Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

З кожної зряплати - інструмент до хати!
1000005171.jpg
1000005172.jpg


Давно мріяв про вмєняєму акумуляторну шліферку, і ось..!
За 4998 грн (ціна від постачальника, спешл для ЗСУ) збс варіант.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
А что шлифовать на фронте :кручусь: ???
 
Давно мріяв про вмєняєму акумуляторну шліферку, і ось..!
За 4998 грн (ціна від постачальника, спешл для ЗСУ) збс варіант.
Хз, чи буде вона нормально різати з батареєю на 4 А*г. Ці ячейки 50А десь видають, поки свіжі і заряджені, тобто менше кіловата потужність.
Якщо є бажання, можу профінансувати батарейку на 8 А*г.
 
Хз, чи буде вона нормально різати з батареєю на 4 А*г. Ці ячейки 50А десь видають, поки свіжі і заряджені, тобто менше кіловата потужність.
Якщо є бажання, можу профінансувати батарейку на 8 А*г.
А чого не будуть? Ампери це про витривалість,а не про потужність. Потужність акумуляторного інструменту в ватах вимірюється
 
А чого не будуть? Ампери це про витривалість,а не про потужність. Потужність акумуляторного інструменту в ватах вимірюється
А мощность - это вольты помноженные на... тадаммм! Амперы, внезапно.
 
А чого не будуть? Ампери це про витривалість,а не про потужність. Потужність акумуляторного інструменту в ватах вимірюється
При фіксованій напрузі ампери - це як раз про потужність і є.
А не будуть того, що безщітковий двигун болгарки візьме і 100А, але 5 послідовно з'єднаних елементів Самсунг 40Т 21700 дадуть тільки 40-50. От з 8 А*г батарейкою, де ці елементи з'єднані в групи по 2, буде вже значно веселіше. З 12 А*г - ще краще, але вони по-перше важкі, а по-друге, ГТМ їх китайцям не замовляє.
 
При фіксованій напрузі ампери - це як раз про потужність і є.
А не будуть того, що безщітковий двигун болгарки візьме і 100А, але 5 послідовно з'єднаних елементів Самсунг 40Т 21700 дадуть тільки 40-50. От з 8 А*г батарейкою, де ці елементи з'єднані в групи по 2, буде вже значно веселіше. З 12 А*г - ще краще, але вони по-перше важкі, а по-друге, ГТМ їх китайцям не замовляє.
Хтам батареї будуть що цегла. Чи скоріш за все,будуть писать 10 ампер,а там максимум 6. Ноунейм типу гтм це з той серії
 
Ладно,то все таке... Автор,що в армії кажуть про цю погану зелень і звільнення Залужного? Хтось ще вірить що при цьому коміку щось буде позитивне?
 
Хтам батареї будуть що цегла. Чи скоріш за все,будуть писать 10 ампер,а там максимум 6. Ноунейм типу гтм це з той серії
Зараз літій надто дешевий і доступний, щоб так робити. Все там буде в порядку.
Я нещодавно накупив дешевих китайських батарей для своєї мілуоки, на 12 і 15 А*г. Так вони працюють краще рідних.
 
Ладно,то все таке... Автор,що в армії кажуть про цю погану зелень і звільнення Залужного? Хтось ще вірить що при цьому коміку щось буде позитивне?
Подивимось. Обіцяли на сьогодні і... ніфіга. Може, одумалися.
 
Зараз літій надто дешевий і доступний, щоб так робити. Все там буде в порядку.
Я нещодавно накупив дешевих китайських батарей для своєї мілуоки, на 12 і 15 А*г. Так вони працюють краще рідних.
Ну якісне все одно дорожче. Я торгую інструментом,у нас 4 ам акум торгують 1800грн,6ам 2500. Зато їх раз купив і норм,потім чисто тушки докупай і все,які завгодно.
 
