Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Що таке інженер БПЛА? Скажіть своїми словами, що саме потрібно - вчити чому? Ремонтувати, складати, розробляти?
Це той, хто і ремонтує, і пише програмки, і настроює антени. Не просто оператор.. Тобто, готує мавік для польоту.
 
Рейтинг Найкращих Українських Виробників Одягу для Військових від Ukrainian Business Award:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Особисто я ще рік тому обрав виробника під номером 7 у цьому рейтингу, Raptor Tac. Прекрасна якість, нормальна розмірна сітка, можливість індивідуальних замовлень, відповідальні, пунтуальні, приємні у спілкуванні люди.
 
А є такі, що мають непрацючу жінку та дитину? Як на довбані 20к їх прокормити взимку та себе одягти?
 
В зсу однозначно. Искать посаду под свои умения, что б тебя прям из учебки все пьітались оторвать. А лучше искать пидроздильі, которьіе за тебя ухватятся. Вроде ж есть типа запросьі по спецам.
ВОС 903. Категорія B. Освіта вища, з цифровою технікою на ти(компи, планшети і т.п. ) Як із софтом. Трохи можу в програмування. Займаюсь електрикою, сигналізацією та т.п. Є шанс що хтось "ухватится" чи піхуй і все одно в учебку? Бо навіть через відношення все одно учебку і не факт що потрапиш за відношенням
 
Шліфувати/реставрувати - теж варіант такий собі, і тут цим ніхто не займається.


А от переможець, за версією того чувака:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
ВОС 903. Категорія B. Освіта вища, з цифровою технікою на ти(компи, планшети і т.п. ) Як із софтом. Трохи можу в програмування. Займаюсь електрикою, сигналізацією та т.п. Є шанс що хтось "ухватится" чи піхуй і все одно в учебку? Бо навіть через відношення все одно учебку і не факт що потрапиш за відношенням
Щас на это в основном похер. Тыловые посады все заняты своими. В свою часть тоже можна не всегда попасть,а скорее всего и не попадешь. Учебка в любом случае,а потом куда отправят. Но вот у меня моих знакомых весной забирали,обое в ошб,одного уже нет. Учебка полтора месяца и вперёд.
 
ВОС 903. Категорія B. Освіта вища, з цифровою технікою на ти(компи, планшети і т.п. ) Як із софтом. Трохи можу в програмування. Займаюсь електрикою, сигналізацією та т.п. Є шанс що хтось "ухватится" чи піхуй і все одно в учебку? Бо навіть через відношення все одно учебку і не факт що потрапиш за відношенням
Возраст?
 
Щас на это в основном похер. Тыловые посады все заняты своими. В свою часть тоже можна не всегда попасть,а скорее всего и не попадешь. Учебка в любом случае,а потом куда отправят. Но вот у меня моих знакомых весной забирали,обое в ошб,одного уже нет. Учебка полтора месяца и вперёд
В принципі нічого нового. Ситуація на фронті така, що люди гинуть у великій кількості і покарання за пройоби ОС офіцерів хіба що кармичні. Це ТС поталанило ще. Подивимось як там далі буде.
 
Сходи в рекрутинг центр .Может через них .На сайтах ворк .юа.работа .юа ,сами подразделения набирают,может так .
Хотя конечно ,сейчас пехота нужна и туда будут толкать
В 3 штурмову трохи фізух не дотягую. 4 по 25 можу і не віджатись. :)
 
Назад
Зверху Знизу