В Украину прибыли боеприпасы из США

Re: В Украину прибыли боеприпасы из США

Шо то ты нудливий, якийсь, я не против того калибра, переход на нато, но эффективность- мелкашка, йоп ваших мать, ты немножко понимать, прежде, чем ото выше написай, ога?!

7.62 прошивает бтр под прямым углом, 5.45 нет.

Или сваять тему эффективность калибров 7.62- 5.45...?
Для бтра уже припасены птуры. 5.45 по мясу работает превосходно.
 
Re: В Украину прибыли боеприпасы из США

Лол. Яка ефективність? Труп на виході такий же самий. Може тобі ядер мушкетних завезти? Там калібр ого-го. Дитсадок якийсь.


Тебе встречка, дитсадок, чего делать будешь в час М...?
 
Re: В Украину прибыли боеприпасы из США

Який БТР? :іржач::іржач::іржач:
Як ти під прямим кутом стрельнеш у лист БТРа, коли вони всі під нахилом?

Заєбали блять воюваки хуєві. Навіть якщо пробив ти 1 дірку у борту - далі що??? БТР зупиниться чи стріляти перестане???
Для довбойобів пояснюю, що у БТРи стріляють іншою зброєю - можеш поїхати в столицю і в музеї подивитись на дірки в корпусі від пидарячого БТР, котрий захопили пацани 1го бату 95ки під ДАПом. Там явно дірки не від 5,45.

Это тестовые моменты, б*ля еще один нарисовался...)
 
Re: В Украину прибыли боеприпасы из США

Лол. Яка ефективність? Труп на виході такий же самий. Може тобі ядер мушкетних завезти? Там калібр ого-го. Дитсадок якийсь.
Нужно как можно меньше трупов кацапов. Трупы молчаливы, - закопали в траншею и забыли. Лучший вариант для нас-получение после вторжения армии русских калек, с простреленными коленками, оторванными ногами и руками. Пусть и сами тогда скотской жизнью наслаждаются и родственников /друзей/знакомых радуют.
 
Re: В Украину прибыли боеприпасы из США

Який БТР? :іржач::іржач::іржач:
Як ти під прямим кутом стрельнеш у лист БТРа, коли вони всі під нахилом?

Заєбали блять воюваки хуєві. Навіть якщо пробив ти 1 дірку у борту - далі що??? БТР зупиниться чи стріляти перестане???
Для довбойобів пояснюю, що у БТРи стріляють іншою зброєю - можеш поїхати в столицю і в музеї подивитись на дірки в корпусі від пидарячого БТР, котрий захопили пацани 1го бату 95ки під ДАПом. Там явно дірки не від 5,45.

Давай не дуже улыбайся, мацали дырки...
 
Re: В Украину прибыли боеприпасы из США

Для бтра уже припасены птуры. 5.45 по мясу работает превосходно.

Та ты не вкурил, но объяснять не буду, и не ответил чего будешь делать в час М ...
 
Re: В Украину прибыли боеприпасы из США

ну давай розкажи де ти там дірки мацав і від чого?
Бо я знаю точно де там дірки і від чого (а також хто саме їх зробив), більше того, я на йому їздив - коли він ще на ходу був, він своїм ходом на Курорт приїхав.

То пан хце упиймати на чомусь поганому...?
Инфа из окружного госпиталя, Ташкент.
Номер вч, фамилия комбрига надо?
Но ава у тебя красявая

дмб 86 КТуркВО

Спасибо1 (с)
 
Назад
Зверху Знизу