Я думаю, потребуется справка о доходах родителей.
 
При этом следует предостеречь граждан от юридических ситуаций, которые возникают при передаче права собственности путем дарения. Например, если пенсионерка подарит квартиру внуку, она потеряет право на собственность и, соответственно, на участие в Программе субсидий на общих основаниях. За ней останется только право пользования жильем. Положительно решить эту проблему пенсионерка сможет только как исключение, по решению комиссии по спорным вопросам при местном органе исполнительной власти.

Зачем было переоформлять, составили бы завещание и все.
 
Вот то что есть вкратце на сайте горсовета (адреса в конце текста):

Інформація щодо призначення житлових субсидій за спрощеним порядком під час оптимізації тарифів на природний газ

1. Що таке субсидія?

Субсидія – це щомісячна адресна безготівкова допомога сім’ям, що надається за рахунок коштів державного бюджету, для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Субсидія є безповоротною i її отримання не пов'язане i не тягне за собою зміни форми власності житла.

2. На який термін надається субсидія?

- на 6 місяців - для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, як правило;
- на 12 місяців - за їх бажанням, для сімей, що складаються з числа пенсіонерів, які не працюють, та інших непрацездатних громадян;
- на опалювальний період - для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, природного газу, електроенергії, що використовуються для iндивiдуального опалення, та на оплату житлово-комунальних послуг, якщо оплата послуг з теплопостачання провадиться лише в опалювальний період;
- один раз на календарний рік - для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Виплата цієї субсидії проводиться готівкою.

3. Скільки повинна сплачувати сім’я на оплату житлово-комунальних послуг?

За умови призначення житлової субсидії розмір обов’язкової плати складає:
10 відсотків середньомісячного сукупного доходу у разі якщо:
- у житловому приміщенні зареєстровані і проживають тільки непрацездатні громадяни (пенсіонери, діти, інваліди);
- серед зареєстрованих та таких, що проживають у житловому приміщенні, осіб є діти, інваліди І або ІІ групи і середньомісячний сукупний дохід на одного зареєстрованого у житловому приміщенні громадянина не перевищує 50 відсотків прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць: з липня 2010 року – 421,50 грн., з 1 жовтня 2010 року – 430,50 грн., з 1 грудня 2010 року – 437,50 грн.
15 відсотків середньомісячного сукупного доходу:
- для інших категорій сімей.

Розмір обов’язкової плати зменшується у разі економного споживання послуг (за наявності лічильників) при нарахуванні субсидії на наступний період.

4. Які необхідно надати документи для отримання субсидії?

При пред’явленні паспорта або іншого документу, що посвідчує особу, громадянин подає:
1. Заяву.
2. Декларацію про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні.
3. Довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні (крім пенсіонерів).

5. Які дані вносяться до декларації про доходи та майновий стан?

1. До доходу включаються: нарахована заробітна плата;
- інші грошові виплати, які мають систематичний характер;
- стипендії, пенсії, допомога;
- доходи від підприємницької діяльності та іншої незалежної професійної діяльності;
- усі види винагород, які виплачуються штатним (позаштатним) літературним працівникам, художникам, фотокореспондентам та іншим особам з фонду авторського гонорару;
- матеріальне забезпечення на випадок безробіття;
- доходи від здавання житлового приміщення (будинку) або інших будов у найм або в оренду,
- натуральна оплата праці;
- грошове забезпечення військовослужбовців, крім військовослужбовців строкової служби
суми, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди, заподіяної працівникові за ушкодження його здоров'я, що пов'язане з виконанням ним трудових обов'язків заробіток учнів та студентів, які поєднують навчання з постійною роботою на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності та господарювання;
- одержані аліменти;
фактичний заробіток осіб, які працювали у фізичних осіб. При цьому натуральна частина заробітної плати цих осіб також включається до їх сукупного доходу;
- суми індексації грошових доходів населення та компенсації працівникам втрати частини заробітної плати у зв'язку з порушенням термінів їх виплати;
- доходи від особистого селянського господарства, земельних ділянок, наданих для ведення городництва, сінокосіння, випасання худоби, та земельної частки (паю), виділеної внаслідок розпаювання землі;
- допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю;
- інші доходи, які підлягають оподаткуванню відповідно до законодавства.
2. До майнового стану включаються відомості про: інше житло, транспортний засіб, земельну ділянку.

6. Відповідальність громадян, що користуються субсидією.

Громадяни несуть відповідальність за надані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру.
У разі виявлення недостовірної інформації, надання субсидії припиняється, зайво отриманні кошти підлягають поверненню в бюджет.
При виявленні недостовірної інформації, сім’я не позбавляється права на отримання субсидії та може її оформити на наступний термін.

