Вода питьевая.

Какую воду Вы пьете?

  • из-под крана

    Голосів: 1 16.7%
  • покупаю

    Голосів: 5 83.3%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    6
  • Опитування закрито .
Статус: Offline
Реєстрація: 16.07.2010
Повідом.: 153
Вода питьевая.

Добрый. Посоветуйте воду питьевую с доставкой хорошего качества. Брал Аляску, но цена уже 81 грн.- очень больно.
 
Встановіть фільтр зворотнього осмосу.
Це реально зручно і не дорого в наш час.
І дуже вірогідно що ваша фільтрован авода буде значно кращою за те що ви купуєте в бутилях.
 
Встановіть фільтр зворотнього осмосу.
Це реально зручно і не дорого в наш час.
І дуже вірогідно що ваша фільтрован авода буде значно кращою за те що ви купуєте в бутилях.

Сама система от 3000 тысяч, на одном из сайтов глянул
 
Сама система от 3000 тысяч, на одном из сайтов глянул

Так.

Я собі встановив з помпою (вона дорожче) екософт (українське виробництво).

От вам заміри, більше ніж в 10 раз прибрав солі. Вода близька до дистилірованої, але з вмістом солей на рівні ідеального :)

attachment.jpg


attachment.jpg


Цікаво було б замірити ту що привозять в бутилях )
 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    92.6 КБ · Перегляди: 1569
я мерял - 280-360, это роганская...(тестер калибровал).

ну от, а в мене така (344) зі скважини 27 метрів, а після фільтра 026 :курю:

От виходить що роганська вода - звичайна вода з другого водоносного шару максимум з механчною очисткою від піску та глини.
 
Экософт есть и за 2.5 и за 5 и за 7 и за 12 тысяч. Это я на одном сайте смотрю
 
Экософт есть и за 2.5 и за 5 и за 7 и за 12 тысяч. Это я на одном сайте смотрю

Ну так правильно.
Залежить від кількості ступеней фільтрації, мінералізатора (навряд чи потрібно), від потужності та наявності помпи для підвищення тиску.

Для ефективної роботи фільтру бажано мати 4-5 атмосфер тиску. Якщо їх немає (як в мене в приватному будинку 2-3) то потрібно брати з помпою, яка підніме тиск.

Я на промі знайшов гарну пропощицію на Ecosoft Standard с помпой MO550PECOSTD за 3885 грн.
 
Ну так правильно.
Залежить від кількості ступеней фільтрації, мінералізатора (навряд чи потрібно), від потужності та наявності помпи для підвищення тиску.

Для ефективної роботи фільтру бажано мати 4-5 атмосфер тиску. Якщо їх немає (як в мене в приватному будинку 2-3) то потрібно брати з помпою, яка підніме тиск.

Я на промі знайшов гарну пропощицію на Ecosoft Standard с помпой MO550PECOSTD за 3885 грн.

порохоботы с жиру бесятся...хорошо видно Петя платит

а водички с затопленных шахт донбаса не хочешь попить
 
Сама система от 3000 тысяч, на одном из сайтов глянул

Наверное дешевле купить недорогую французскую машинку и пару бутылей с кулером и ездить на Саржин Яр каждое утро - делать гимнастику, качать мускулатуру (неплохие тренажеры там) и водой запасаться.
 
ну от, а в мене така (344) зі скважини 27 метрів, а після фільтра 026 :курю:

От виходить що роганська вода - звичайна вода з другого водоносного шару максимум з механчною очисткою від піску та глини.

Со скважины на даче у меня примерно 240 единиц,в кране почти 500
 
ТС, давай вже рекламуй свою воду :попкорн:
 
Добрый. Посоветуйте воду питьевую с доставкой хорошего качества. Брал Аляску, но цена уже 81 грн.- очень больно.

Пить моршинскую.
Готовить фильтрованной обычными фильтрами кувшинными.
 
Наверное дешевле купить недорогую французскую машинку и пару бутылей с кулером и ездить на Саржин Яр каждое утро - делать гимнастику, качать мускулатуру (неплохие тренажеры там) и водой запасаться.

Вы верите, что вода протекающая в черте городской застройки отвечает требованиям сангигиены и пригодна для питья без обработки
 
Назад
Зверху Знизу