Воппос по малярке

Статус: Offline
Реєстрація: 22.12.2010
Повідом.: 1537
Воппос по малярке

Подскажите номера хороших маляров на салтовке или в районе Киевской. И какие у них расценки
 
Подскажите номера хороших маляров на салтовке или в районе Киевской. И какие у них расценки
Гарних малярів немає.
Є "нормальні".
Розцінки від $100 за деталь, від $1000 за авто. +10-15% можна. Дорожче не має сенсу, зроблять все одно не краще ніж ті що беруть озвучені.


Хочеш щоб тобі пофарбували пройоми авто металіком бо проїбали об'єм фарби (коли авто просто глянець без металіка) і вішали на вуха "єто так свет падаєт" тобі сюди:
Поздеев, и только он. Расценки дорогие..
 
Хороших маляров хуй найдешь.Все типа професионаллы,по факту тот что красит за 50$,или тот что за 150 $ покрасят одинаково.А если скажешь что хуево покрасили,тебя же и виноватым сделают.Напомнило тему маляра Малиновского.
Тот же Барракуда известный по Интаграмму, крепко накосячил с машиной уважаемого форумчанина и не спешит исправлять.
 
ну насколько мы же знаем, то не поздеев лично красил:дивитись:

Яка різниця хто красив?
Малярка Поздєєва, особисто він мені казав що "ето так свет падаєт", а там сука металік.

Я гіршої малярки за кількістю зальотів навіть у розповідях не чув.
Тупо не було часу сратись, бо строки в чотири рази проїбали і тупо вже було похуй.

- металік в пройомах на машині що пофарбована глянцем
- голі шви коробів з дірками. Не пофарбовані, не залиті герметіком чи антікором, просто дірки з окалиною в місцях де прихватили точками. Знизу короба, де короб з дном з'єднується.
- мусор під лаком
- раковини від шпаклі
- заматована поверхня на стійках що не була покрита лаком
- пройобоані строки в чотири рази
- залишки фарби на резинових ущільнювачах
- не правильно зібраний пластик салону
- фарба що здулась на другий тиждень на арках (тут єдиний випадок де це не зальот, про це попереджали, проте на другий тиждень, сука)
- машину віддавали брудною

Оце так фарбують у Поздєєва в малярці. Фарбував не він, його міньони, проте особисто він казав що це нормально.
 
Хороших маляров хуй найдешь.Все типа професионаллы,по факту тот что красит за 50$,или тот что за 150 $ покрасят одинаково.А если скажешь что хуево покрасили,тебя же и виноватым сделают.Напомнило тему маляра Малиновского.
Тот же Барракуда известный по Интаграмму, крепко накосячил с машиной уважаемого форумчанина и не спешит исправлять.
Хороший маляр, мёртвый маляр! 95% наебщики, не несущие ответсвенность за то что делают.
 
Хорошого Маляра можу порадити в ПП.
Район - основа в єбєнях.
Щоб потрапити до нього треба пів року назвонювати )))
Машина ціляком без рихтовки\сварки від 1300
 
От саме тому я давно кажу - ХФ це найгірше місце для порад.
Тут скоріше нашкодять ніж допоможуть.
 
Хороших маляров хуй найдешь.Все типа професионаллы,по факту тот что красит за 50$,или тот что за 150 $ покрасят одинаково.А если скажешь что хуево покрасили,тебя же и виноватым сделают.Напомнило тему маляра Малиновского.
Тот же Барракуда известный по Интаграмму, крепко накосячил с машиной уважаемого форумчанина и не спешит исправлять.

ты знаешь я повелся с ланосом на недорогого маляра ( по рекомендации пана Вургермана).
И ты знаешь - я больше нехочу к нему:D
Хочу получше)
 
Яка різниця хто красив?
Малярка Поздєєва, особисто він мені казав що "ето так свет падаєт", а там сука металік.

Я гіршої малярки за кількістю зальотів навіть у розповідях не чув.
Тупо не було часу сратись, бо строки в чотири рази проїбали і тупо вже було похуй.

- металік в пройомах на машині що пофарбована глянцем
- голі шви коробів з дірками. Не пофарбовані, не залиті герметіком чи антікором, просто дірки з окалиною в місцях де прихватили точками. Знизу короба, де короб з дном з'єднується.
- мусор під лаком
- раковини від шпаклі
- заматована поверхня на стійках що не була покрита лаком
- пройобоані строки в чотири рази
- залишки фарби на резинових ущільнювачах
- не правильно зібраний пластик салону
- фарба що здулась на другий тиждень на арках (тут єдиний випадок де це не зальот, про це попереджали, проте на другий тиждень, сука)
- машину віддавали брудною

Оце так фарбують у Поздєєва в малярці. Фарбував не він, його міньони, проте особисто він казав що це нормально.