7. Ситуації, коли субсидія може бути призначена лише, як виняток, за рішенням комісій, утворених при виконкомах районних у місті Харкові рад:

- на більшу площу житла, якщо площа житла перевищує встановлені норми: 21 кв.м на кожного зареєстрованого члена сім’ї та додатково 10,5 кв.м на сім’ю;
- у житловому приміщенні зареєстровані працездатні громадяни працездатного віку, які не працюють, не навчаються та не були зареєстровані у службі зайнятості протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням субсидії;
- будь-яка особа, що зареєстрована у житловому примiщеннi, здає в оренду житло;
- якщо сім’я має у своєму володiннi більше ніж одне житло, загальна площа яких перевищує встановлені норми;
- якщо з моменту покупки житла не минув рік;
- якщо сім’я має у своєму володiннi більше одного транспортного засобу;
- якщо будь-хто із членів сім’ї протягом 12 місяців перед зверненням за субсидією здійснив купівлю на суму, яка на час звернення перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму для сім’ї;
- якщо під час вибіркового обстеження матеріально-побутових умов сім’ї з’ясовано, що будь-хто із членів сім’ї має додаткові джерела для існування, не зазначені у декларації про доходи та майно.
- якщо особа, яка звернулась за призначенням субсидії не є власником житла.

8. Які нормативи використовуються при розрахунку субсидії?

- норма володіння чи користування загальною площею житла та нормативи користування комунальними послугами встановлюються виходячи з 21 кв. метра на наймача і кожного зареєстрованого у житловому приміщенні (будинку) та додатково 10,5 кв. метра на всіх зареєстрованих;
- споживання електричної енергії на комунально-побутові потреби:
75 кВт. год на сім'ю з однієї-двох осіб та додатково 15 кВт. год на кожного іншого члена сім'ї, але не більш як 150 кВт. год на місяць;
- у будинках, які обладнано стаціонарними електричними плитами, - у розмірі 100 кВт. год на сім'ю з однієї-двох осіб на місяць і додатково 25 кВт. год на кожного іншого члена сім'ї, але не більш як 200 кВт. год на місяць.


9. Субсидія в умовах нових цін і тарифів.

При зміні цін та тарифів субсидії призначаються протягом трьох мiсяцiв з часу підвищення розміру платежів. У цому разі перерахунок розміру субсидії, яка діє, проводиться без звернення громадян.

10. Що необхідно знати громадянам, які отримують субсидію?

Субсидія призначається з місяця подачі заяви та документів.
Якщо громадяни, з незалежних від них причин (відрядження, хвороба, смерть близької людини тощо), що підтверджується вiдповiдними документами, не змогли своєчасно звернутися за призначенням субсидій, в окремих випадках субсидія може бути призначена з дня виникнення права, але не більше ніж за три мiсяцi до звернення за призначенням субсидії.
Громадяни зобов’язані щомісячно сплачувати свою обов'язкову частку витрат на оплату цих послуг.
У разі коли вартість фактично використаної послуги (при наявності лічильників) менша ніж обов'язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.
У разі несплати громадянином обов'язкової частки витрат, надання субсидії припиняється за поданням підприємств, що надають житлово-комунальні послуги.



Отримати більш детальну інформацію щодо порядку призначення субсидій можна в управліннях праці та соціального захисту населення за телефонами або за адресами:

Дзержинський - вул. Тобольська, 65 340-44-11
Жовтневий - вул. Енгельса, 1 712-16-66
Київський - вул. Сумська,128 700-12-88
Комінтернівський - вул. Вишнева, 3 52-11-37,
721-21-32
Ленінський - вул. Коцарська, 54 712-30-47,
712-53-19
Московський - вул. Гв. Широнінців, 38-Г 64-27-39,
364-10-75
Орджонікідзевський - вул. 2 П'ятирічки, 6 778-87-94,
93-60-43
Фрунзенський - пр. 50 річчя СРСР, 48 392-45-96,
392-45-93
Червонозаводський - пр. Гагаріна, 7 732-39-75,
732-40-65


А вот во вложении полная версия закона Украины о назначении субсидии.
 

Вкладення

  • Cубсидия.doc
    168.5 КБ · Перегляди: 215
почитайте
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

и
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Простите меня пропрос был по существу, "дарит" государство на деньги или нет?
 
Предыстория - моя бабушка проживает в своей однокомнатной квартире, как и все пенсионеры оформила субсидию, спустя 2 года было принято решение переоформить квартиру на меня (дарственная). Нас ожидал сюрприз, нас заставили вернуть тело субсидии докопейки.

Вопрос - как обстоят дела с созратом субсидии на данный момент, так как об этом все умалчивают, а государство неразу нечего на холяву не давало...
Что-то вы путаете или не договариваете. Субсидия не возвращается. У вас есть какой-нибудь документ в котором написано о том, что вы должны вернуть деньги?
 
Как вас заставляли?

если не ошибаюсь "справок было много", в гор БТИ сказали что по квартире есть задолженость, и переоформение будет возможно только после погашения долга. Оказалось что долг это и есть субсидия.
Я нашел уже 2-х с такой же мулькой. Хотелось бы узнать что и почем. Просто подозрительно холява от государства.
 
Если выясняется, что вы получали субсидию, не имея на это права, то она подлежит возврату в полном объеме. Халявы от государства не бывает.
 
в гор БТИ сказали что по квартире есть задолженость, и переоформение будет возможно только после погашения долга.

Либо Вы что-то недоговариваете, либо недопонимаете.
БТИ не может отказать в регистрации права собственности по причине наличия долга по ЖКХ. Это распространённое заблуждение.
 
Назад
Зверху Знизу