Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

1. У противника значна перевага у артилерії і в небі!
2. Там вже не тупі строковики, а реально навчені вбивці, котрі знають свою справу.
3. Наші позиції і пересування здають місцеві, а корегують вогонь дрони!
4. Військова техніка - ціль #1
Рекомендації махрі:
1. Рийте глибоко, і ні вякому разі широко.
2. Рийте в місцях з додатковим захистом (дерево) чи перешкодами для арти противника (пагорб, жд колія)
3. Рийте декілька бойових позиції, з'єднайте їх окопом (якщо дадуть можливість)
4. Не скупчуйтесь в одному укритті, максимум 2-3людини.
5. Для відпочинку і укриття рийте могилу. Так могилу на одного зі сходинами. (1 на 2-ох, один на посту другий там.
6. Точка евакуації максимально скрита, проробіть стежку і ямку для надання допомоги.
Там працює медик, а вас там і близько не повинно бути.
7. Не звозіть багато ні бк ні забезпечення, воно Вас видає. Прибирайте мусор, навіть закопуйте бички.
8. Приготуйте прохідний джип, зніміть все, все світло з нього. Водію нічник. І нехай сидить десь за 5 км від вас. Це спасе більшість 300!
9. Забезпечення і бк довозиться коли їдуть за 300, або при потребі. Резерв на 2 дні роті завжди біля джипа.
10. Бмп, бтр також десь в тилу, обов'язково скриті і закопані. Виїзджають виключно в бій, а не возять людей!!! Крази, мази і камази можете самі розстріляти, буде менше жертв. А краще віддати артилеристам.
11. Зв'язок, закритий шифрований зв'язок і взаємодія з танками і артилеристами. Піхота виявляє, розвідка дронами корегує, арта працює. Артилеристи також люди і ціль #1. Вони не будуть постійно чергувати і у них також ліміт б/к.
12. Не тримайте на позиціях піхоти ПТРК та ПЗРК. Виставте їх збоку, позаду но не на позиціїї. Вас просто зрівняють з землею якщо вони хоч раз спрацюють.
13. Найважливіше!!! Час для переміщення особового складу і забезпечення це - сутінки. (Ранок і вечір) Безпечні години зрозумієте самі. І також на джипах з мотором не більше 2,5л.
нах твоя чушь здесь
там все понятно и так
не быыла то не неси дичь
и кому тыы это пишешь рядовому от которого нихуя не зависит
как вы заебали теоретики
 
нах твоя чушь здесь
там все понятно и так
не быыла то не неси дичь
и кому тыы это пишешь рядовому от которого нихуя не зависит
как вы заебали теоретики
Це не мій досвід і назву теми читав?
 
Ото тобі й "ладно"!
Питну підвозять 1.5 л/доба на людину (і то не щоденно, і не всім дістається), технічної немає взагалі. Більш-менш чистий сніг вже перетопили. Щось дістаємо в 6 л баклажках в магазинах, але явно недостатньо для прання та миття. Спробував одноразовий душ, 39 грн пакетик. Нормальна тєма в наших умовах виявилася))

Городянка, про баню - то місцеві штурмовики-космодесантники глузують з моєї посади "водій польової бані". Хай глузують - мені пох.
 
Питну підвозять 1.5 л/доба на людину (і то не щоденно, і не всім дістається), технічної немає взагалі. Більш-менш чистий сніг вже перетопили. Щось дістаємо в 6 л баклажках в магазинах, але явно недостатньо для прання та миття. Спробував одноразовий душ, 39 грн пакетик. Нормальна тєма в наших умовах виявилася))
ты мне это не втирай
было бы желание
остальное это отмазка
 
Ото тобі й "ладно"!
Питну підвозять 1.5 л/доба на людину (і то не щоденно, і не всім дістається), технічної немає взагалі. Більш-менш чистий сніг вже перетопили. Щось дістаємо в 6 л баклажках в магазинах, але явно недостатньо для прання та миття.
Шото я ниче не пойму, так а шо за баня без воды?:confused:
Или ты в учебке ещё?
 
Шото я ниче не пойму, так а шо за баня без воды?:confused:
Или ты в учебке ещё?
Непогано було б трохи слідкувати за темою, щоб не задавати таких запитань!
Бо я тільки нещодавно доповідав: з початку тижня в наметах у лісі, далеченько від цивілізації. Вважай що також учєбка.
 
Непогано було б трохи слідкувати за темою, щоб не задавати таких запитань!
Бо я тільки нещодавно доповідав: з початку тижня в наметах у лісі, далеченько від цивілізації. Вважай що також учєбка.
Та меня тут сто лет небыло. Я не читал всю тему.
Так а саму баню выдали уже или нет? Там бак для воды? Сгонять заправить может можно?
 