с такими предъявами че в блеке не создал темку? :confused:
 
А если скажешь что хуево покрасили,тебя же и виноватым сделают.Напомнило тему маляра Малиновского.
Угу, сталкивался в своё время с этим рукожопом... Лучше обходить десятой дорогой.
И да, соглашусь с этим:
Хороших маляров хуй найдешь.Все типа професионаллы,по факту тот что красит за 50$,или тот что за 150 $ покрасят одинаково.
 
с такими предъявами че в блеке не создал темку? :confused:

Тому що переробляти не було ні бажання ні сил.
Косяки які зміг сам пофіксив.
Машину вирішив продавати.
Я кожну свою машину фарбував.
І ще жодного разу не було без проблем.
Останній раз також був косяк, проте вже не страшний і який переробили.

Всі маляри - погані.
Є лише такі які вміють готовити\фарбувати. І якщо постійно висіти у них над головою, дзвонити, приїзджати, знати як контролювати роботу - тоді зроблять непогано.

І ще проблема - 90% автовлдасників не в змозі оцінити якість робти маляра. Більшість з них просто не знає як має бути.
 
Тому що переробляти не було ні бажання ні сил.

Косяки які зміг сам пофіксив.

Машину вирішив продавати.

Я кожну свою машину фарбував.

І ще жодного разу не було без проблем.

Останній раз також був косяк, проте вже не страшний і який переробили.



Всі маляри - погані.

Є лише такі які вміють готовити\фарбувати. І якщо постійно висіти у них над головою, дзвонити, приїзджати, знати як контролювати роботу - тоді зроблять непогано.



І ще проблема - 90% автовлдасників не в змозі оцінити якість робти маляра. Більшість з них просто не знає як має бути.
От тут цілком згоден! Їх треба пиздити, доки не зроблять нормально!
 
я повелся с ланосом на недорогого маляра ( по рекомендации пана Вургермана).
И ты знаешь - я больше нехочу к нему
Я нашел где довольно дорого. И тот же резалт. Испортили машину.
Цена - не показатель.
Не знаю ни одного маляра, которого бы мог посоветовать без опаски. Даже те, кто когда-то хорошо делал - лажают. Видимо наступает момент, когда каждый хороший маляр болеет одной известной болезнью.
И все знакомые и друзья так же рассуждают.

п.с. сейчас по работе очень часто приходится сталкиваться.
и по надцать раз переделывают... никто сразу не может сделать хорошо.
 
Я нашел где довольно дорого. И тот же резалт. Испортили машину.
Цена - не показатель.
Не знаю ни одного маляра, которого бы мог посоветовать без опаски. Даже те, кто когда-то хорошо делал - лажают. Видимо наступает момент, когда каждый хороший маляр болеет одной известной болезнью.
И все знакомые и друзья так же рассуждают.

п.с. сейчас по работе очень часто приходится сталкиваться.
и по надцать раз переделывают... никто сразу не может сделать хорошо.
Страх и только страх что владелец авто отобьёт голову заставляет делать маляров нормально свою работу! Если ты уверен что уничтожеш подонка и сразу ему об этом заявляеш, и после он берётся за работу, то вероятней всего он покрасит нормально.
 
Страх и только страх что владелец авто отобьёт голову заставляет делать маляров нормально свою работу! Если ты уверен что уничтожеш подонка и сразу ему об этом заявляеш, и после он берётся за работу, то вероятней всего он покрасит нормально.

ахуенный подход:D
Подходишь такой и леща ему сразу! А на вопрос "За что?" отвечаешь " за будущие косяки, сука":іржач:
 
Я нашел где довольно дорого. И тот же резалт. Испортили машину.
Цена - не показатель.
Не знаю ни одного маляра, которого бы мог посоветовать без опаски. Даже те, кто когда-то хорошо делал - лажают. Видимо наступает момент, когда каждый хороший маляр болеет одной известной болезнью.
И все знакомые и друзья так же рассуждают.
да есть такое почти в любой сфере.
скажи а как же не зазвиздиться когда работа у нормального маляра всегда есть, а тут рекой хлынули амеробитки - тут почти у каждого крышу снесет:)
 
Назад
Зверху Знизу