Відправка в ЗСУ: що брати, де купити; поради, рекомендації для людей без досвіду

Offtop mode on.
Трохи вражень від подарунків на день народження.

Скажу чесно: я намагався!
Майже переконав себе, що вся ця пристойна аудіотехніка - не для мене, приглухуватого. Розпродав все раніше придбане, перейшов було на бездротові навушники майже бюджетного сегменту... Але слідкувати за цікавими новинками не переставав, і, врешті, таки не витримав))
Навушники Queen of Audio Aviation - це любов з першого погляду! Грамотно сконструйовані, надзвичайно красиві, з розфарбованими вручну фейсплейтами, шикарний комплектний кабель зі змінними балансним та звичайним 3.5 мм штекерами, ідеальна посадка - можна годинами залипати. І грають просто неймовірно якісно!! Дуже комфортне, відмінно збалансоване звучання, яке захоплює, зовсім не втомлює і не розчаровує, незалежно від жанрових вподобань.
Звісно, слухати Авіацію з "дірки" смартфона таке собі заняття - розкачати та розкрити на повну їх може тільки відповідної якості джерело звуку. Я обрав мобільний ЦАП Shanling UA4. Всередині цього мініатюрного металевого брусочка дуже серйозна начинка - найсвіжіший, власне, ЦАП ESS ES9069Q, повністю балансна схема на двох підсилювачах Ricore RT6863, дисплей OLED, підтримка звуку РСМ768 кГц/32 біт, DSD512 та MQA 16x. Два виходи (звичайний 3.5 мм та балансний 4.4 мм), дуже помірне енергоспоживання. Потужності вистачить щоб розкачати не тільки 39 Ом QoA Aviation, але й досить тугі повнорозмірні навушники. Через меню можна обрати рівень підсилення, один з 9 цифрових фільтрів, шрифт, яскравість дисплея, налаштувати баланс, гучність..
Ну а в плані якості звуку - це один з найкращих на сьогодні портативних пристроїв, що здатен дати фору і багатьом стаціонарним рішенням.
Музичний контент беру зі стримінгового сервісу Tidal. Варто лише один раз заморочитися з налаштуванням підписки - і вам доступна гігантська фонотека на будь-який смак у якості CD та Hi-Res, як онлайн, так і оффлайн.
На сьогодні QoA Aviation + Shanling UA4 це мій власний end of game. Кращого у портативному аудіо вже не варто й шукати. Звук топ, плюс вже не той слух, не той вік..
Єдиний недолік: слухати це все треба у спокої і тиші. Нажаль, зараз в ЗСУ це рідкість. Ну і дроти... Але по Bluetooth так вам, напевно , мало що заспіває.
scale_1200.jpeg


61mbcgCMIOL.jpg


Фото з мережі.
Якісь захмарні характеристики семплінгу, де б ще аудіо взяти з 32-bit / 768 kHz))))
 
Якісь захмарні характеристики семплінгу, де б ще аудіо взяти з 32-bit / 768 kHz))))
На рутрекері вистачає. Wavpack оцифровки вінілу.
Але їх відтворити на пк чи смартфоні, вивести на ЦАП - теж непроста задача.
 
Красивые уши.но вот 3.5 разъём настораживает.ведь современные телефоны уже без этих гнезд
 
Красивые уши.но вот 3.5 разъём настораживает.ведь современные телефоны уже без этих гнезд
Там кабель зі змінними штекерами, 3.5 та 4.4 мм.
В моєму смартфоні виходу на навушники взагалі немає, тільки type C. Тому і взяв ЦАП. Слухаю з балансного виходу. Плеєр Usb audio player Pro, ввімкнув bit perfect, гучність регулюється на ЦАПі, слухаю приблизно на 50% (gain level: high).
 
Там кабель зі змінними штекерами, 3.5 та 4.4 мм.
В моєму смартфоні виходу на навушники взагалі немає, тільки type C. Тому і взяв ЦАП. Слухаю з балансного виходу. Плеєр Usb audio player Pro, ввімкнув bit perfect, гучність регулюється на ЦАПі, слухаю приблизно на 50% (gain level: high).
Понял
 
Для телефона такие уши занадто. Да и слушать музику с телефона ,ну рвзве как фоном.
Да я только с телефона и слушаю.когда еду на работу.или просто ютуб.хотя сейчас ничего не слушаю )))как в телефоне нет разъёма и покупать уши без провода лень ))))но второй телефон спасает.там 3.5 есть.но лень как то )))я по пути на работу в карты играю )))
 
Да я только с телефона и слушаю.когда еду на работу.или просто ютуб.хотя сейчас ничего не слушаю )))как в телефоне нет разъёма и покупать уши без провода лень ))))но второй телефон спасает.там 3.5 есть.но лень как то )))я по пути на работу в карты играю )))
Коллега значит:D
 
Легальність цієї оборудки буде ніяка.
В секторі, звісно, можна забити. А от по тилах можуть виникати проблеми(
никаких проблем не возникает от слова совсем, а вот на черныхъ номерах каждый блок пост мозги всп ебет. я езжу на еврономерах.
 
Ахтунг, любі друзі...Кому светит мобилизация..Держите при себе оригинальі медицинских и прочих документов. НИКОГДА не отдавайте их в РТЦК..их проебут. И ваши шансьі доказать, что-то по своему здоровью стремятся к 0.

А пока есть время, займитесь оформлением всех своих хронических и других болячек. Иначе...поздняк метаться
 
Ахтунг, любі друзі...Кому светит мобилизация..Держите при себе оригинальі медицинских и прочих документов. НИКОГДА не отдавайте их в РТЦК..их проебут. И ваши шансьі доказать, что-то по своему здоровью стремятся к 0.

А пока есть время, займитесь оформлением всех своих хронических и других болячек. Иначе...поздняк метаться
на сколько я понял сейчас пофиг твои болячки если не инвалид
 
якось дохера інвалідів стало
 
не отдавайте их в РТЦК..их проебут
А они и не нужны тцк .У тцк есть комиссия влк ,которая признает либо годным ,либо ограничено годным.
Всякие мед справки ,доки нужны для комиссий уже непосредственно в учебной части .Но зачастую и там не особо обращают на болячки хронические .
 
Назад
Зверху Знизу