Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Вікторіна саме те для ковбас, банок і іншого звичайного життя, тіки перши Вікторіни були з номерами, а зараз ідуть без.
 
1000016753.jpg
1000016754.jpg

Наш красавчік довгенько чекав свого дебюту, і дочекався! Паливо споживає більш ніж економно, але шумить трохи більше ніж очікували
 
в мене з іграшок всілякі харріси :р
 
Китайцам забашляли? 😡 А они на эти деньги пидорам снарядаф произведут. 😁
 
Китайцам забашляли? 😡 А они на эти деньги пидорам снарядаф произведут. 😁
Північна корея. не китай.
Це поперше.
Подруге - навіть, якщо ти купиш Бош, то ти купиш теж Китай.
Китайці, доречі, зберігають ідеальний нейтралитет - все всим продають, і в середньому притримуються санкцій.

P.S. Тебе ж не вибішує, шо вони нам мавіки продають? А могли б сказати - ні кому і нічого.
 
Північна корея. не китай.
Це поперше.
Подруге - навіть, якщо ти купиш Бош, то ти купиш теж Китай.
Китайці, доречі, зберігають ідеальний нейтралитет - все всим продають, і в середньому притримуються санкцій.

P.S. Тебе ж не вибішує, шо вони нам мавіки продають? А могли б сказати - ні кому і нічого.
Лифан - это китайцы, "умник".
И это был чёрный солдатский юмор, тебе не понять.
 
Лифан - это китайцы, "умник".
И это был чёрный солдатский юмор, тебе не понять.
Он имел ввиду,что снаряды северокорейские....но я так думаю,что без помощи китая они бы их не сделали.
 
Ладно, засвечу один из базовых наборов диванного рембы. :)
other2ofthem.jpg
vix_Kharkiv.jpg
 
Авто вони вже, здається, не виробляють. А от мотики їхні все ще продаються, доволі жваво.
В сільській місцевості ліфановодів вистачає. Юних, і не дуже.
Сьогодні поблизу Покровська навіть бачив одного на дорозі - погода доволі тепла, я б і сам залюбки катнув))
 
А ще це мотоцикли!
І це був вагомий аргумєнт в пользу...
Авжеж, мотоцикли. Тому і згадав одразу.
Сумно, що так... Але, без дешевих китайських товарів - зараз ніяк, нажаль.
Лишається сподіватись, що їхні товари у нас переможуть той прибуток, що китай направить на наші голови.
 
До речі, Байкер - на Бурлук-рейд не катав?
 
Але, без дешевих китайських товарів - зараз ніяк, нажаль.
отож... В мене на службовій автівці світло невпизду. Заїхав на базар - пропонують леди, 2200 грн, ну як військовому віддадуть за 2000...
На алі такі 700
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
а шо це за накладки такі?

це вікторіна
Ну, якщо вікторіна, відповім: швейцарський ніж Victorinox обмеженої серії "Міста України" (Київ, Львів, Харків і Одеса), у продажу була тільки модель Victorinox Spartan City Kharkiv 1.3603.7R2. А це Хантсман, другого такого нема (ну, принаймні, мені невідомо, щоб хтось таке зробив).
отож... В мене на службовій автівці світло невпизду. Заїхав на базар - пропонують леди, 2200 грн, ну як військовому віддадуть за 2000...
На алі такі 700
От тому я там і пасуся весь час: досить багато чого замовляють під потреби конкретно, а ще від мене на додачу отримують ліхтарики, корпуси для павербанків та іншу дрібноту.
 
от таким переважно користуюсь ножичком - пиздець нелогічно, але він стильний
нормальний в додаток в рюкзаці є якщо що)
viber_2023-12-31_10-13-21-542.jpg
 
Назад
Зверху Знизу