Та меня тут сто лет небыло. Я не читал всю тему.
Так а саму баню выдали уже или нет? Там бак для воды? Сгонять заправить может можно?
Ні, не видали. І взагалі не зрозуміло, чи видадуть.
У таборі є стаціонарна помивочна, але її треба ще доводити до ладу, робити водовідведення, заправляти чималими об'ємами води, дровами. Та й для експлуатації в зимовий період вона, вважай, непридатна.
Переглянути вкладення 13221881
Переглянути вкладення 13221882 Переглянути вкладення 13221883 Переглянути вкладення 13221884
 
Останнє редагування:
мы моемся как повезет
вернее кто как умудрится
 
Ні, не видали. І взагалі не зрозуміло, чи видадуть.
У таборі є стаціонарна помивочна, але її треба ще доводити до ладу, робити водовідведення, заправляти чималими об'ємами води, дровами. Та й для експлуатації в зимовий період вона, вважай, непридатна.
Переглянути вкладення 13221881
Переглянути вкладення 13221882 Переглянути вкладення 13221883 Переглянути вкладення 13221884
О, так ещё вполне цивильные душики. Можно было бы хоть 1-2 заправить, нагреть и хотя бы по очереди купаться..
 
О, так ещё вполне цивильные душики. Можно было бы хоть 1-2 заправить, нагреть и хотя бы по очереди купаться..
Розкажу детальніше, для широкого загалу;
Два намети-навіси, по 5 кабінок з котлами і баками.
Воду спочатку треба залити в зелений 60 л бак на підлозі, потім ручним насосом перекачати її в систему, що складається з 200 л баку над кабінкою та близько 60 л ємності нагріву всередині твердопаливного котла. Вода гріється дровами в котлі; холодна з баку потрапляє в його контур, звідти підігріта - назад до баку, за допомогою природньої циркуляції.

В принципі, схема мусить бути робоча, але потребує чимало води, дров та трудозатрат. Оце все вручну тягати, качати, топити..
В холодну пору року розмерзнутися може запросто, якщо не експлуатувати цілодобово, з фоток навіть неспеціаліст зрозуміє чому. Дренувати це все, щоб запобігти розмерзанню - таке собі зайобне задоволення...

Ну і ще треба обов'язково влаштовувати водовідведення, бо без нього під ногами дуже швидко буде спочатку смердюче болото, а потім - каток.

Все це реально запустити, якщо з достатніми ресурсами, прямими руками, ясною головою і без командірського довбоєбізму "мнє пох - баня, тапісь, ать-два!"
 
Розкажу детальніше, для широкого загалу;
Два намети-навіси, по 5 кабінок з котлами і баками.
Воду спочатку треба залити в зелений 60 л бак на підлозі, потім ручним насосом перекачати її в систему, що складається з 200 л баку над кабінкою та близько 60 л ємності нагріву всередині твердопаливного котла. Вода гріється дровами в котлі; холодна з баку потрапляє в його контур, звідти підігріта - назад до баку, за допомогою природньої циркуляції.

В принципі, схема мусить бути робоча, але потребує чимало води, дров та трудозатрат. Оце все вручну тягати, качати, топити..
В холодну пору року розмерзнутися може запросто, якщо не експлуатувати цілодобово, з фоток навіть неспеціаліст зрозуміє чому. Дренувати це все, щоб запобігти розмерзанню - таке собі зайобне задоволення...

Ну і ще треба обов'язково влаштовувати водовідведення, бо без нього під ногами дуже швидко буде спочатку смердюче болото, а потім - каток.

Все це реально запустити, якщо з достатніми ресурсами, прямими руками, ясною головою і без командірського довбоєбізму "мнє пох - баня, тапісь, ать-два!"
Ясно.. примерно так я и понял по картинкам.
Ну, на одного 10 кабинок то занадто конечно, не потянешь никак.
Но хоть одну я бы привел в боевое состояние (при наличии дров и воды, естессно). Хоть иногда, хоть по очереди, мыться то охота..🥴
Тем более, я так понимаю, шо заниматься там особо тебе нечем?
 
Ясно.. примерно так я и понял по картинкам.
Ну, на одного 10 кабинок то занадто конечно, не потянешь никак.
Но хоть одну я бы привел в боевое состояние (при наличии дров и воды, естессно). Хоть иногда, хоть по очереди, мыться то охота..🥴
Тем более, я так понимаю, шо заниматься там особо тебе нечем?
Тебе похоже тоже 😂
 
Назад
Зверху Знизу