Вісна

photo_2024-05-24_12-00-18.jpg
 
Я зараз у Черкасах. Тут мало хто знає про регулярні обстріли Харкова. Так само як і про обстріли того ж Миколаєва чи Запоріжжя. Воно їх не цікавить...
Тут уже відкрили пляжний сезон:
IMG_20240524_160041.jpg
 
Я зараз у Черкасах. Тут мало хто знає про регулярні обстріли Харкова. Так само як і про обстріли того ж Миколаєва чи Запоріжжя. Воно їх не цікавить...
Тут уже відкрили пляжний сезон:
IMG_20240524_160041.jpg
судя по локации пляж между казбетом и бочкой? похоже на лодочную станцию
 
За забором зліва - пляж Бочка.
все понял, я в том районе конечно бывал часто, но больше всего мне на казбете нравилось там где спортплощадка, похоже на предыдущей вашей фотке это центральный пляж у бочки, пройдите до казбета в сторону долины роз.
 
Я зараз у Черкасах. Тут мало хто знає про регулярні обстріли Харкова. Так само як і про обстріли того ж Миколаєва чи Запоріжжя. Воно їх не цікавить...
Тут уже відкрили пляжний сезон:
IMG_20240524_160041.jpg
А повинні ходити в траурі та посипати голову попілом, так?
 
Я зараз у Черкасах. Тут мало хто знає про регулярні обстріли Харкова. Так само як і про обстріли того ж Миколаєва чи Запоріжжя. Воно їх не цікавить...
Тут уже відкрили пляжний сезон:
IMG_20240524_160041.jpg
Гарно. Тепло.
Виїзжаю. :D
 
У нас град випав, короткочасний і дрібний, але ніжну городину мабуть побило трохи.

 
Ні разу піонів не купувала цієї вісни.
Скучила.
 
А повинні ходити в траурі та посипати голову попілом, так?
Що тоді говорити про США і Європу?Їм наша війна вже давно не цікава.Вона цікава тільки тим,кого безпосередньо бомблять.Всім іншим абсолютно пофіг:(
 
1716718821901.png


утром такой дружбан в гости зашел, под 8 сантиметров в длину
 
1716718821901.png


утром такой дружбан в гости зашел, под 8 сантиметров в длину
Красені. Доречі на червоних дубах не харчуються. Тільки на черешчатому... Вмирають дуби, пропадають жуки. У нас їх раніше багато було.
Ось так все пов'язане....
 
Зараз у Холодному Яру квітне ціле поле півоній...
У мене книжка була про Холодний яр, з підписом автора) у Вовчанську лишилась.
Вагаюсь між Черкасами і Шацькими озерами. І там і там водичка і гарно.
Але Че цікавіші.
Якась он фортеця є.
IMG_20240526_140009.jpg
 
Що тоді говорити про США і Європу?Їм наша війна вже давно не цікава.Вона цікава тільки тим,кого безпосередньо бомблять.Всім іншим абсолютно пофіг:(
Тебе дуже хвилює війна в Сірії?
 
Назад
Зверху Знизу