Вопрос о велосипедє

Пішки. Чесно. На 42/18 норм в досить круту. Даж на пєдолі не вставав.
Приїзжайте до нас,покатаєм серпантин на Ужку.Ось тоді буде чесно.А накатом холмик при вітрі в жопу і діти поїдуть.
 
Шо ви тут обсуждаєте7
ТСу картоху надо возіть1

1712427065023.png
 
А вас не МАВР-ом звуть в житті?
Я брєвєти не катаю. Нема усідчівості. І вєл у мене не мультік.
 
Да,велик хорошая штука,самое выгодное вложение средств,и полезно для психики и здоровья в целом,а если ещё электричка,то воще
 
...мабуть для здоров'я виробників комплектуючих
нє, звичайно існують чудові рішення E-MTB з педал-азістансом від Бош чи Ямаха, які лише додають крутного моменту задля більш комфортного подолання підйомів. але цінник на них геть не гуманний. та й вага такого агрегата уходить до 25 кг.
 
той транспортний засіб, рікша - не спортивний, а скоріше господарський агрегат.
Єслі по-чєсноку, то в спорті нема місця чітєрству. Якщо на велі стоїть мотор, то вже не спорт, а господарський агрегат.
 
Єслі по-чєсноку, то в спорті нема місця чітєрству. Якщо на велі стоїть мотор, то вже не спорт, а господарський агрегат.
також вважаю. але Е-МТБ мають місію зробити доволі непросту дісциплину гірського чи крос-кантрі велосипеду відкритою для більш широких мас (хто може собі це дозволити звичайно). для райдерів 40+, чи тих хто не мають належної фізичної форми, а погасати з холмів чи поїздити стежками через ліси хочеться. для дорожніх велосипедів, звичайно, з т.з. фізкультури та спорту жодне електро-чітерство неприпустимо.
 
Назад
Зверху Знизу