що в армії кажуть про цю погану зелень і звільнення Залужного? Хтось ще вірить що при цьому коміку щось буде позитивне?
Не знаю що кажуть в армії, але в моєму відділенні ніхто не вірить ні в який позитив. Впевнені що війну ми програ́ємо з тріском. Повна демотивація і зневіра. Не через Зе, не через За, а через тотальний піздєц
Нажаль((
 
Хз, чи буде вона нормально різати з батареєю на 4 А*г. Ці ячейки 50А десь видають, поки свіжі і заряджені, тобто менше кіловата потужність.
Якщо є бажання, можу профінансувати батарейку на 8 А*г.
Вже перевірили. Ріже нормально, наші поточні потреби закриває. Тому поки що буду користуватися комплектними АКБ.
Але дякую за пропозицію!
Як доживу до дємбєля, і буду здатний продовжувати займатися монтажем HVAC, подумаю про заміну.
 
Зараз літій надто дешевий і доступний, щоб так робити. Все там буде в порядку.
Я нещодавно накупив дешевих китайських батарей для своєї мілуоки, на 12 і 15 А*г. Так вони працюють краще рідних.
Брал по 60грв 7ампер полет норм, ёмкость меньше но цена Карл, понятно дело шо набирал сразу с запасом, литий класс шо можно дать экспресс заряд, как кислотники сразу не посыпятся
 
Где то так везде +-
Все заебались вкрай
Новых мобов на горизонте не видно, тусуются туда сюда старперы, а кто и вообще безвылазно по пиздорезам
Еще и с пехотой тенденция хуевая, когда тебя в любой момент могут отправить штурмовать посадки, хотя ты связист, зенитчик или банщик

Кто за кого, залужный или зеленский ?
Да похуй всем. В пиздорезах ты за побратимов, а они за тебя. Всё.
Каждому своё (с)
 
Новых мобов на горизонте не видно
І не побачиш.
Знаю одного плюс-мінус свого ровесника.
Сидів у місті, працював собі з дому, ні клятий, ні м'ятий. Але ж захотів вшитися за кордон, заплатив ділкам. Спроба виявилася невдалою - спіймали програнці. Далі ТЦК, ВЛК повністю придатний, ЗСУ учєбка, там хвороби... Днями на абсолютно серйозних щах питав мене як грамотно з'їбати в СЗЧ.
Занавєс.

1000005196.jpg
 
І не побачиш.
Знаю одного плюс-мінус свого ровесника.
Сидів у місті, працював собі з дому, ні клятий, ні м'ятий. Але ж захотів вшитися за кордон, заплатив ділкам. Спроба виявилася невдалою - спіймали програнці. Далі ТЦК, ВЛК повністю придатний, ЗСУ учєбка, там хвороби... Днями на абсолютно серйозних щах питав мене як грамотно з'їбати в СЗЧ.
Занавєс.

1000005196.jpg
Есть скоро увидишь у мну в бригаде пошли потихоньку звери рексы за бугром натяганные правда дёргаются под артой но то ненадолго приучаться свою от чужой отличать ещё неделя не прошла ещё молоды и глупы но ниче ржем и обучаем, мне 4 салаги рексы звери британская выучка хуле уже шарят где какая Арта, так що жди будет тебе пополнение ржи с них но учи и не гноби
 
Ездил недавно за рексами такими)
Ехали, песни пели в бой рвались, всех заебошить обещали)
Зашли на позицию, надо работать, а они боятся с погреба вылезти)
Напомнило один прикол у нас: зашёл как-то один из старших командиров в штабные кабинеты, а там доблестные "воены" на компах играют, вместо того, чтобы работать.
Командир охренел, осерчал и погнал всех штабников на следующую боёвку (а это как раз под Бахмутом было, весело).
До сих пор слышу его голос по рации "Грёбаные штабные крысы, а ну быстро вылезли из блиндажа и марш на позиции!!!" 😁
 
Ездил недавно за рексами такими)
Ехали, песни пели в бой рвались, всех заебошить обещали)
Зашли на позицию, надо работать, а они боятся с погреба вылезти)
Бля а шо ты хотел, необстрелянные а тут реальность, мои дрочат 4ч гранатами уже прикол тянули, 6 отсеяли бо ну его нах
Зато рексы, дедовщины нет если кто ничего не понял, война этого война(с)
Война это тоже жизнь
 
Назад
Зверху Знизу