Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

ты доверяешь этой фирме у которой покупал амуницию?
вдруг порвется или еще что то? проверил на прочность?
да и плиты покупать не понятно у кого.... тоже... я бы не стала.
Плити ЗСУшні, плитоноска і РПС українського виробництва, взяв за порадою хлопців в батальйоні. На міцність не перевіряв.
Но! Помітна кількість наших вже встигли ушатати видані ЗСУ плитоноски. То протерлися, то порвалися.. Ото тобі і якість!
Фото з цією плитоноскою я викладав колись.
а что это за аптечка такая? это какая комплектация?
Аптечки в такій комплектації видали всьому нашому батальйону. Іншим батам, впевнений, також.
 
тем более ЗСУ выдает именно этих фирм защиту. проблем не будет после ранения.
Це кому такі видають? Елітним космодесантникам? Нам видали чи то грецькі, чи то китайські шоломи з вухами і хз чийого виробництва бронежилети з плитами 4 класу.
Обмундирування турецьке. Ну і талани.
 
Обмундирування турецьке. Ну і талани.
Оті уйобишні куртки аля "циганський барабан" з одноразовими "змійками" -окрема пісня. Міноборонівських чиновників треба у них вдягнути
 
Оті уйобишні куртки аля "циганський барабан" з одноразовими "змійками" -окрема пісня. Міноборонівських чиновників треба у них вдягнути
У нас в баті одна пані вже підробляє швачкою, ремонтує одяг бійцям.
Змійки в куртках реально пздць. І кишені в середині я вже зашивав неодноразово - тканина розлазилася по шву
 
ну да наверное какая то фабрика по пошиву одежды просто. не фирма разработчик ее.
У нас в баті одна пані вже підробляє швачкою, ремонтує одяг бійцям.
Змійки в куртках реально пздць. І кишені в середині я вже зашивав неодноразово - тканина розлазилася по шву
возьми себе с тех сайтов одежду. ну или может она на складе у вас появится. она на лет 10. я не знаю что надо сделать что бы с ней что то случилось. еще и огнеупорная. посмотри. может что то понравится. и ткань там прекрасная. и пошив. и змейки не летят. и ничего не порвется.
 
ну да наверное какая то фабрика по пошиву одежды просто. не фирма разработчик ее.

возьми себе с тех сайтов одежду. ну или может она на складе у вас появится. она на лет 10. я не знаю что надо сделать что бы с ней что то случилось. еще и огнеупорная. посмотри. может что то понравится. и ткань там прекрасная. и пошив. и змейки не летят. и ничего не порвется.
Та купувати одяг і взуття в інеті - квест ще той. Тим паче, за кордоном. З розмірами трапляються пораженія(
Ось фото бірки моєї ЗСУшної плитоноски:
Переглянути вкладення 13229645
 
Та купувати одяг і взуття в інеті - квест ще той. Тим паче, за кордоном. З розмірами трапляються пораженія(
Ось фото бірки моєї ЗСУшної плитоноски:
Переглянути вкладення 13229645
вроде хорошая фирма. только цен нет. думаю плиты хорошие.
жаль каска не их.

а ты ж знаешь англ. хоть штаны и стоят там 12-15 тыс. но они того стоят. 10 лет проходишь в них в любых условиях)
 
ты ж знаешь англ. хоть штаны и стоят там 12-15 тыс. но они того стоят. 10 лет проходишь в них в любых условиях)
Пані офіцер, Ви, напевно, жартуєте?
12-15к одні штани, а треба ж повний комплект обмундирування! Мої спонсори не настільки щедрі(
 
Пані офіцер, Ви, напевно, жартуєте?
12-15к одні штани, а треба ж повний комплект обмундирування! Мої спонсори не настільки щедрі(
будет время посмотри те сайты
красота
правда
слюнки закапают)
может и осмелишся
 
Пані офіцер, Ви, напевно, жартуєте?
12-15к одні штани, а треба ж повний комплект обмундирування! Мої спонсори не настільки щедрі(
Продай самсунг а52s, купи штаны)

Судя по ценнику на телефон, там ещё и останется.

Чтобы мы так жили, как прибедняемся.
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу