Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Не надо было изначально столько денег давать,а то поприывакали многие,теперь,конечно тяжело. Надо отменить всяким закарпатским тро,а фронт и прифронт оставить примерно как было. Бо да,многие из своих зарплат покупают снаряжение и технику,чинят и т д.
 
Форму выдают, зачем ее покупать? Может, для собственного удобства что-то докупить, разве что.
Далеко не всі розміри бувають в наявності. Як одягу, так і взуття. Гномікам, длінномєрам та широченнним ведмедям найгірше - у них майже весь гардероб за свої.
Я сам купував штани, звичайні і теплі. Бо ті, що видали, були широкі і короткі, а міняти ні на що було.

Взагалі, витрат навіть в учєбці та на полігоні немало. Продукти на під'їдок, питна вода (з нею просто постійна пизда), ліки від застуди, всілякі тазіки, відра, сокири, щось отримати/відправити, скинутися на паливо, потреби ВЧ...
І це все в місцевих гівномаркетах їбанутих дєнєг коштує, значно дорожче ніж в атб.
 
За 20 сидеть в глубоком тылу можно. Форму выдают, зачем ее покупать? Может, для собственного удобства что-то докупить, разве что.
В идеале, основной мотив вообще должен быть не деньги🥴
Ога. З голою ж*пою як в 14 році, сильний мотив. І шо воно таке - тил у нас, не пойму ніяк. Херсонська область це уже тил, як вважають автори реформи.
 
о. так ты знаешь где их позиции?
А шо там знати? Коли вітер від них, я чую, як вони по радіо розмовляють, сліди від гусениць теж бачу. Пару разів літом бачив, як вони збивали ракети.
сдал бы их расположение, за возможность выехать за границу? :D
Знаєш, я скоріше тебе у ВКР здам. Будеш їм пояснювати, що ти імєла в віду. Може й за кордон випустять, йопта.
 
Надо отменить всяким закарпатским тро,а фронт и прифронт оставить примерно как было. Бо да,многие из своих зарплат покупают снаряжение и технику,чинят и т д.
Цього субчика поскоріше в ТРО, він думає шо закарпатська ТРО в санаторії біля Сваляви приймає мінеральні ванни.
 
Знаєш, я скоріше тебе у ВКР здам. Будеш їм пояснювати, що ти імєла в віду.
вперед. сдавай :D
диви в своєму лісі не одічай. виходь іноді. не треба так до усірачки боятись повесток :D

зі. просто такі як ти. вони. як би то помягше сказати. ні. не виходить помякше. короче ти поняв :D
 
Не надо было изначально столько денег давать,а то поприывакали многие,теперь,конечно тяжело. Надо отменить всяким закарпатским тро,а фронт и прифронт оставить примерно как было. Бо да,многие из своих зарплат покупают снаряжение и технику,чинят и т д.
"Закарпатское ТРО" в любой момент может получить приказ выдвигаться на Донбасс, прямо на следующий день.
 
Далеко не всі розміри бувають в наявності. Як одягу, так і взуття. Гномікам, длінномєрам та широченнним ведмедям найгірше - у них майже весь гардероб за свої.
Я сам купував штани, звичайні і теплі. Бо ті, що видали, були широкі і короткі, а міняти ні на що було.

Взагалі, витрат навіть в учєбці та на полігоні немало. Продукти на під'їдок, питна вода (з нею просто постійна пизда), ліки від застуди, всілякі тазіки, відра, сокири, щось отримати/відправити, скинутися на паливо, потреби ВЧ...
І це все в місцевих гівномаркетах їбанутих дєнєг коштує, значно дорожче ніж в атб.
Так а шо у части нет своего бюджета на хознужды, на топливо?:confused:
Так так можно вообще в минуса уйти, ещё и домой звонить, шоб денег передали😁
:confused:
 
"Закарпатское ТРО" в любой момент может получить приказ выдвигаться на Донбасс, прямо на следующий день.
Вони такий наказ ще літом отримали. Там уже по дві нові бригади набрали після цього. Може і ті дві нові теж уже відправили.
 
Так а шо у части нет своего бюджета на хознужды, на топливо?:confused:
Так так можно вообще в минуса уйти, ещё и домой звонить, шоб денег передали😁
:confused:
Та постійний нЄхват всього - це абсолютно нормальне явище.
В мінус - запросто, особливо, якщо прибув на нулях, а таких тут дохєріща, бо сам знаєш як з роботою на гражданці. І допомога від родичів та близьких не кожному доступна
 
Та постійний нЄхват всього - це абсолютно нормальне явище.
В мінус - запросто, особливо, якщо прибув на нулях, а таких тут дохєріща, бо сам знаєш як з роботою на гражданці. І допомога від родичів та близьких не кожному доступна
Да уж.. Это не норм конечно..🤔
 
Квартирмейстеры бы не помешали, но их нет и не будет. )
 
Азбука війни....
**""##
До уваги усіх котрі вперше заїжджають на східний фронт.

1. У противника значна перевага у артилерії і в небі!
2. Там вже не тупі строковики, а реально навчені вбивці, котрі знають свою справу.
3. Наші позиції і пересування здають місцеві, а корегують вогонь дрони!
4. Військова техніка - ціль #1
Рекомендації махрі:
1. Рийте глибоко, і ні вякому разі широко.
2. Рийте в місцях з додатковим захистом (дерево) чи перешкодами для арти противника (пагорб, жд колія)
3. Рийте декілька бойових позиції, з'єднайте їх окопом (якщо дадуть можливість)
4. Не скупчуйтесь в одному укритті, максимум 2-3людини.
5. Для відпочинку і укриття рийте могилу. Так могилу на одного зі сходинами. (1 на 2-ох, один на посту другий там.
6. Точка евакуації максимально скрита, проробіть стежку і ямку для надання допомоги.
Там працює медик, а вас там і близько не повинно бути.
7. Не звозіть багато ні бк ні забезпечення, воно Вас видає. Прибирайте мусор, навіть закопуйте бички.
8. Приготуйте прохідний джип, зніміть все, все світло з нього. Водію нічник. І нехай сидить десь за 5 км від вас. Це спасе більшість 300!
9. Забезпечення і бк довозиться коли їдуть за 300, або при потребі. Резерв на 2 дні роті завжди біля джипа.
10. Бмп, бтр також десь в тилу, обов'язково скриті і закопані. Виїзджають виключно в бій, а не возять людей!!! Крази, мази і камази можете самі розстріляти, буде менше жертв. А краще віддати артилеристам.
11. Зв'язок, закритий шифрований зв'язок і взаємодія з танками і артилеристами. Піхота виявляє, розвідка дронами корегує, арта працює. Артилеристи також люди і ціль #1. Вони не будуть постійно чергувати і у них також ліміт б/к.
12. Не тримайте на позиціях піхоти ПТРК та ПЗРК. Виставте їх збоку, позаду но не на позиціїї. Вас просто зрівняють з землею якщо вони хоч раз спрацюють.
13. Найважливіше!!! Час для переміщення особового складу і забезпечення це - сутінки. (Ранок і вечір) Безпечні години зрозумієте самі. І також на джипах з мотором не більше 2,5л.

Книжка книжкою, а війна диктує свої правила. Пристосовуйся або будеш грузом.
На цій війні найкраще це - швидкість і мобільність. І пам'ятайте, вони не знають кількості осіб поки ви їм не викриєте себе.
А до того часу знищите купу орків, котрі будуть вас прощупувати. Краще стріляти вже коли побачите противника, а не почуєте його кулі. Так вони провіряють ваші нерви. А коли підійдуть старайтесь знищити всіх, щоб не змогли відкорегувати арту, бо в сліпу арта у них крива і хіба щось шальне залетить.
Автор: Dzha Dzha
 
Ты военная.спроси у солдат.которые будут получать не 44 штуки а 20.у которых дома дети и жены.каково оно будет ?а яйца за 17 грн государство покупает...
вот. увидела ссылку в соседней теме.
видимо они написали эту статью, после того поста в фейсбуке.
ну очень на то похоже.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


в принципе что я и говорила. я так поняла из всего, не будут получать срочники, курсанты, те кто в учебке это точно.
остается вопрос открытым, что будет с теми кто лежит в госпитале. если ранение, то думаю сохранится выплата. если плановое, вероятно нет.
потом что с теми у кого ппд например в Центральной Украине, но они в боевых частях т.е. будут ли платить за те дни когда люди там. не ясно.
ну и что с тыловыми частями, которые не включены в состав Сил обороны.

в принципе я так понимаю мы опять плавно подходим к тому как было при ООС.

если они так и оставят, то опять начнется..... я не поеду в учебку, на фиг надо деньги терять..... я не поеду получать на склад ничего и сдавать технику, я за это получать не буду.... ну и много чего еще. ну. если наше правительство таки полные ебанаты.
 
если они так и оставят, то опять начнется..... я не поеду в учебку, на фиг надо деньги терять..... я не поеду получать на склад ничего и сдавать технику, я за это получать не буду....
та пофіг на бабки, ми переможемо в цій війні навіть якщо не доживемо
 
Трошки спробую пояснити з грошами... те що сам знаю, але це все не точно) (можуть ще прийти розяснення та доповнення).
З 1 лютого - 100 - для батальйонів які на першій лінії та в районах ведення бойових дій. (ці райони з 1 січня значно скоротили).
Там отримувати скоріш за все будуть всі. І звязківці і водії і тиловий пункт управління.
Решті - гола зп, яку обіцяють підняти десь в районі 10 тис. Ну ще 50 - оперативним штабам...
Проблема в тому, що наприклад артилерісти які стріляють здалеку і не входять в райони оборони батальйону в небезпеці... ППО теж під питанням. Комендачі, звязківці рівня бригади (полку) теж не попадають.. ну поки що. Розяснення ще очікуються.
За січень 30 - всім, без виключень (як по старому) плюс зп. 100 - в районах ведення бойових дій, тобто нічого не змінилося, лише значно скоротили райони ведення бойових дій і багато з тих, хто раніше отримували сотку зараз 30 +зп.
 
КМБ в учєбках був завжди. Але те, що раніше називалося Курс молодого бійця, зараз в ЗСУ замінено на Курс молодого бомжа. З нього ви дізнаєтеся:
- як швидко спиздити дров для обігріву, поки їх не спиздив хтось інший;
-як не закаліти від зимового холоду вночі в літній палатці;
- як в лісі не митися тижнями та, швидше за все, місяцями, бо води немає взагалі ніякої, баня вочевидь не придатна до експлуатації в зимовий період, і з табору нікого і нікуди не відпускають;
- що робити з брудним одягом та білизною, який немає можливості випрати хоча б якось;
- як правильно та економно протирати вологими серветками злиплі яйця та інші частини тіла;
- як вирощувати на собі міцеліальні культури за методом Едґара Грібулі;
- як не вчадіти від власного бомжацького сморіду, та такого ж сморіду від сотень побратимів;
-як заряджатися, коли електрика доступна не більше трьох годин на добу, а кількість розеток обмежена;
-як не проїбати свої лахи в умовах постійних переїздів з одного всратого кубла в інше;
- і найголовніше - як від усього цього не їбанутися, не втратити силу духу та оптимізм.
 
КМБ в учєбках був завжди. Але те, що раніше називалося Курс молодого бійця, зараз в ЗСУ замінено на Курс молодого бомжа. З нього ви дізнаєтеся:
- як швидко спиздити дров для обігріву, поки їх не спиздив хтось інший;
-як не закаліти від зимового холоду вночі в літній палатці;
- як в лісі не митися тижнями та, швидше за все, місяцями, бо води немає взагалі ніякої, баня вочевидь не придатна до експлуатації в зимовий період, і з табору нікого і нікуди не відпускають;
- що робити з брудним одягом та білизною, який немає можливості випрати хоча б якось;
- як правильно та економно протирати вологими серветками злиплі яйця та інші частини тіла;
- як вирощувати на собі міцеліальні культури за методом Едґара Грібулі;
- як не вчадіти від власного бомжацького сморіду, та такого ж сморіду від сотень побратимів;
-як заряджатися, коли електрика доступна не більше трьох годин на добу, а кількість розеток обмежена;
-як не проїбати свої лахи в умовах постійних переїздів з одного всратого кубла в інше;
- і найголовніше - як від усього цього не їбанутися, не втратити силу духу та оптимізм.
Ой не нагнетай, пожалуйста

Слипшиеся яйца это не катастрофа.
Если жив здоров. Вот что главное

А то тут, гляжу, обсуждение сродни тому, какую турбазу выбрать для пикничка на выходных
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу