Война: события, люди, впечатления

Минулорічне. Цьогоріч паски не роблю, бо це річ домашня, інтимна, а я не дома.
А того року приїхала вранці в Харків, зайшла в сільпо скупилась на паски, занесла Афоні гостинця, мир душі його, потім побігла тісто ставити) і вже в 17.00 виходила з дому розносити готові паски по родичах)
Жодного разу не вийшло в мене спекти паску і нормально пофарбувати крашанки. Паска горить, а крашанки...фарбуються пальці, ложки, підлога - а крашанки блять якісь плямисті, і всьо.
Почуваюся ідіоткою.
 
Я, кажется, избавляюсь от демона печали. Опять вижу красные кирпичи. Это маркер.
А ноутбук застопорился.
Получили негодную плату, перезаказали другую. Но это не моя печаль. Сумма ремонта узгоджена.
 
Я, кажется, избавляюсь от демона печали. Опять вижу красные кирпичи. Это маркер.
А ноутбук застопорился.
Получили негодную плату, перезаказали другую. Но это не моя печаль. Сумма ремонта узгоджена.
Вам советала Тирхен проверенное место. Дольше на метро, но может оно того стоило.
Я чинила ноутбук за Классом, в бывших казармах. Сама нашла по объявлению в инете, тоже не захотела везти на П.П. в проверённое людьми место. До войны, правда.
Нерабочий отнесла, практически нерабочий получила назад. Полчаса дома - и все сдох навсегда. Какой то мост в нем перестал работать. И починить толком не удалось.
 
Расстались с мастерской цивилизованно. Ремонт был с гарантией. Не помню, сколько вернули денег, но вернули.
 
Я їх поки що тричі в житті робила, і це мої єдині досвіди роботи з дріжджовим тістом)
Пекла щороку. Багато. Не змогла лише у 2022. А зараз "багато" нема для кого. Донька далеко, брат мудак. Вдома ніхто, крім мене, солодке їсти не може. Але спекла 2 шт. Для краси та запаху випічки в будинку
 
Пекла щороку. Багато. Не змогла лише у 2022. А зараз "багато" нема для кого. Донька далеко, брат мудак. Вдома ніхто, крім мене, солодке їсти не може. Але спекла 2 шт. Для краси та запаху випічки в будинку
Щирий лайк за характер :клас:
 
Але спекла 2 шт. Для краси та запаху випічки в будинку
Бджілка.

Розказую, камради, досвід з фарбуванням яєць.
Колись, задовго до війни, поїхали з малим до церкви святити паски. А в той храм з Зеленого Яру і ДД завжди відвідують цигани, їх там дуже багато живе.
І от стоїть поруч молода циганка, і в неї цілий кошик фарбованих яєць. Різнокольорові, блищать, одне в одне!
А я з гіркою бідою пофарбували три, і на них соромно глянути, і руки у мене в фарбі, стою як Лис Микита блять, а в циганки на руках слідів фарби нема!
Я, людина з двома вищими освітами, не подолала процес - а неписьменна циганка змогла.
От що це. :ганьба:
 
Останнє редагування:
Я, людина з двома вищими освітами, не подолала процес - а неписьменна циганка змогла.
Зато человек с двумя высшими сможет организовать и 100 цыганок красить яйца,)))

Хе) у меня как-то ни разу не возникло желание печь паски и красить яйца. В детстве красила, а во взрослой жизни- не. Паски люблю мамины, и пока каждый года она нас ними балует)
Да и покупаю иногда, сейчас очень вкусные можно купить и не заморачиваться)
 
То у вас внуков нет. Мой как-то попросил, бабуль, давай яйца красивые на Пасху сделаем?
Правда, схитрили. Купили наклейки, яйца в кипяток , потом сверху налипку напялили.
Дитё довольное было. Как же, бабуля -рукодельница...
 
Бджілка.

Розказую, камради, досвід з фарбуванням яєць.
Колись, задовго до війни, поїхали з малим до церкви святити паски. А в той храм з Зеленого Яру і ДД завжди відвідують цигани, їх там дуже багато живе.
І от стоїть поруч молода циганка, і в неї цілий кошик фарбованих яєць. Різнокольорові, блищать, одне в одне!
А я з гіркою білою пофарбували три, і на них соромно глянути, і руки у мене в фарбі, стою як Лис Микита блять, а в циганки на руках слідів фарби нема!
Я, людина з двома вищими освітами, не подолала процес - а неписьменна циганка змогла.
От що це. :ганьба:
Тю, то она пасхальную термоусадку для яиц использовала.и руки чистые и окрас идеально ровный. А еще с картинками бывают.
 
Хотя блин... рановато, пишу.. некоторые её ровесницы уже родили..
Интересный возраст - мои ровесники рожают, дочкины ровесники рожают)
Но я морально не готова ни к чему подобному)))
 
Назад
Зверху Знизу